Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:55 29.06.24 
Мобилни комуникации
   >> Пейджър
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: SMS to pager? Ne stavaaaaaaaaa...нови [re: №7]  
АвторCuHeBa (Нерегистриран)
Публикувано22.07.01 17:04



Ami da ti kaja... tolkowa pyti sym probwala ot GSM da pratq na pagera si.. ama .. edin na 10 pyti ako stane... pak dobre... Edna priqtelka mi prashta ot GSM-a si SMS nqkyde okolo 23.00 4asa, a az go polu4awam na sledwashtq den w 15.00...... Kak ti se struwa... A SMS-a beshe wajen.... Posle... Ot Internet kato si pratq sama za proba SMS ot www.abv.bg pristiga sled polowin - edin 4as...Naprawo smeshno...nai-sigurno 4rez operatora.. dori i na tel.sekretar ne e sigurno, shtoto mogat da ne razberat zapisa !!!. Ej takiwa neshta.. A ako iskash da razbere6 kak se prashta wse pak, sled towa koeto ti napisah... Otidi w ofisa na Mobikom i poiskaj edni listowki, kydeto e obqsneno na4inite za prashtane na SMS na pager....Towa e....:)



Тема Re: SMS to pager? Ne stavaaaaaaaaa...нови [re: CuHeBa]  
Автор tazmaniak (непознат )
Публикувано23.07.01 23:31



ta za saitovite tova sa si4kite koito sam nameril(RABOTE6TI)imam i o6te ama kat ne rabotjat za kakvo da gi pi6a aide nadjavam se da svar6at rabota na njakoi

PAGER SAOB6TENIJA
1 http://epager.hit.bg/
2 http://www.sms-bg.com/pager.htm
3 www.abv.bg gore pager i posle operatora i nomera
4 http://www.mobikom.com/display.asp?page=mobipage





Тема Re: SMS to pager? Ne stavaaaaaaaaa...нови [re: tazmaniak]  
Автор zasega dovolen (fen)
Публикувано24.07.01 10:14



poso4enite ot teb adresi dejstvat bezupre4no, moje bi prez mobikom stava na barzo pra6taneto na saob6teniq



Тема Re: SMS to pager? Ne stavaaaaaaaaa...нови [re: zasega dovolen]  
Авторtazmaniak (Нерегистриран)
Публикувано24.07.01 11:19



ami nadjavam se!!! ako njakoi drug znae o6te (RABOTE6TI) to neka gi dade i na nas kato novo mnenie



Тема Re: sms to pager?нови [re: №7]  
Авторpresident (Нерегистриран)
Публикувано03.08.01 03:12



По най-простия начин (е, от Мобифон, разбира се) - на полето НОМЕР: 0179хххххх

Viva Mobipage!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.