Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:38 06.05.24 
Мобилни комуникации
   >> Пейджър
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема отзиви за Мобипейдж  
Автор pager (фен на мобиком)
Публикувано27.02.01 15:56



Здравейте,
сигурно ви е писнало от анкети ,но бих искал с две думи да ми напишете впечатленията ви от Служителите от Мобипейдж ,както и от услугите им.
Предварително ви благодаря!!!
-:)))



Тема Re: отзиви за Мобипейджнови [re: pager]  
Автор tihon (непознат )
Публикувано03.03.01 14:48



Няма да е лошо когато пускте предупрежденията за изключване на пейджъра, да пишете и датата, на която е трябвало да се плати сметката. Какво имам предвид. Аз съм на 6 м. такса и не мога да помня до ден кога трябва да си платя следвщата вноска. Последният път така поради объркване на месеците за малко не ми изключихте пейджъра...
А колкото до неполучените и забавените съобщения, стига да не са много чести - повече от 1-2 на година, приемам го.
Поздрави
PS И все пак ми е интересно защо държите пейджърите с вноски колкото на мобифоните, това някаква марктеингова стратегия ли е или...



Тема Re: Отговорнови [re: tihon]  
АвторMoбипeйдж (Нерегистриран)
Публикувано05.03.01 11:18



Благодаря Ви за Вашето мнение.
Съгласни сме с Вас относно съобщението, което трябва да пускаме на пейджърите преди да ги изключим. Всъщност ние пускаме такива съобщения един месец след като клиентът е пропуснал да си плати фактурата.
Относно неполучени съобщения:
1. Ако не е сменен поздрава на телефонния секретар на пейджъра, често при набиране се получава преплитане на линиите и свързване с друг пейджър. Така че съобщението е изпратено, но не към верния пейджър. Ако се смени поздрава, ще се разбира и дали сме се свързали с точния пейджър.
2. Има места, където е възможно пейджъра да не получи съобщение. Добре е, че не са много. :-))) И все пак, ако пътувате или имате съмнения, че може да не сте получили всички съобщения за деня:
- може да се обадите на 0179110 и да поискате всички съобщения за деня да Ви бъдат изпратени отново на пейджъра;
или ако сте извън зона на покритие
- да поискате съобщенията да ви бъдат прочетени по телефона. В този случай, за да не се използва тази услуга злонамерено, е необходимо предварително да си регистрирате "парола за прослушване" на тел. 02/9744577 или 02/9605212.
Услугата е безплатна.
Относно таксите: Мобипейдж се издържа само от тези месечни такси. За разлика от телефоните няма допълнително таксуване. Даже напротив, ние сме единствената услуга, която субсидира оставянето на съобщения към пейджър. Всички обаждания през код 0179 ... се таксуват на цената на градски разговор от цялата страна. Всеки месец Мобипейдж се разплаща на БТК за разликата до междуградски разговор. Така че и това всъщност се покрива от месечната такса. Плюс още няколко безплатни, но полезни пейджинг услуги.
И всичко това само срещу 40 стотинки на ден!
Надявам се, да сме Ви били полезни.
Желая Ви приятен ден,
Радмила





Тема Re: отзиви за Мобипейджнови [re: pager]  
Автор Mлeчния път (Галактика №1)
Публикувано01.04.01 11:48



една дума : ОТЛИЧНИ

Аз съм просто една преминаваща си галактика от спирален тип


Тема Re: отзиви за Мобипейджнови [re: Mлeчния път]  
Авторpager (Нерегистриран)
Публикувано04.04.01 17:12



надяваме се да е така!!!
-:)))



Тема ne sym dovolna!нови [re: pager]  
Авторinflame (Нерегистриран)
Публикувано20.04.01 11:16



za izob6to ne sym dovolna!

ne si polu4avam syob6teniqta i po toia povod neprekysnato izpuskam sre6ti. nikak ne e priatno! priatelite mi si misliat, 4e sled kato sa mi pratili syob6tenie, az triabva da sym tam, no az ne sym go polu4ila!!!!

pove4eto dori se otkazaha da mi puskat syob6teniq - kakyv bil smisylyt, kato az taka ili ina4e ne gi polu4avam. i tova e neprekysnato!

syob6tenieto mi e smeneno!

bateriata mi e pylna!

i pak ne gi polu4avam tezi syob6teniq!!!

interisuva me dali moga da si proveriq syob6teniata kym stara data za konkreten den?

6te se radvam ako obyrnete vnimanie na tova, koeto napisah



Тема Re: ne sym dovolna!нови [re: inflame]  
Автор BabaYaga (непознат )
Публикувано23.04.01 14:05



Причините, поради които може да не си получаваш съобщенията са няколко:
1. покритие
2. модел пейджър (даваш си сметка, че, както при всичко останало, има по-добри и по-лоши модели)
3. конкретното устройство (възможно е да се наложи да отидеш до сервиз)
За това, че съобщението ти е сменено, вината е изцяло твоя - при продажбата, към всеки пейджър има включена алфа-поща, достъпът до която е позволен първоначално със стандартен код за достъп - 1234. Ако не си се погрижила да го смениш, някой от твоите приятели/познати вероятно си е направил неприятна шега. Освен това, по този начин има възможност и да прослушва съобщенията, които са ти оставени. Ако се обадиш в Отдел за работа с клиенти на Мобипейдж, проблемът ще бъде решен в рамките на 10 минути.
Възможно е да си провериш съобщенията до 1 месец назад - това става с молба в някой от офис или по факса, прави се пълна разпечатка с дата и час на изпращане и текст на съобщението.
Мисля, че е това, но при всички положения повече информация ще получиш на 974 45 77.




Тема Re: ne sym dovolna!нови [re: BabaYaga]  
АвторCтeфaнakи (Нерегистриран)
Публикувано26.04.01 00:04



Много професионално мнение от баба яга! Нека да я поздравим.



Тема za baba iagaнови [re: inflame]  
Автор inflame (непознат )
Публикувано30.04.01 14:14



modelyn na pagera mi e tunderbolt, smiatam, 4e e ot dobrite

az sama sym si naglasila alfa po6tata s moia glas i znam kak se raboti s neia, tova imah vperdvid kato napisah, 4e syob6tenieto mi e smeneno. tova ne e problem, otbeliazah go kato +

za obhvata moje i da si prav, za6toto az pytuvam mnogo, no i v edin ot gradovete, kydeto jiveia (stara zagora) obhvatyt e mnogo zle. a i u4a v svobodnia vyv varna, i tam obhvatyt e zle, dori po pytiat za natam ima dupka (nulev obhvat).

az li neprekysnato se sblyskvam sys mestata, kydeto obhvatyt e slaB, ili navsiakyde e taka?

blagodaria ti za informaciata, niama li na4in da proveria syob6tenia ot minalata godina?

inflame



Тема Re: goodнови [re: pager]  
АвторlP\TCP (Нерегистриран)
Публикувано23.05.01 01:29



Доволен съм от обслужването на Мобиком ,НО са нериално високи тарифите към реалността на пазара :(....
Смятям 4е месе4на тарифа от 6 лева с ДДС е по-подходяща.
Имам мобилен телефон и 2 пеиджъра и последните ми излизат по-скъпо.






Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.