Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:11 30.04.24 
Мобилни комуникации
   >> Пейджър
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема "Ментел" - верига супермаркети  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано06.12.07 19:50



Явно в това ще се превърнат скоро бизнесцентровете на "Ментел", след като вече в тях няма да може да се променят условията по текущите договори, а само ще се сключват нови договори, ще се продават примички, винце, елхички, бисквитки, прасенца, пуйчици и т.н.
Буквално преди час ме сюрпризира с тази новина моя приятелка от един БЦ в Пловдив, при която отидохме с баща ми, за да мине от "Релакс 100" на "Релакс+" с три номера. Добре, че момичето ми е приятелка и не се е заразила от типичната ментелска надменност, та влезе в положението на баща ми и той преподписа договора си при новите условия. Ако искате да преминете от един план на друг, вече единствения начин по който това може да стане, е да си активирате някаква клиентска парола и да се свържете с оператор на *88. В бизнесцентровете преподписване вече няма да се прави


Явно наистина много го е закъсал "Ментел" и се готвят сериозни съкращения на най-полезния персонал за сметка на малоумните оператори



Тема За неразбралитенови [re: Boдeндyx®]  
Автор motek (ombre)
Публикувано06.12.07 20:56



Активирането на клиентска парола:

позволява иключителното удобство да получиш необходимата информация или услуга (включително и смяна на тарифен план) само с едно обаждане на *88
Наличието на клиентска парола не означава, че въпросните услуги няма да се извършват както и до сега в магазините на М-Тел или неговите партньори



Тема Re: За неразбралитенови [re: motek]  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано06.12.07 21:21



Е, това ми го казва все пак жена, която не е от Агенция "Как Сийка", а работи в бизнесцентър на "Ментел" и то не като касиерка, а като консултант. Та тя определено е повече в час с това, което се случва в компанията - преди малко пак й звъннах, отново потвърди, че вече в бизнесцентровете няма да е възможно да се преминава от един план на друг.
А между другото все пак има начин да си взема полагащата ми се "Нокия Н95 8 ГБ", кофтито е, че е кодирана и мога да я ползвам само с ментелската карта





Тема Re: За неразбралитенови [re: Boдeндyx®]  
Автор mf (смешко)
Публикувано06.12.07 22:54



Аве ти си болен мозък!!!!
Защо си измисляш и пишеш глупости?Само това не мога да разбера.



Тема Re: За неразбралитенови [re: Boдeндyx®]  
АвторMинaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано06.12.07 23:02



Ами купи си една "Примичка". Тъкмо ще ти станат 51 на брой, а и няма да те изненадат с някоя неочаквана сметка.





Тема Re: За неразбралитенови [re: motek]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано07.12.07 19:42



Наистина си е удобство - днес тафнали телефона на жена ми и на *88 + клиентската парола за 2 мин. спряха изходящите за 72 часа


Уж за да мога да го набирам, ама тя картата е и с ПИН...не знам дали се пробива лесно.
Само не разбрах защо чак след 72 часа мога да ида да си взема нова карта...хубаво, че услугата вече е само 6 лв., ама защо не може веднага да си взема? Хем уверих момъка, че това не е с цел да се откача от договор...сакън, тези условия друг няма да ми даде

Редактирано от Cтepн™ на 07.12.07 19:44.



Тема Re: За неразбралитенови [re: Cтepн™]  
АвторУтoчнeниe (Нерегистриран)
Публикувано07.12.07 19:45



Можеш да си вземеш картата веднага. Някой те е заблудил, че трябва да чакаш.



Тема Re: За неразбралитенови [re: Boдeндyx®]  
АвторУтoчнeниe (Нерегистриран)
Публикувано07.12.07 19:47



Лъжеш



Тема Re: За неразбралитенови [re: Утoчнeниe]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано07.12.07 20:00



така ми каза момчето на *88...впрочем изключително любезен.
заради вероятността просто телефона да е забутан някъде или пък да се опитат да ми го върнат срещу някаква сума...ама той е евтин телефон, така че няма начин...то добре,ч е стана днес, че утре от Англия й носят новото чудо на технологиите


Ще мина утре през БЦ да се пробвам



Тема Re: За неразбралитенови [re: Cтepн™]  
Автор motek (ombre)
Публикувано07.12.07 21:22



Ей, кофти е това с жената

. Как е станало?
Сигурно колегата не е обяснил добре или ти не си го разбрал
За 72 часа ти дават възможност да го избираш ( ако си го загубил ), след което се спират и входящите. Иначе можеш да си вземе нова карта веднага

новото чудо на технологиите

Я раздуй

Редактирано от motek на 07.12.07 21:23.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.