Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:38 02.06.24 
Мобилни комуникации
   >> Пейджър
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Каквито "Ментел", такива и партньорите им!!!  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано23.11.07 13:58



Отивам днес да плащам сметките към "Ментел" за мен и баща ми (по ДНЕС излезлите фактури), и тъй като офисът на бул. "Шести септември" в Пловдив е затворен за ремонт, се разкарвах до магазин "Хенди" до Римския стадион (които непрекъснато тръбят, че можело при тях да се плащат сметките към "Ментел"). Вътре някакво същество с неопределяема сексуална идентичност (с момчешки глас, но с женски черти, прическа и ПИЪРСИНГ на веждата

) ми казва, че системата днес не работела и не можело да им платя...
Е, за пореден път се случва "най-добрата техника" на мизерниците от "Ментел" да се скапа. Каквито са те - такива и партньорите им от "Хенди" (даже още по-трагичен случай - коя нормална сериозна компания ще наеме на работа човек с женска прическа и обеца на веждата?!?!?). Не стига, че им нося пари на ръка, а се правят на важни - не можело да се плати... И то при положение, че въпреки заявих спиране на спам смс-ите им, продължават да пращат такива - снощи ми пратиха смс, че имам излязла фактура на такава и такава стойност и крайният срок за плащането й е 08.12.2007 г., като че ли аз не знам кога ми излиза фактурата, кога трябва да платя и не мога на *88 да проверя колко дължа... А ако аз се правя на важен и не им платя в срок, ще ми спрат достъпа до услугите на секундата. Да не говорим, че днес съм с температура и по принцип се чувствам ужасно, а и това като капак...
Е, след тази поредна некоректност от тяхна страна, как да не ги зареже човек?!?



Тема защо ли не се очудвамнови [re: Boдeндyx®]  
АвторИ (Нерегистриран)
Публикувано23.11.07 15:57



в черните списъци имаше доста теми за тези нови партньори на Мтел Хенди и Мсвят. Со рпеди година вървяха такива едни рекламни нападки на недоволни клиенти. И иведнъж... те станаха партноьри на най-великия оператор... Заеби ако това е свястно място, иначе какво значение имат какичките в магазина всяка може да си боде ташаците/срамните устни с квото си иска. в крайна сметка не отиваш да се ебете де... въпреки че някой може да си я хареса.



Тема Re: защо ли не се очудвамнови [re: И]  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано23.11.07 16:34



Е, "Ментел" напоследък в хоремаговете назначават свестни момичета, имам две приятелки, които работят при тях. Жалко, че и при най-добро желание не могат да ми помогнат - едната ми беше подарила флашка от тези, които вървяха в комплект с телефон с карта "Прима" и замалко да я изгонят - някой я "изпял", добре поне всичко се размина с връщане на флашката от мен и четене на "конско" от Управителя на съответния БЦ на нея





Тема Re: Каквито "Ментел", такива и партньорите им!!!нови [re: Boдeндyx®]  
АвторБyбy (Нерегистриран)
Публикувано23.11.07 16:53



системата днес не работела и не можело да им платя

амиииииии тъй е в Пловдив, като събрахте мангалите от цяла бг, нека ви крадат жици, бухахахахаха



Тема Re: защо ли не се очудвамнови [re: Boдeндyx®]  
Авторвpaбчeнцeтo (Нерегистриран)
Публикувано23.11.07 18:02



е искаш ли да ти посоча кака от бц дето само за кутийки бонбонки и след това парфюмчета е склонна да направи какво ли не?
Верно малко ти е далече, но като имаш път към София, мини през Мазето на Халите. Вземи преди това една кутия бонбони ама Линдт, не тея от "вашите" "захарни заводи" до Практикер дето правиха карамел мууу а сега и бензин продават и седни при която и да е какчичка - минни като кон с капаци през 1вата стена от разни такива дето са подобни на служителя в Хенди, Седни при свободна кака направо и започни с изваждането и даването на кутията. 100% ще имаш успех!
След това тя ти става агентка и... трябва да търсиш само нея но с парфюмче, и не такова от щанда на 1вия етаж на същата сграда.
Мини през др. магазин... преди това.!



Тема Re: Каквито "Ментел", такива и партньорите им!!!нови [re: Бyбy]  
Авторвpaбчeнцeтo (Нерегистриран)
Публикувано23.11.07 18:04



Не ти разбирам сърказма, но едно разбирам расова дискирминация.
Да се надяваме че дори и да живееш на 125 км от мястото дето събира според теб хора, не си чак в периметъра красна поляна.
Кой знае, мое и да не попадаш там, а мое и да попаднеш!



Тема Re: Каквито "Ментел", такива и партньорите им!!!нови [re: вpaбчeнцeтo]  
Авторrapan (Нерегистриран)
Публикувано23.11.07 18:10



браво добре си научила урока-миде



Тема Re: Каквито "Ментел", такива и партньорите им!!!нови [re: rapan]  
АвторBaбчeнцeтo (Нерегистриран)
Публикувано23.11.07 18:19



Коя е тая бе? И нея ли я видя в Езерово? не ти ли беше студено да влизаш да вадиш миди???



Тема Re: Каквито "Ментел", такива и партньорите им!!!нови [re: Boдeндyx®]  
АвторNistell (Нерегистриран)
Публикувано23.11.07 20:48



На мен пък много ми хареса това,че вече пращат СМС.Спестяват ми едно въвеждане на reminder в органайзера - получавам точно това което ме интересува - колко пари и до коя дада мога да ги платя.Използвам *88 само в краен случай и това за мен е улеснение.



Тема Re: Каквито "Ментел", такива и партньорите им!!! [re: Boдeндyx®]  
АвторF(x)+C (Нерегистриран)
Публикувано28.11.07 00:57



Абе,вярно стават доста "агресивни" с рекламата си...
Почти всеки ден получавам идиотски смс-и от 8888 с един фамилиарен тон от типа "здрасти.ехо-о-о.опа-а-а.иху-у-у.видя ли го оня по тв-то,където взе фв-то,А?" и т.н. или пък "аз съм 39-тото фв и само чакам да пратиш смс за 1.2лв и съ-съ-нъ-мъ.............".
И то само това да беше...
Завчера отивам да си плащам сметката и...ново премеждие...-какчето,дето събира парите,не знам защо,ама беше решило,че трябва на всяка цена да ми пробута една от тяхните енциклопедии или поне бутилка вино!(на скромнта цена от 20лв,от които 8 съм щял да изговоря...ала-бала).
Е как да и обясня,че си имам интернет и тъпите им промоции са ми през...левия крачол да кажем.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.