Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:13 09.06.24 
Мобилни комуникации
   >> Пейджър
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема "Вива" пак ги закопа!  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано12.11.07 11:58



Тръгват отново "Бонуси безкрай"! А всеки абонат на договор, който доведе трима приятели да сключат договор с "Вива", получава 1 000 минути към всеки от тях, които може да изговори в рамките на една година!
"Вива" отново закопа малоумниците от "Ментел"!
Ей това се казва европейски оператор с европейско отношение към клиента!



Тема Re: "Вива" пак ги закопа!нови [re: Boдeндyx®]  
Авторgpsr (Нерегистриран)
Публикувано12.11.07 12:02



е, чак пък "закопа".. добра е промоцията но Ментел ще си го прехвърли от левия крачол в десния



Тема Re: "Вива" пак ги закопа!нови [re: Boдeндyx®]  
АвторДokтopa (Нерегистриран)
Публикувано12.11.07 13:08



Ало мокрия, ти пак ли си избягал от лудницата, пак не си си пил хапчетата


Пак нещо си сънувал, къде ги видя новите бонуси безкрай
Безкрайно е само спаменето ти и търпението на модератора.



Тема Re: "Вива" пак ги закопа!нови [re: Дokтopa]  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано12.11.07 13:17



Докторе, пусни си радиото! По цял ден върви рекламата днес!
Я виж и тук:


Разбирам, че беснеете от злоба, дето "Ментел" само ви обира парите, без да ви предлага нищо в замяна, но се възползвайте от офертата на "Вива", докато е време - че после пак ще търсете "Бонуси безкрай" на черно



Тема Re: "Вива" пак ги закопа!нови [re: Boдeндyx®]  
Автор aruba_man (Euro Kinder)
Публикувано12.11.07 14:25



Бонуси Безкрай други няма да има!Това е жалко подобие на "Бонуси Безкрай" и важи при зареждане на всеки ваучер до края на годината!Сега е момента да си купите "Бонуси Безкрай".Продавам ги по 60 лв. с 10 лв. кредит!Догодина ще станат още по-скъпи,а когато и преносимостта стане факт,поне малко ще се променят нещата!Вивател ще пуснат супер оферти за да пренесеш номера си при тях!Боли ги фара,монополисти са на фиксираните телефони и само оттам правят по-голяма печалба отколкото МТел и ГлоБул взети заедно!Чорни продаде Мтел за 600 000 000,а за БТК цакаха близо 2 милиарда!По целия свят мобилните оператори на бившите държавни телекоми държат най-голям дял,рано или късно и тук ще стане така!



Muenchen is mein Heim!

Редактирано от aruba_man на 12.11.07 15:54.



Тема Re: "Вива" пак ги закопа!нови [re: Дokтopa]  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано12.11.07 15:54



- бонуси за всички клиенти на предплатената тарифа, които не са могли да си вземат "Бонуси безкрай". Ще важат повече от три месеца!



Тема Re: "Вива" пак ги закопа!нови [re: Boдeндyx®]  
АвторДokтopa (Нерегистриран)
Публикувано12.11.07 17:05



Това не са бонуси безкрай, това е съвсем друго, плюс това няма абсолютно никаква връзка с клуб М-Теl.
Когато стартира преносимоста само да ревнете пак, че отново Мтел увеличава /за кой ли път/ абонатите си






Тема Re: "Вива" пак ги закопа!нови [re: Boдeндyx®]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано12.11.07 20:48



забрави и друго, новия доведен абонат към вива ще плаща половин такса 3 месеца , а хилядите минути остават за този който е довел новия.

А новите бонусите са: на всеки 20 лв- подарък 200 минути и 200 смс-а до месец март следващата година



Тема Re: "Вива" пак ги закопа!нови [re: DTMF]  
Автор cyg (<>)
Публикувано13.11.07 08:59



Явно Вивател имат проблем с набирането на абонати, щом прилагат такива хватки

. Дали минаха поне един милион абонати?



Тема Re: "Вива" пак ги закопа!нови [re: cyg]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано13.11.07 20:49



ми набират си нови, защо да са 1 милион, като може да станат два





Тема Re: "Вива" пак ги закопа!нови [re: DTMF]  
Автор cyg (<>)
Публикувано13.11.07 22:23



DTMF, май само ти им набираш клиенти, затова и толкова се мотаят!





Тема Re: "Вива" пак ги закопа!нови [re: cyg]  
Автор aruba_man (Euro Kinder)
Публикувано13.11.07 23:12



Вивател напредват със слонска стъпка!Нали знаеш за поговорката,че качеството е по-важно от количеството!


Според теб един оператор от кое ще е по-доволен?Един милион,които правят по 50 лв. на месец или 4 милиона,които правят по 10 лв.?
Аз вече и толкова не им правя!Примата ми отдавна е само на входящи,за друго не става!Защо да им плащам по 23 стотинки на минута към 5 номера с такт 60/1,като от Вивателската говоря с всички мрежи на 22 стотинки с такт 30/1!!!Чакам преносимостта!

Muenchen is mein Heim!


Тема Re: "Вива" пак ги закопа!нови [re: aruba_man]  
Автор cyg (<>)
Публикувано13.11.07 23:24



и колко според теб правят абонатите на Вивател на месец? надали знаеш дори приблизително, така че само говориш колкото да не заспиш.



Тема Re: "Вива" пак ги закопа!нови [re: cyg]  
Автор aruba_man (Euro Kinder)
Публикувано13.11.07 23:29



Със сигурност много повече от Примаджиите с раниците,ножките,енциклопедиите,жилетките и т.н.



И друго!Имам 2 Прими,от които за последния месец съм говорил има-няма 5 лв.Иначе купувам всеки месец по 2 пакета минимум на Вивател от БТК центъра от онези за 15 лв,които са заредени със 30 лв. и си говоря на воля дори с Германия и Италия!Според теб кой оператор е по-доволен?

Muenchen is mein Heim!

Редактирано от aruba_man на 14.11.07 04:42.



Тема Ето колко правят и "твоите хора"!нови [re: cyg]  
Автор aruba_man (Euro Kinder)
Публикувано13.11.07 23:32





Няма и 18 лв.(9 евро) на калпак!Не случайно турците и италианците се отказаха от търга!Аз имам 2 екстрийма,които ползвам да звъня на баламите!Отделно имам още 5 такива карти,които купих от един който ги беше откраднал по 2 лв. парчето и изговорих първоначалните 20 мин. + петте лева ваучер с който бяха заредени и не съм ги зареждал,но са още активни!Мен за колко абоната на "ГлоБул" ме смятат?
А,забравих и абонамента,който подписах преди 5 месеца и не ебавам да го плащам!


Muenchen is mein Heim!

Редактирано от aruba_man на 14.11.07 05:16.



Тема Re: Ето колко правят и "твоите хора"!нови [re: aruba_man]  
Автор cyg (<>)
Публикувано14.11.07 08:35



Пак празни приказки, явно не знаеш по колко говорят абонатите на Вивател и по колко плащат. А детските ти фантазии не ме интересуват.



Тема Re: Ето колко правят и "твоите хора"!нови [re: cyg]  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано14.11.07 09:14



Абонатите на предплатената услуга с "Бонуси безкрай" за 10 лв. говорят над 22 минути към ВСИЧКИ мрежи и пращат 500 смс-а в мрежата на "Вивател", за 20 лв. говорят 500 минути в мрежата на "Вивател" и 45 минути към ВСИЧКИ мрежи, за 50 лв. - пращат 500 смс-а в мрежата на "Вивател" и имат 1 000 минути в мрежата на "Вивател" и близо 120 минути към ВСИЧКИ мрежи


А абонатите на договор с план "Фрийдъм 30" за 20 лв. месечно имат над 80 минути към ВСИЧКИ мрежи
Това, което за абонатите на "Ментел" и "Гробул" са детски фантазии, за клиентите на "Вивател" е реалност



Тема колко говорят вивателцинови [re: Boдeндyx®]  
Авторcyg (Нерегистриран)
Публикувано14.11.07 09:45



Аз не питам колко могат, а колко говорят и колко плащат средно на месец! Само че вместо отговор получавам празни приказки и реклами.
След като нямате информация що се обаждате само!



Тема Re: колко говорят вивателцинови [re: cyg]  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано14.11.07 09:59



Ами не съм ти виновен, че си неграмотен и не може сам да пресметнеш колко говорим и колко плащаме


Купих си "Бонуси безкрай" преди година. До момента съм заредил 2 ваучера от 10 лв., 2 от 20 лв. и един от 50 лв. - или общо 110 лв. Към момента имам 10, 12 лв. като сума (което се равнява на повече от 20 минути време за разговори към всички мрежи извън "Вивател"), плюс 1 103 смс-а и 17 часа, 40 минути и 11 секунди време за разговори в мрежата на "Вивател" И всичко това - за по-малко от десет лева на месец до момента!!!



Тема Re: колко говорят вивателцинови [re: cyg]  
Автор aruba_man (Euro Kinder)
Публикувано14.11.07 10:01



Нали това ти обяснявам!Всичко е подкрепено с факти!Ала-Бала за 9 месеца твоя оператор колко абоната бил привлякъл!Сметни го и ще видиш,че няма и 18 лв. месечно от абонат!Само аз имам 8 Глобулски карти,на които съм заредил общо 30 лв. ваучери за 9 месеца!Аз 8 абоната ли съм?На брата основния е ГлоБул СмартГруп,ама си взе и Фрийдъм 30 защото цената на обажданията извън десетте номера и към другите мрежи е дръвце отвсякъде!


Бащата е Мтел(Прима)основния,ама има от и от служителските на Вивател и два екстрийма...С една дума Говорим най-вече от вивателските карти и чакаме преносимостта защото основните номера са ни преди да има Вивател!

Muenchen is mein Heim!


Тема Re: колко говорят вивателцинови [re: aruba_man]  
Автор cyg (<>)
Публикувано14.11.07 11:32



Повтарям въпроса си, за трети път:
1. По колко минути средно на месец говорят абонатите на Вивател?
2. По колко средно плащат на месец абонатите на Вивател?


За ваше улеснение ще ви дам пример:
а) средния глобулски абонат говори 92 минути и плаща 19,43 лв
б) средния мтелски абонат плаща 20,8 лв
в) mobilkom austria - там плащат 62,8 лв за 174 мин.

Тарифите на Вивател не ме интересуват, има от къде да се прочетат. Колко харчат и говорят aruba_man и ВоденДух също.



Тема Re: колко говорят вивателцинови [re: cyg]  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано14.11.07 11:41



Средният вивателски абонат говори толкова, колкото иска, без да си поглежда часовника през 5 секунди, защото "Вива" са му дали минимум 80 минути към всички мрежи или минимум 100 минути в тяхната мрежа!
Средният ментелски и гробулски абонат пуска "стрелички" и псува като луд, ако човекът отсреща има гласова поща и си е изключил телефона, защото "Гробул" и "Ментел" отчитат 2-3 секунди за 1 минута





Тема Re: "Вива" пак ги закопа!нови [re: aruba_man]  
Авториьзьx (Нерегистриран)
Публикувано14.11.07 11:46



cug-и ти реклама правиш я си прибери смешните глобулски отчети в чекмеджето тия 90 мин на базата на смарт труп ако са при 5лв такса не знам като след 1г стане 10лв колко ще бъде вие сте н1 по измами



Тема Re: колко говорят вивателцинови [re: Boдeндyx®]  
Автор aruba_man (Euro Kinder)
Публикувано14.11.07 11:54



Даже измислили и нов начин!Оня ден говорих със *88 и операторката ми се оплака след моя въпрос не мислят ли да намаляват цените?Между другото беше наистина в час,което е рядкост за българският мобилен оператор!

Сега използвали и конферентна връзка!Примерно аз и ти сме в група!Обаче само аз съм група със cyg!Той обаче иска да говори с тебе,но ми се обажда на мен и аз се свързвам с теб и така двамата със cyg си говорите безплатно!Това операторката ми го каза.Заклевам се!
И ми се хвалят,че били баровци!Кой от клиентите на първите два оператора когато звъни извън десетте номера или група не си брои секундите?Да си сложи ръка на сърцето и да каже честно.Май не са много!

Muenchen is mein Heim!


Тема Re: колко говорят вивателцинови [re: aruba_man]  
Автор LSASS (новак)
Публикувано14.11.07 18:24



ми аз никога не съм се замислял колко говоря извън 10 номера и никога не съм се притеснявал че ще говоря 50 секунди вместо 60 абонат на глобул съм над 2 години и досега не съм забелязал да ме излъжат не съжалявам и за втората карта на мое име





Тема Re: колко говорят вивателцинови [re: aruba_man]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано14.11.07 21:17



точно, и аз имам глобул смарт груп, но когато звъня до глобул или мтел ползвам вивателската карта

..

смартгруп на глобул става само за международните )

Редактирано от DTMF на 14.11.07 21:20.



Тема Re: "Вива" пак ги закопа!нови [re: Boдeндyx®]  
АвторЧичo ви (Нерегистриран)
Публикувано15.11.07 21:44



Оппа......тъкмо се откопаха и станаха 5 милиона.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.