Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:18 21.05.24 
Мобилни комуникации
   >> Пейджър
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: "Вива" пак ги закопа!нови [re: DTMF]  
Автор cyg (<>)
Публикувано13.11.07 22:23



DTMF, май само ти им набираш клиенти, затова и толкова се мотаят!





Тема Re: "Вива" пак ги закопа!нови [re: cyg]  
Автор aruba_man (Euro Kinder)
Публикувано13.11.07 23:12



Вивател напредват със слонска стъпка!Нали знаеш за поговорката,че качеството е по-важно от количеството!


Според теб един оператор от кое ще е по-доволен?Един милион,които правят по 50 лв. на месец или 4 милиона,които правят по 10 лв.?
Аз вече и толкова не им правя!Примата ми отдавна е само на входящи,за друго не става!Защо да им плащам по 23 стотинки на минута към 5 номера с такт 60/1,като от Вивателската говоря с всички мрежи на 22 стотинки с такт 30/1!!!Чакам преносимостта!

Muenchen is mein Heim!


Тема Re: "Вива" пак ги закопа!нови [re: aruba_man]  
Автор cyg (<>)
Публикувано13.11.07 23:24



и колко според теб правят абонатите на Вивател на месец? надали знаеш дори приблизително, така че само говориш колкото да не заспиш.



Тема Re: "Вива" пак ги закопа!нови [re: cyg]  
Автор aruba_man (Euro Kinder)
Публикувано13.11.07 23:29



Със сигурност много повече от Примаджиите с раниците,ножките,енциклопедиите,жилетките и т.н.



И друго!Имам 2 Прими,от които за последния месец съм говорил има-няма 5 лв.Иначе купувам всеки месец по 2 пакета минимум на Вивател от БТК центъра от онези за 15 лв,които са заредени със 30 лв. и си говоря на воля дори с Германия и Италия!Според теб кой оператор е по-доволен?

Muenchen is mein Heim!

Редактирано от aruba_man на 14.11.07 04:42.



Тема Ето колко правят и "твоите хора"!нови [re: cyg]  
Автор aruba_man (Euro Kinder)
Публикувано13.11.07 23:32





Няма и 18 лв.(9 евро) на калпак!Не случайно турците и италианците се отказаха от търга!Аз имам 2 екстрийма,които ползвам да звъня на баламите!Отделно имам още 5 такива карти,които купих от един който ги беше откраднал по 2 лв. парчето и изговорих първоначалните 20 мин. + петте лева ваучер с който бяха заредени и не съм ги зареждал,но са още активни!Мен за колко абоната на "ГлоБул" ме смятат?
А,забравих и абонамента,който подписах преди 5 месеца и не ебавам да го плащам!


Muenchen is mein Heim!

Редактирано от aruba_man на 14.11.07 05:16.



Тема Re: Ето колко правят и "твоите хора"!нови [re: aruba_man]  
Автор cyg (<>)
Публикувано14.11.07 08:35



Пак празни приказки, явно не знаеш по колко говорят абонатите на Вивател и по колко плащат. А детските ти фантазии не ме интересуват.



Тема Re: Ето колко правят и "твоите хора"!нови [re: cyg]  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано14.11.07 09:14



Абонатите на предплатената услуга с "Бонуси безкрай" за 10 лв. говорят над 22 минути към ВСИЧКИ мрежи и пращат 500 смс-а в мрежата на "Вивател", за 20 лв. говорят 500 минути в мрежата на "Вивател" и 45 минути към ВСИЧКИ мрежи, за 50 лв. - пращат 500 смс-а в мрежата на "Вивател" и имат 1 000 минути в мрежата на "Вивател" и близо 120 минути към ВСИЧКИ мрежи


А абонатите на договор с план "Фрийдъм 30" за 20 лв. месечно имат над 80 минути към ВСИЧКИ мрежи
Това, което за абонатите на "Ментел" и "Гробул" са детски фантазии, за клиентите на "Вивател" е реалност



Тема колко говорят вивателцинови [re: Boдeндyx®]  
Авторcyg (Нерегистриран)
Публикувано14.11.07 09:45



Аз не питам колко могат, а колко говорят и колко плащат средно на месец! Само че вместо отговор получавам празни приказки и реклами.
След като нямате информация що се обаждате само!



Тема Re: колко говорят вивателцинови [re: cyg]  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано14.11.07 09:59



Ами не съм ти виновен, че си неграмотен и не може сам да пресметнеш колко говорим и колко плащаме


Купих си "Бонуси безкрай" преди година. До момента съм заредил 2 ваучера от 10 лв., 2 от 20 лв. и един от 50 лв. - или общо 110 лв. Към момента имам 10, 12 лв. като сума (което се равнява на повече от 20 минути време за разговори към всички мрежи извън "Вивател"), плюс 1 103 смс-а и 17 часа, 40 минути и 11 секунди време за разговори в мрежата на "Вивател" И всичко това - за по-малко от десет лева на месец до момента!!!



Тема Re: колко говорят вивателцинови [re: cyg]  
Автор aruba_man (Euro Kinder)
Публикувано14.11.07 10:01



Нали това ти обяснявам!Всичко е подкрепено с факти!Ала-Бала за 9 месеца твоя оператор колко абоната бил привлякъл!Сметни го и ще видиш,че няма и 18 лв. месечно от абонат!Само аз имам 8 Глобулски карти,на които съм заредил общо 30 лв. ваучери за 9 месеца!Аз 8 абоната ли съм?На брата основния е ГлоБул СмартГруп,ама си взе и Фрийдъм 30 защото цената на обажданията извън десетте номера и към другите мрежи е дръвце отвсякъде!


Бащата е Мтел(Прима)основния,ама има от и от служителските на Вивател и два екстрийма...С една дума Говорим най-вече от вивателските карти и чакаме преносимостта защото основните номера са ни преди да има Вивател!

Muenchen is mein Heim!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.