Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:32 28.06.24 
Мобилни комуникации
   >> Пейджър
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Ей, спамаджии мръсни!нови  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано25.10.07 15:03



От вчера "Ментел" ме заливат със спам от номер 0888 - колко Полос (да, точно така го пишат - "Полос"!!!) били спечелени, колко оставали, как да пратя празен смс и да играя и аз и пр. бля-бля-бля....
Спрете бе, спамаджии нагли - откъде накъде ще ме тормозите с нежелани смс-и?!? В договора ми с вас имате задължение да ми предоставяте услугите, за които ви плащам, а не да ми задръствате входящата кутия на телефона с тъпи смс-и!
Като толкова искате да ми дадете кола - ами подарете ми я, за 7 години от сметките, които съм ви плащал, са се събрали пари точно за една кола!
Мръсни спамаджии ментелски - дотам ли я докарахте, да спамите абонатите си с смс-и, та белким някой се излъже да пусне смс за 1, 20 лв.?!? Мизерни нещастници - вие мобилен оператор ли сте или организатор на хазартни игри???
Идиоти!



Тема Re: Ей, спамаджии мръсни!нови [re: Boдeндyx®]  
Автор btc-mobile/vivatel/ (1948)
Публикувано25.10.07 17:23



не ги защитавам, но това е част от играта. Всички оператори използват тази форма да информират клиентите си за различни кампании. Пожелавам ти да получил обаждане(sms,mms), че печелиш нещо

Не се ядосвай.



Тема Re: Ей, спамаджии мръсни!нови [re: Boдeндyx®]  
АвторBlah (Нерегистриран)
Публикувано25.10.07 17:23



40.в. (Доп. съгласувано с Решение № 639/13.04.2006 г. на КРС; изм. съгласувано с Решение № 319/02.03.2007 г. на КРС) Мобилтел има право да изпраща на абоната/потребителя по поща, по телефон, чрез кратки текстови съобщения (SMS, електронна поща или други форми на съобщения) или чрез други средства за адресирана реклама информация относно промоции, специални програми, тарифи, оферти и всякаква друга информация, отнасяща се до него като абонат/потребител, както и да се обръща към абоната/потребителя за информация относно потребителско мнение, маркетингови проучвания и др. Мобилтел може да предоставя мрежите си на трети лица за осъществяване на повиквания или предаване на факсимилни съобщения, предназначени за пряка реклама само в случаите, когато е налице писмено съгласие за това от страна на абоната.


Дали пък да не те светна от къде е това, а? Или сам ще се сетиш.



Тема Re: Ей, спамаджии мръсни!нови [re: Boдeндyx®]  
АвторKoko (Нерегистриран)
Публикувано25.10.07 18:41



Воден Дух, гледам само плюеш в двора на Мтел, много ми е чудно като толкова много ги мразиш защо ползваш услугите им? Не се заяждам, просто ми е любопитно какво те задържа в семейството на Мтел при тая омраза към тех :)



Тема Re: Ей, спамаджии мръсни!нови [re: btc-mobile/vivatel/]  
Автор motek (ombre)
Публикувано25.10.07 20:35



Освен, че има право на това да общува с клиенти те си под формата на SMS, М-Тел дава възможност на всеки свой клиент да забрани получаването на подобни SMS-и в бъдеще. Достатъчно е само да заяви желанието си на *88.



Тема Re: Ей, спамаджии мръсни!нови [re: motek]  
Автор Boдeндyx® (Народен будител)
Публикувано25.10.07 20:57



Добре де - ама да пратят едно съобщение и толкова. Аз да не съм малоумен, че всеки ден да ми пращат съобщение за едно и също нещо?



Тема Re: Ей, спамаджии мръсни! [re: Koko]  
Автор DTMF (старо куче)
Публикувано25.10.07 20:57



Щото е на договор и няма бягане

Има лесно решение на проблема, не включваш сим картата- и няма спам смс-и



Тема Re: Ей, спамаджии мръсни! [re: DTMF]  
Автор motek (ombre)
Публикувано25.10.07 21:02



Има лесно решение на проблема, не включваш сим картата- и няма спам смс-и
Това може да е решение при не толкова добре развитите оператори


М-Тел предлага много по-лесно решение



Тема това не е вярно! [re: motek]  
АвторИ (Нерегистриран)
Публикувано26.10.07 12:11



1.во желанието не се заявява на *88 (автоматично) а може да бъде заявено само на оператор, за което след дълго чакане може да се заяви и след обаждане на 1111 и прошлушване на "Лекциите на лелката"
2. Дори и с заявен отказ, за всякакви такива рекламни SMS-и съм свидетел как след време все едно си се обадил и си раговарял напразно - следващата промоционална игра си започва на ново докато например абонат на предплатена услуга Прима не се набута с още 15 стинки да им обяснява, че не иска да го тормозят.
Най лесното решение което за съжаление и товари смс централите на Мтел е блокирането на получаването на SMSи с простия АТМ код



Тема Re: Ей, спамаджии мръсни! [re: motek]  
Авторrapan (Нерегистриран)
Публикувано26.10.07 14:47



определено сте развили умението да щипвате от клиентите си






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.