Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:42 23.05.24 
Мобилни комуникации
   >> Пейджър
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема "Червено вино снощи пих и капка не истана"  
Авторhoho (Нерегистриран)
Публикувано22.10.07 01:19



Абе хора, не започнаха ли много рано тази година със запоите "любимият" ни оператор? Не са ли още далече новогодишните празници? Предлагам Мтел да се преориентират в бизнеса си и вместо телефония да отворят винарска изба

http://www.mtel.bg/info/promotions/index.php?PromotionID=1925



Тема Re: "Червено вино снощи пих и капка не истана"нови [re: hoho]  
Автор aruba_man (Турбо Гъзар)
Публикувано22.10.07 01:33



Доколкото знам това "каберне" е от сливенския винпром!Имал съм вземане-даване със сливенски гастарбайтери-бивши служители във въпросната изба и знам за какво става въпрос!

Тъй като аз,Кольо Джантата,Митко Пандиза и Мария "Малката Водка" сме привърженици на квалитетните напитки ще пропуснем въпросната промоция и сме пас!

Muenchen is mein Heim!


Тема Re: "Червено вино снощи пих и капка не истана"нови [re: aruba_man]  
Авторaruba_man - ban + delete (Нерегистриран)
Публикувано22.10.07 02:33



Боли ме гъза какво ще пиеш и какво не! Ходи се наливай с евтина мента ако щеш, само не се връщай повече тука...



Тема Re: "Червено вино снощи пих и капка не истана"нови [re: aruba_man - ban + de]  
Автор aruba_man (Турбо Гъзар)
Публикувано22.10.07 02:48



Искам да поясня на всички форумци,че колегата под думата "тука" има предвид спалнята на майка си!Доколкото едно скърцащо легло с метална пружина,разбита маса и три пластмасови табуретки може се нарече спалня!Иначе не мога да отрека,че си изкарахме чудно с домашната "скоросмъртница" сварена от покойния ти баща и Петричката "дивачка",която майка ти успя да ни купи с вечерния си оборот от гарата!



Muenchen is mein Heim!


Тема Re: "Червено вино снощи пих и капка не истана"нови [re: aruba_man]  
Авторaruba_man - ban + delete (Нерегистриран)
Публикувано22.10.07 12:25



Абе ти не спиш ли бе?! Като че ли само пред компютъра седиш и лъскаш бастуна нон стоп. Вземи го пусни малко и иди на клубче малко да видиш живи хора.



Тема Re: "Червено вино снощи пих и капка не истана"нови [re: hoho]  
АвторИ (Нерегистриран)
Публикувано22.10.07 14:24



не само... доскоро беше оптичен магазин./// преди това книжарница... клакто и да е сега очакваме наистина спора да се започне около темата, какво е това в шишето, подобно на "монокъла" практика, хубаво винце, скапано винце. или квото и да е там. някой вече се изказаха по темата но понеже вече дразнят ги срязоха с мнение и им избиха чиниите..,
та винаркста изба каква е? Виното става ли за оцет/готвене или може да се продаде на търг???



Тема Re: "Червено вино снощи пих и капка не истана"нови [re: aruba_man - ban + de]  
Автор aruba_man (Турбо Гъзар)
Публикувано22.10.07 23:16



Много грешно е да мислиш,че щом ти лъскаш нещо пред компютъра и всички други следват твоя пример!По принцип началната ми страница е мобиле.де и с това си докарвам за един месец твоята годишна заплата!Но стига съм ти отварял очите!Нямам намерение да ти давам акъл без пари!Имаш късмет,че си далеч от мен,защото точно в момента се уригвам много лошо на нафта и щях да ти дам команда "газ"!!!


Много поздрави на майка ти!

Muenchen is mein Heim!


Тема Re: "Червено вино снощи пих и капка не истана"нови [re: aruba_man]  
Авторaruba_man - ban + delete (Нерегистриран)
Публикувано23.10.07 15:58



Аха, разбрах. Ти си едно просто гейче. Мобиле.де

Как така, като нямаш книжка още, пъпчив пубер? Чупката от форума!



Тема Re: "Червено вино снощи пих и капка не истана"нови [re: И]  
Автор aruba_man (Турбо Гъзар)
Публикувано26.10.07 06:35



Оказах се прав(за пореден път)!


Вчера отивам да купувам ваучери за магазина и гледам струпали пакетите на един ъгъл!Веднага мернах етикета:"Vini-Sliven!
Бях взел и Нели "магистралката" с мен да се разкарва за изтрезняване!Предложих и да си направим джумбаре вечерта с кабернето!Категорично ми отказа!Изумих се!
По принцип дори и на Мускат "Трите Мечки" беше навита!

Muenchen is mein Heim!

Редактирано от aruba_man на 26.10.07 06:49.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.