Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:10 25.04.24 
Мобилни комуникации
   >> Пейджър
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Re: Два отделни номера в една сим картанови [re: Чepнorлaв]  
АвторEva (Нерегистриран)
Публикувано21.05.04 15:35



Wsi4ko 4udesno...
Samo ne razbiram za6to sled kato zadadoh tozi i nqkoi drugi wyprosi w pismo kum PR otdela na Mtel i na wsi4ki spomenati na stranicata im na4ini za wryzka s tqh, nikoj ne mi obyrna wnimanie.
Ina4e za kartata qsno..., no re6ih da si pitam, za wseki slu4aj.



Тема Абсолютен ужаснови [re: Чepнorлaв]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано06.06.04 19:54



Ми то мен само за работа ме търсят - сега ще ме търсят жената и шефа едновременно и няма да мога да пийна една бира на спокойствие.
То ако можеше да имам половин номер - а ти ми говориш за два :(((

Bеer? Moooorrre?


Тема А и представяте ли синови [re: HS]  
Автор bira_more (бира)
Публикувано06.06.04 19:57



всичките му там интерференции и прочее глупости?
Ми такъв телефон ако почне да дрънчи край компютър целия компютър ще тръгне да си ходи...

Bеer? Moooorrre?


Тема Има, имааа. Ето го!нови [re: Чo :)]  
Авторozi (Нерегистриран)
Публикувано10.07.04 18:53



Знам само за един телефон, който поддържа 2 SIM карти едновременно. Моделът се казва Twin и е на Benefon. Вижте сами
http://www.benefon.com/products/twin/



Тема Re: Има, имааа. Ето го!нови [re: ozi]  
Автор Чo :) (усмихнат)
Публикувано12.07.04 13:29



Моля, върни се на

и прочети внимателно

Can Benefon Twin+ use two SIM cards simultaneuosly?
There is a model of the product, called Benefon Twin+, with two SIM card holders. It is very convenient if you regularly use two SIMs, e.g. one for business line and another for personal line. Benefon Twin+ cannot however use the two SIM cards simultaneously. When the other SIM card is in use, the other one is inactivated. Different GSM service providers may also have complementary geographic coverages or roaming arrangements from time to time, thus making two different subscriptions preferable.



Тема Re: Абсолютен ужаснови [re: bira_more]  
Авторmk99 (Нерегистриран)
Публикувано03.08.04 15:22



Който иска мога да му направя SIM карта с 1,2,3 ... до 8 номера вкарани в нея. В един даден момент може да е активен само един номер (SIM акаунт). В този момент можете да бъдете търсени и да се обаждате само от него. Може да се превключва между всичките от специално меню, което излиза на всеки телефон. Предимството е че можете да се обаждате от най различни номера без да изваждате и да сменяте SIM карти. Също така е възможно да е активен клонирания номер и примерно друг телефон с оригиналната SIM карта :) Условието е да не са в една клетка :)) Можете едновременно да пращате SMS-и от двата телефона :)) Единствено не се знае при повикване кой от двата телефона ще приеме обаждането (По принцип този който е бил използван последен...)



Тема Re: Два отделни номера в една сим картанови [re: Чepнorлaв]  
АвторlcoBgr (Нерегистриран)
Публикувано02.02.05 19:18



МТел ще предлагат ли такава услуга?



Тема Re: Два отделни номера в една сим картанови [re: Чepнorлaв]  
Автор Caнитap (napalmoff )
Публикувано06.03.09 10:02



Един

за до 100 евро разрешава проблема .

И можеш в един делефон да имаш 2 номера. Моя даже е с

Имат си всичко в комплекта и като екстри. Ползваш година хвърляш. Вместо да даваш безумни пари за блокии.

П.П. има и аналогов тунер за TV

Лелеееее, ся видях, че темата е от 2004 г


Редактирано от Caнитap на 06.03.09 10:06.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.