Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:53 28.06.24 
Мобилни комуникации
   >> Пейджър
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Архив-избор мод.  
Автор ЧepнorлaвМодератор (рекордьор)
Публикувано30.09.03 14:12



Тъй като от доста време по срещите, а и на бележки се оплаквате, че не е редно двата индивида в заглавието, при положение, че не влизат тук въобще да продължават да са модератори - пускам тази тема, тъй като имам условие от администратор, преди да ги махне да се изкажете и вие.

Та - да продължават ли да бъдат модератори тук или не?

Моето лично мнение е - не. Нямам нищо против тях като хора, но който не си върши работата - аут

И в последствие не е зле да помислим за някой нов мой помощник. Някой изявява ли желание... естествено говоря за доказаните хора Но малка свежа кръв и хъс няма да дойдат зле на клубчето. Базата ни данни има нужда от обновяване.

Редактирано от Чepнorлaв на 02.10.03 12:42.



Тема Re: Формална тема-относно Satriani и Delwin модераторинови [re: Чepнorлaв]  
Автор beta (phone test)
Публикувано30.09.03 15:22



.............



Тема Re: Формална тема-относно Satriani и Delwin модераторинови [re: Чepнorлaв]  
Автор Flashman (flasher)
Публикувано30.09.03 15:26



Ami az ne sum vijdal tezi hora vaobste da se navartat tuk, a posestavam cluba ot okolo polovin godina. Mislia che tova pokazva dostatachno krasnorechivo, che niakoi ne si varshi rabotata, sledovatelno - out!!!

Kolkoto do niakoi tvoi nov pomostnik.... men ne me gledai. :) Niamam vreme i za tova, a i mislia che ne sum "dokazan chovek" v cluba. Moia lichen glas e za Cenzor-a. Dokolkoto sum uspial da go ocenia e pechen chovek.

Йероглифът за съпруга при китайците е комбинация от два йероглифа - за жена и за метла.


Тема Re: Формална тема-относно Satriani и Delwin модераторинови [re: Чepнorлaв]  
Автор Дapт Beйдъp (Sith Master)
Публикувано30.09.03 15:34



Не знаех, че са модератори дори . Предлагам Cenzor-а за модератор.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.


Тема Re: Формална тема-относно Satriani и Delwin модераторинови [re: Дapт Beйдъp]  
Автор Crackera (хакер)
Публикувано30.09.03 19:15



dobra ideia za Cenzora ili Popa



Тема Re: Формална тема-относно Satriani и Delwin модераторинови [re: Чepнorлaв]  
Автор1 (Нерегистриран)
Публикувано30.09.03 20:07



Тук трябва да се запитаме каква е ролята на модератора освен да чисти нужни или ненужни постинги. Естествено, че този, който го няма никакъв от месеци трябва да се махне. Абсолютно съм против цензора (виж му името само) и попа за модератори. Предложение мога да дам, но нека се уточни какво трябва да се върши. Защото аз знам форуми/клубове, които си функционират много добре и без нито един модератор.



Тема Re: Формална тема-относно Satriani и Delwin модераторинови [re: 1]  
Автор Sev ()
Публикувано30.09.03 20:18



sorry, но нерегистрираните никой не ги пита за Модератор



Тема Re: Формална тема-относно Satriani и Delwin модераторинови [re: 1]  
Автор Stan_D (непознат )
Публикувано30.09.03 20:21



Аз също предлагам Cenzor за модератор - свестно момче е и разбира за какво става въпрос.

Само ако може да ви помоля поне в тази тема да няма "анонимки", а да пишат само регистрирани. Все пак се изразява някаква позиция във връзка с администрирането и развитието на форума, а анонимна позиция няма и не трябва да има. Само вижте мнението на анонимния "1" по-нагоре - ми това е абсолютна ТРАГЕДИЯ, как не го е срам тоя лаик, той дори не е прочел един пост от Cenzor, сигурен съм! Но с охота го плюе, щото... прякорът му не му харесвал!

Също така ще помоля да се трие ВСЯКО АНОНИМНО МНЕНИЕ в тази тема.

Редактирано от Stan_D на 30.09.03 20:23.



Тема Re: Формална тема-относно Satriani и Delwin модераторинови [re: Sev]  
Автор1 (Нерегистриран)
Публикувано30.09.03 20:27



Теб също никой не те пита за мнението ти, нищо, че си регистриран. :-)



Тема Re: Формална тема-относно Satriani и Delwin модераторинови [re: Stan_D]  
Автор1 (Нерегистриран)
Публикувано30.09.03 20:29



Който не може да цени истинските стойности, винаги ще си намери оправдание и причини, в случая, че става въпрос за нерегистриран ник. Вместо да чете какво пише в мнението, независимо кой е неговия автор. Да се дават примери с Цензора е просто посредствено. Та нали аз него съм го учил на доста номера.



Тема Re: Формална тема-относно Satriani и Delwin модераторинови [re: Stan_D]  
Автор Crackera (хакер)
Публикувано30.09.03 21:01



Всички Цензора, та Цензора, той да е казал, че иска ?!



Тема Ти излекува ли се вече, ...нови [re: 1]  
Автор Пoпa (див метъл)
Публикувано30.09.03 21:02



... та пак си тук, а? Как мина престоя в диспансера?
Черноглав, пиши и от мен един глас за Cenzor - човек с доказани познания в мобилните комуникации, както и способност да общува пълноценно с останалите . А понеже спомена, че ти трябва повече от едно рамо ... ми де да знам, то свестни хора дал Господ тук ... трудно е да избереш ... все пак един глас и за Стерн като още един модератор ... че като гледам кой се е завърнал ... бая модераторска работа ще има ...

Редактирано от Пoпa на 30.09.03 21:08.



Тема Re: Ти излекува ли се вече, ...нови [re: Пoпa]  
Автор Stan_D (непознат )
Публикувано30.09.03 21:55



Абе верно психопатът се е върнал... Моля ви трийте наред, тоя ще ни подлуди!!!
Абе малоумнико, толкова ли няма къде да се лекуваш, че пак дойде този форум да осер*ш?!?



Тема Re: Формална тема-относно Satriani и Delwin модераторинови [re: Чepнorлaв]  
Автор Cenzor (Потаен....)
Публикувано30.09.03 22:31



Едва сега влязох и видях развитието на темата. Благодаря на всички, който ми гласуват доверие. Не съм много сигурен за точните функции на един модератор, а и не знам дали съм особено подходящ. Моите избори бяха Стерн и Попа за двама съмодератори, че иначе Черноглавия ще установи диктатура!

До "1"- ти си онзи 123 (или още "11 на степен 2 +2" и доста други безумни никове) от Мтел, Глобул и още редица инфектирани от теб клубове, нали?
Моите учители са книгите и Интернет. Ти кое от двете ще да си, че се провъзгласяваш за мой учител,а?

П.С. До Черноглав- тези избори за модератор имат ли нещо общо с местните избори или идеята ти хрумна случайно?!

Cenzor дебне

теб да е*не!

Тема Re: Формална тема-относно Satriani и Delwin модераторинови [re: Чepнorлaв]  
Автор walker (:-)
Публикувано30.09.03 23:10



мисля, че Popa и Cenzor-a са добър избор. гласувам за тях!



Тема Re: Формална тема-относно Satriani и Delwin модераторинови [re: Cenzor]  
Автор1 (Нерегистриран)
Публикувано30.09.03 23:12



Цензор предлага Стерн и Попа, попа предлага цензора и стерн, сега стерн трябва да ви предложи вас двамата и готово! А къде са останалите?
Не си сигурен за функциите на модератора, но вече се изказваш по темата.
Предлагам Online от клуб МТел с цел предотвратяване на "диктатурата" на Черноглавия, както се изразяваш. Има доказани познания в областта на мобилните комуникации и е на ниво, макар че рядко пише.
Относно учителите - не помниш ли кой те научи как да пращаш факсове от GSM-а си? Кой съм аз? Ами какво значение има?
Не виждам с какво съм предизвикал с този ник някои от горните изказвания, а особено изреждането на неща като триене с цел избягване на нечие подлудяване и др. подобни. Но всеки си има правото да си се дразни от каквото си иска. Аз също си имам правото да съм бил против някого за модератор и съм се възползвал от правото си да го изразя. Най-вероятно съм имал основание, а не се изказвам безпочвено.



Тема Re: Формална тема-относно Satriani и Delwin модераторинови [re: Cenzor]  
Автор Дapт Beйдъp (Sith Master)
Публикувано30.09.03 23:15



Тържествено обявявам началото на новата кандидатмодераторска кампания, носеща името Сливи за модератор .

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.


Тема Re: Формална тема-относно Satriani и Delwin модераторинови [re: walker]  
Автор Sahib (BOGA)
Публикувано30.09.03 23:28



Malko me e sram ama moje li i az da se kandidatiram imam merak da se probvam kato mod. Ina4e podkrepqm vsi4ki predlojeni a specialno za Censora glasuvam s 2 race



Тема Re: Формална тема-относно Satriani и Delwin модераторинови [re: Чepнorлaв]  
Автор Пoпa (див метъл)
Публикувано30.09.03 23:44



Благодаря и аз на всички, които ме споменаха, за доверието!
Опасявам се, че не съм подходящ за тази работа. Първо - едва ли ще ми остава достатъчно време (то кой ли го има в излишък), а не искам да ви подвеждам и разочаровам ... и второ - прекалено ми е диктаторски гена, никога не съм го крил това. Тя историята всъщност е показала, че точно диктаторите слагат в ред нещата, ама хайде поне тук да не е така. Нека модератори бъдат по-демократично настроени хора. Потвърждавам предложението си за Cenzor и Стерн, пък когато се налага - всички ще помагаме, както неведнъж сме го правили!
Малииииии ... ква кръчма се е задала!!!



Тема beta/eternal frostнови [re: Чepнorлaв]  
Автор Lyup4o (Moto-Rollin')
Публикувано01.10.03 00:46



според това, което чета през последните 18 месеца тук, смятам, че beta, или eternal frost са хората, които са подходящи да модерират форума.



Тема Re: beta/eternal frostнови [re: Lyup4o]  
Автор1 (Нерегистриран)
Публикувано01.10.03 01:22



Подкрепям, може би в обратен ред, но трябва и Черноглавия да го махнем, за да има пълно обновление на състава.



Тема Cenora i Eternal frostнови [re: 1]  
Автор erix (neizvesten:))
Публикувано01.10.03 03:47



Az su6to smqtam 4e Cenora i Eternal frost biha pasnali dobre kato novi moderatori.



Тема Re: Формална тема-относно Satriani и Delwin модераторинови [re: Чepнorлaв]  
Автор Siemens SL55 Rulzzz (Siemens lover)
Публикувано01.10.03 06:58



който и да е новият модератор трябва да има достатъчно време да отделя на форума и да трие някои теми(все се сещам за оная тема с номера на кредитната карта, която така и не бе изтрита).

If you love your cell phone so much, why are you yelling at it?


Тема Re: Формална тема-относно Satriani и Delwin модераторинови [re: 1]  
АвторЦeнзop (Нерегистриран)
Публикувано01.10.03 09:20



Имам проблем с логването в клубовете, но съм Цензора.
"Относно учителите - не помниш ли кой те научи как да пращаш факсове от GSM-а си?" Това ли е голямото учение? Един малък трик и си големия учител?!?!? То така почти всички от клуба можем да се пишем за учители, че и просветители!!!!
Ще взема да си записвам на кого какво съм подсказал, казал или разкрил за телефоните и след един месец се обявявам за Велик Просветител- брата на Кирил и Методи.
"Не си сигурен за функциите на модератора, но вече се изказваш по темата. " нямам право да се изкажа по темата ли? Защото ти си забранил ли? Я, се скрий!

Както вече казах, не се натискам за модератор, има по-достойни от мен и главно с повече свободно време. Оттеглям си кандидатурата ако обещаеш повече да не пишеш глупости по клубовете и главно в клуб GSM. Навит ли си?Бъдещите модератори ще имат грижата да го спазваш!



Тема Re: Формална тема-относно Satriani и Delwin модераторинови [re: Цeнзop]  
АвторMETHOD (Нерегистриран)
Публикувано01.10.03 09:37



Цензор да бъде модератор, отлична идея, спомням си , когато го видях веднъж по лична работа остави у мен прекрасно впечатление, пък и тук пуска често горещи теми, как да кажа той и досега беше нещо като неофициален модератор
Иначе ми прави лошо впечатление враждебното отношение към нерегистрираните юзъри като мене



Тема Бая гарга се заформя...нови [re: Чepнorлaв]  
Авторeternal_frost (Нерегистриран)
Публикувано01.10.03 10:15



Има проблем с логването ...но съм си аз ...
Мнението ми е че наистина е добре да има още
1-2 модератори. От една страна това ще бъде още
по-добре за културата и нивото на клуба,а от друга
ще се даде помощ на Черноглавия.
Доказани и серозни хора има в клуба,които могат
да се заемат с функциите на модератор.
Що се отнася до старите модератори...Уместно е
при невъзможност да изпълняват функциите си да
уведомят колегите и евентуално да се предостъпят
функциите на други...
Много клубари се опасяват евентуално за недостиг
на време и т.н. ,но това ще се компенсира от повечето
модератори.
Сега предложения кой да бъде модератор няма да
направя,защото те си знаят кой са...а и ние ги знаем!
Тези благодарение на които посещавам и участвам в
този клуб!
Поздрав!!!
...хм и благодаря на хората,които ми гласуват доверие
за модератор! ...лично няма да се пъча или дърпам,но ако
някой реше да ми сложи едно флагче м ...ще си изпълнявам
функциите,колкото мога ... както бай Ставри - строг но
справедлив!
Лек ден от мен!!!




Тема Re: Формална тема-относно Satriani и Delwin модераторинови [re: METHOD]  
АвторЦeнзop (Нерегистриран)
Публикувано01.10.03 10:41



Точно в този клуб никога не е имало проблем с неригистрираните юзъри, защото доста хора идват само с по един въпрос, получават си отговора и си заминават, без да има нужда от регистриране! Лошото в случая са нерегистрираните абюзъри (abuser- злоупотребяващ), защото правят излишни зулуми и се заяждат безпричинно!
Ти си Алекс, нали? Що не влизаш в ICQ-то?



Тема Re: Формална тема-относно Satriani и Delwin модераторинови [re: 1]  
АвторПoпa (Нерегистриран)
Публикувано01.10.03 10:53



Съжалявам, че пиша нерегистриран, но причината е ясна - дира пак не бачка както трябва. Както и да е ...
Искам ясно и точно да се обосновеш защо си против предложените за модератори личности. Себе си изключвам - там причината е ясна, пък и аз сам си знам, че не съм най-подходящия за тази работа и не се натискам... има къде по-подходящи от мен, а и с повече свободно време. Не е зле обаче да чуем/прочетем какво против имаш с/у Цензора и Стерн. Ако ти можеш да се похвалиш, че си направил за този клуб и 1/1000 от това, което е направил кой да е от тях двамата, направо и ти се кандидатирай. Няма да търпя разни нерегестрета с плитък душевен мир като тебе да плюят ветерани в този клуб. Пък и едва ли хората са забравили причината да бъдеш изритан от нашите клубове миналия път ... ... не знам как да го нарека това твоето ... нахалство ли ... тежка форма на психическо заболяване ли ... що ли ...
Земи млъкни, че ще взема да стана модератор само за 2-3 дни - време достатъчно за да не стъпиш повече тук! Не се базикам ...



Тема Re: beta/eternal frostнови [re: Lyup4o]  
Авторbeta (Нерегистриран)
Публикувано01.10.03 11:00



ти да не симпатизираш на Сони Ериксон ...........хааааааааа благодаря ти все пак



Тема Re: Формална тема-относно Satriani и Delwin модераторинови [re: Чepнorлaв]  
Авторbeta (Нерегистриран)
Публикувано01.10.03 11:01



Аз съм зад Цензора само да не му навреди на работата .......хихихи
След това ще го дръпна аз при мен



Тема Re: Формална тема-относно Satriani и Delwin модераторинови [re: Чepнorлaв]  
Авторbeta (Нерегистриран)
Публикувано01.10.03 11:04



Не че е надцакване но един от хората които наистина са добре подплатени със знания и технически и пректически е СПОМЕНИИ !!! въпрос е дали може и дали има време ............



Тема Re: Формална тема-относно Satriani и Delwin модераторинови [re: beta]  
АвторПoпa (Нерегистриран)
Публикувано01.10.03 11:16



Опасявам се, че време никакво няма да му остава ... доколкото му знам програмата, де ... иначе за познанията и уменията - спор няма - това наистина е един от наи-вещите хора тук!



Тема Re: Формална тема-относно Satriani и Delwin модераторинови [re: Пoпa]  
АвторБeтa (Нерегистриран)
Публикувано01.10.03 11:20



Въпрос на чест господа офицери нали попе



Тема Re: Формална тема-относно Satriani и Delwin модераторинови [re: Бeтa]  
АвторПoпa (Нерегистриран)
Публикувано01.10.03 11:26



Ахъм :)) Ама нека той си каже де ... иначе за Спомениии аз с две ръце, два крака и 180000 мозъчни центъра гласувам!!



Тема Аааа, хиенонови [re: beta]  
Автор ЧepнorлaвМодератор (рекордьор)
Публикувано01.10.03 12:14



опитваш се да ми дърпаш кадрите, а?
Споко - ще сме и на двете места, ама нека да стане..



Тема Re: Аааа, хиенонови [re: Чepнorлaв]  
Автор beta (phone test)
Публикувано01.10.03 12:21



Е това ме радва но като знам колко си капризен



Тема Re: Формална тема-относно Satriani и Delwin модераторинови [re: Cenzor]  
Автор lenny (усмихната)
Публикувано01.10.03 12:46



Що се дърпаш бе Цензоре - ми не си прав - виж хората какво доверие ти гласуват. Аз като жена и блондинка никога не мога да съм постоянна в мислите си трудно ги следвам - ама все пак и моите фаворити тук са трима - Цензора,Попа и Стерн - реда е абсолютно произволен. който и от тримата да стане модератор - клуба само ще спечели от това



Тема А дали пък ...нови [re: lenny]  
Автор Пoпa (див метъл)
Публикувано01.10.03 13:30



... една жена (та ако ще и блондинка да е) няма да въведе малко ред в тоя иначе предимно мъжки клуб? Ленииииииии ... ко ша кажеш, пиле синкаво??



Тема Re: Формална тема-относно Satriani и Delwin модераторинови [re: METHOD]  
Автор Пoпa (див метъл)
Публикувано01.10.03 13:37



Лошо отношение към нерегистрираните като цяло няма. Доколкото има отношение - то е към една конкретна персона, която се опитва да обърне клуба на циганска махала (откъдето вероятно произхожда) ... да не го споменавам ... той си знае кой е ...



Тема Re: Ми преполагамнови [re: Пoпa]  
Автор lenny (усмихната)
Публикувано01.10.03 14:34



че визираш Мара Мобифона - та да ти кажа малко съм раздвоена - от една страна как да не я подкрепя - нали сме от един отбор с нея, от друга страна може пък да почна да завиждам - знам ли де ще ме удари . Мдаааа абе дайте Цензора че е стабилен пич пък ако той иска да си избере асистентка - тогава ще се хванем за кичурите с Марето и който излезе с едни гърди напред той



Тема Ми тогава ...нови [re: lenny]  
Автор Пoпa (див метъл)
Публикувано01.10.03 14:44



... щом това ще реши спора м/у вас двете ... да ви взимам мерките ...



Тема Re: Не искам да звучинови [re: Пoпa]  
Автор lenny (усмихната)
Публикувано01.10.03 14:47



нескромно но май Марето има все по-малки шансове - щото мойте мерки са впечатляващи



Тема Re: Не искам да звучинови [re: lenny]  
Автор Пoпa (див метъл)
Публикувано01.10.03 14:48



И моите!



Тема Re: Не искам да звучинови [re: Пoпa]  
Автор lenny (усмихната)
Публикувано01.10.03 14:50



ще проверим на срещата и ще запишем в протокола



Тема Re: Не искам да звучинови [re: Пoпa]  
Автор beta (phone test)
Публикувано01.10.03 14:51



йепаааааааааааа



Тема Уточнение!!!нови [re: lenny]  
Автор Пoпa (див метъл)
Публикувано01.10.03 14:51



Ще проверим СЛЕД срещата ...



Тема Re: Не ставанови [re: Пoпa]  
Автор lenny (усмихната)
Публикувано01.10.03 14:53



кой ще води протокола тогава - всичко трябва да е документирано - иначе може да ни обвинят в манипулации



Тема Re: Не ставанови [re: lenny]  
Автор Пoпa (див метъл)
Публикувано01.10.03 14:54



Марето ...



Тема Re: Не искам да звучинови [re: beta]  
Автор Пoпa (див метъл)
Публикувано01.10.03 14:56



Леко, мебелите ... !!!



Тема Еее, хайде сеганови [re: beta]  
Автор ЧepнorлaвМодератор (рекордьор)
Публикувано01.10.03 15:00



не е нещо кой знае какво да се поддържа един клуб или форум..
Пък за кое да съм капризен.. че нещо не схванах



Тема Re: А така моженови [re: Пoпa]  
Автор lenny (усмихната)
Публикувано01.10.03 15:03



ама не знам ти на другия ден как ще си



Тема Бе ти ...нови [re: lenny]  
Автор Пoпa (див метъл)
Публикувано01.10.03 15:05



... много бързо се съгласи нещо ...
Ти мен не ме мисли как ще съм на другия ден ... аз съм старо куче



Тема Re: Стане ли въпрос занови [re: Пoпa]  
Автор lenny (усмихната)
Публикувано01.10.03 15:13



мерки съм сигурна че трудно ще ми се опре някой та затуй



Тема Хайде сега..нови [re: lenny]  
Автор ЧepнorлaвМодератор (рекордьор)
Публикувано01.10.03 15:27



баси и чата направихте
Трудно се сдърждам обаче и аз да с идам коментара на сексуалните ви намеци
Лени - аз нямам кой знае какви впечатления от теб, ама да видим.. четвъртъка иде. Явно и диетата е на привършване - та ще има да си говорим за реклами и мерки сериозно явно

Хайде като свършите с меренето ще ви кажа и аз нещо интересно за една булка покрай мен - бета-та я знае



Тема Re: Леленови [re: Чepнorлaв]  
Автор lenny (усмихната)
Публикувано01.10.03 15:55



ма ти верно всичко четеш - ох започнах да се притеснявам чак - добре де ще си говорим щом казваш А кажи сега за булката че ми стана любопитно



Тема Re: Еее, хайде сеганови [re: Чepнorлaв]  
Автор beta (phone test)
Публикувано01.10.03 16:13



по отношение на форумиете като дизаин и софт ...........това имам в предвид и не знам дали ще ти допадне



Тема Намеци?!?!?!?!нови [re: Чepнorлaв]  
Автор Пoпa (див метъл)
Публикувано01.10.03 16:17



При това сексуални?!?!?!?!?!?!
В 16.00 следобяд?!?!?!?!?!
С клубарка?!?!?!?!?!?!
Моооооооожеееееееееееее ...
Идеята не е лоша ...
Само дето не видях никъде да сме споменали понятието "секс" ... не сме го и загатнали даже ... нали уж модератор избираме ... требе човек много да е чел на Фроид писанията, за да види секс в тая работа



Тема Re: Тойнови [re: Пoпa]  
Автор lenny (усмихната)
Публикувано01.10.03 16:19



Черноглав е известен фен на тез забаления и също така и на някои реклами в частност - и все нацелва само такива със нужната му тематика та не знам за него може и на намеци да приличат за нас си е просто лаф, ама ако ще помогне за избора да ги брои ако ще и за натвърди не само за намеци



Тема Re: Тойнови [re: lenny]  
Автор Пoпa (див метъл)
Публикувано01.10.03 16:22



За "твърдите" утре ша приказваме ...
Черноглав - имам предвид твърдия алкохол ... да не си помислиш нещо друго ...




Тема Re: Формална тема-относно Satriani и Delwin модераторинови [re: Пoпa]  
Автор1 (Нерегистриран)
Публикувано01.10.03 16:28



По изключение ще ти отговоря на въпросите, въпреки нещата, които бълваш срещу мен. След като ти и цензора си направихте самоотвод, вече не виждам смисъл да се аргументирам. Смятам, че е добре да има пълно обновление на клуба с изцяло нови модератори. Каква е ролята на модератора? Досега никой не отговори на този въпрос. Аз дори мога да кажа, че за един модератор е много по-важно да пази плурализма на мненията и да се намесва само, когато е необходимо, и в този случай дори не е необходимо той да е специалист по GSM-ите, но ако е - това ще е разбира се в плюс. Малко или много модератора определя политиката на клуба чрез правото си да закотвя и заключва теми по свое усмотрение. В този смисъл отиваме вече и към твоето разбиране за еднолично-диктаторското управление, което ти считаш за по-добро. По принцип може и да си прав, но в случая най-много зависи от това кой е човека. Затова аз още веднъж предлагам кандидатурата на Online. Относно споменати от теб "изритвания" не е лошо да ти се напомни, че в клуб GSM е имало само една или две спорни теми от един автор, които най-общо казано не са били трити, и освен това са били пуснати тук заради пробеми в клуб МТел. Изритвания от този клуб не е имало и не е имало защо. За МТел е отделен въпрос и ще го обсъждаме може би някой ден като му дойде времето. По въпроса срещу кого съм, предпочитам не да съм против, а да съм За. Затова освен Online подкрепих и още две кандидатури - eternal_frost и beta. Идеални няма обаче, и това също трябва да се има предвид. Затова е добре по-често да има ротации.



Тема Re: beta/eternal frostнови [re: beta]  
АвторLyup4o (Нерегистриран)
Публикувано01.10.03 16:29



hi4 daje. oba4e na Vas 2mata sympatiziram,i to ne tolkova zaradi 'techni4eskata Vi podplata',kolkoto zaradi tova,4e nqkak balansirate v mneniqta si i zvu4ite ubeditelno dori,kogato za6titavate zagubeni kauzi kato tazi na legendite ot SE.
A za Spomeni sa6to 6te se radvam,o6te pove4e,4e sam i MotoFan,oba4e toi mai se poizgubi.



Тема Една лека вметканови [re: 1]  
Автор ЧepнorлaвМодератор (рекордьор)
Публикувано01.10.03 16:33



ще правиш предложения за каквото и да е по управлението на клуба, само като се регистрираш..

Къде точно видя Цензора да си е направил самоотвод? За Попа съм съгласен. Бета също не може, тъй като си има други задължения. Фроста е интересна личност и ще се помисли за неговата кандидатура.

А кой е този Онлайн за който говориш?



Тема Ей.. то верно че е утренови [re: Пoпa]  
Автор ЧepнorлaвМодератор (рекордьор)
Публикувано01.10.03 16:36



аз все си мисля, че е вторник

А за намеците и натвърданията ще си говорим утре.. и за булките също



Тема Re: Формална тема-относно Satriani и Delwin модераторинови [re: Пoпa]  
Автор Flashman (flasher)
Публикувано01.10.03 16:45



Basi temata se e zaformila ot vchera do dnes!!!

Znachi az po princip sum za Cenzor-a. Lichno na men mi e napravil mnogo dobro vpechatlenie. Predlagam da glasuvame, ama neka purvo da si kajat koi hora mogat da stanat moderatori i koi ne, stoto ne vseki ima vreme za tova. Sled tova da glasuvame za tiah.

A drugia vraiant e dovechera sled treta vodka nabarzo da izberete moderatora!

Йероглифът за съпруга при китайците е комбинация от два йероглифа - за жена и за метла.


Тема Re: Формална тема-относно Satriani и Delwin модераторинови [re: 1]  
Автор Пoпa (див метъл)
Публикувано01.10.03 16:54



Да ти припомня ли какво написа по-горе: "абсолютно против съм ..." и т.н.
Това ли е човек, който предпочита да е "за"? Абе що ли се занимавам ...

Черноглав, мисля че тази цялата тема вече е безсмислена. То е ясно - всички харесваме Cenzor и всички го искаме за модератор. Имам предвид - всички сериозни и смислени хора тук. Развейте му жълтия байряк до ника и да приключваме с въпроса. А ако по-нататък се окаже, че още един трябва, ще го изберем и него. Agreed?



Тема Re: beta/eternal frostнови [re: Lyup4o]  
Автор Дapт Beйдъp (Sith Master)
Публикувано01.10.03 16:58



Че SE е легенда, легенда е, ама какво общо има с изгубена кауза?
Позволете да ви напомня, ladies and gentlemen, че предметът на нашето събеседване е избор на нов(и) модератор(к)/и.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.


Тема Re: Формална тема-относно Satriani и Delwin модераторинови [re: Пoпa]  
Автор Дapт Beйдъp (Sith Master)
Публикувано01.10.03 17:03



Попе, скромността е добродетел, ама ти съвсем...

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.


Тема нещо не вдявам ...нови [re: Дapт Beйдъp]  
Автор Пoпa (див метъл)
Публикувано01.10.03 17:15



ама както и да е ...



Тема Re: Ти излекува ли се вече, ...нови [re: Пoпa]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано01.10.03 19:13



Aaaaa, Попе, благодарско за доверието, но не; няма начин - нито имам време, нито нерви, нито чак толкова дълбоки познания по темата, а и от марките познавам основно само Моторола и чат-пат Сименс...както и негативите на Нокия.

Аз също давам глас за Цензора и за Чо - нали трябва да сменяме двама

Ама някой сети ли се да ги пита?



Тема Re: Формална тема-относно Satriani и Delwin модераторинови [re: Чepнorлaв]  
Автор Cтepн™ (любопитко)
Публикувано01.10.03 19:38



Ми как да избера само двама, като тука има поне 6-7 човека, които стават на 100% за тази работа?

Като гледам най-много мнения има за Цензора; аз също съм ЗА него, а и той не се дърпа
Като чета...всеки предложен заслужава, но аз предлагам за втори моди Чо - влиза по-рядко, но има уникални познания по техническите въпроси и за телефоните, и за GSM-мрежата и работата й.

И още едно предложение - дай отделна тема "Избор на нови модератори" и вътре пиши, кои са съгласни да станат. Щото и моето скромно име мернах тук там, но нямам време, не'ам нерви, нито чак толкова дълбоки техн.познания, а и отбирам основно от Мотороли и чат-пат от Сименси.

ПП: А Спомени и Попа да не се предлагат - първата им работа ще е да баннат всички Нокиа-джии



Тема Re: Формална тема-относно Satriani и Delwin модераторинови [re: Cтepн™]  
Автор beta (phone test)
Публикувано01.10.03 19:54



Темата почна да става досадна ...........



Тема Re: Една лека вметканови [re: Чepнorлaв]  
Автор1 (Нерегистриран)
Публикувано01.10.03 20:28



Мисля, че предложенията ако са смислени, няма никакво значение дали са пуснати през регистрация или не. За твое сведение - имам регистрация. Пък и не мисля, че ти можеш да ми определяш.

Цензора си даде самоотвод при някакво условие, а тъй като условието е изпълнимо, значи самоотвода е валиден и в сила.

Какво значи "ще си помисля" за Фроста? Теб някой пита ли те кой да бъде модератор? Мислех, че модераторите се назначават от администраторите, а не от другите модератори. Да не би да си станал админ?

Online е този, който в клуб МТел пусна една обобщаваща тема относно смяната на номерата преди време (която общо взето направи рекорд по посещенията). Интелигентен е и не говори глупости, доколкото за всеки тук се съди по неговите постинги. Балансиран е и не е заемал страна в споровете.



Тема Re: Формална тема-относно Satriani и Delwin модераторинови [re: Cenzor]  
Автор1 (Нерегистриран)
Публикувано01.10.03 20:28



Отговорите са в предишния постинг, да не се повтарям.



Тема Re: Формална тема-относно Satriani и Delwin модераторинови [re: Пoпa]  
Автор1 (Нерегистриран)
Публикувано01.10.03 20:29



Да, аз наистина предпочитам да съм ЗА и за това дадох своето предложение ЗА. Но лично твоят частен случай, а пък защо не и на цензора, ми дадоха основание да се изкажа така категорично. Не, че ми се иска да съм против някого, но просто си имам сериозните основания.



Тема Re: Формална тема-относно Satriani и Delwin модераторинови [re: Cтepн™]  
Автор Siemens SL55 Rulzzz (Siemens lover)
Публикувано01.10.03 20:40



shto pak trqbva da imash poznaniq za telefoni i nastrioki na gsm-i ? prosto trqbva da se sledi koi koakvo pi6e i da ne narushava tvarde mnogo dobriq ton i da se triqt reklamni ili zlovredni postingi.

If you love your cell phone so much, why are you yelling at it?


Тема Re: Формална тема-относно Satriani и Delwin модераторинови [re: 1]  
Автор Пoпa (див метъл)
Публикувано01.10.03 22:02



Хайде да не отваряме приказка за твоя случай ... че там купища хартия и басейни мастило може да се изпишат. Чудно ми е, ама наистина много, при положение че си наясно, че тук не си добре приет ... защо се натискаш да седиш и да дразниш хората?



Тема Re: Формална тема-относно Satriani и Delwin модераторинови [re: Пoпa]  
Автор1 (Нерегистриран)
Публикувано01.10.03 22:14



1. Не се натискам да ставам модератор, но евентуално от един добър избор клубът само може да спечели. Можеше да критикуваш изказванията, дори и в тази тема, на досегашния модератор, но не го правиш, защото си диктаторски необективен, по твои признания.

2. Аз не отварям "приказка" за моя случай, защото в този клуб такъв случай няма. Само един-два постинга е имало, което са били за клуб МТел, но там имаше проблеми и по разбираеми причини те не можеха да бъдат там за дълго. Както винаги се концентрираш върху малкото отрицателно, което ти виждаш, а за многото положително, естествено забравяш.

3. Дразня само някои хора, и те си знаят кои са, и знаят защо, и не го правя с цел да ги дразня без повод, а само, когато имам да кажа нещо, с останалите участници нямам проблеми.



Тема ТАРИКАТЧЕто 1 (123) ...нови [re: 1]  
АвторOffLine (Нерегистриран)
Публикувано02.10.03 00:05



Ей момченце, ти май смяташ всички тук за големи балъци !!!

има само едно мение и това беше онази прословута тема.

А е твоя регистрация.

Справка: Списъка с регистрациите тъй като предложението му за оператор не е за първи път ()

Голям тарикат се извъди бре



Тема Re:нови [re: OffLine]  
Автор1 (Нерегистриран)
Публикувано02.10.03 00:44



Не е вярно, Online има повече от една тема, но архивите и търсачката не работят и в момента не мога да намеря основната тема за обобщението за смяната на номерата. Темата беше най-посещаваната и най-дълго задържалата се тогава тема, по която имаше много обширни дискусии. При един от поредните сривове на дир.бг бяха затрити бройките на профилите и те започнаха да броят от нула за брой на темите, но и това не е толкова важно, дори и темата да беше само една, както е известно не е важно количеството, а е важно качеството.

Ако искаш ти гласувай за "оператор", ние в момента обсъждаме за модератор(и).

И никого не смятам за балък. Всеки, който има акъл, ще може сам да си прецени за кого да гласува.

PS. Този walker защо му изтриха постинга, в който твърдеше, че той пръв бил пуснал темата. Май стана фалче нещо?



Тема Re:нови [re: 1]  
Автор walker (:-)
Публикувано02.10.03 01:04



сам си го изтрих, защото сметнах, че не си заслужава да си хабя нервите за глупости, спорейки с човек като теб. това е.



Тема Re:нови [re: walker]  
Автор1 (Нерегистриран)
Публикувано02.10.03 01:25



Добре, макар че става въпрос за две различни неща май. Кой пръв е пуснал темата за смяната на номерата, и кой е пуснал голямата обобщаваща тема, в която подробно се обсъждаше въпроса от всички страни. За второто съм сигурен, че е на Online, а за другото съм 99% сигурен, че не си ти пръв, но както и да е - няма как да се докаже, защото търсачката и архивите не работят.

Предлагам да сменим темата. Който има най-оригиналната графична сигнатура, той ще е следващия модератор. Хайде, състезавайте се.



Тема Re:нови [re: 1]  
Автор walker (:-)
Публикувано02.10.03 01:38



Търсачката и архивите работят. Виж

, и
И никога досега не са били "затрити бройките на профилите и те започнаха да броят от нула за брой на темите"! Броячите за бройките и темите си работят перфектно!



Тема Re:нови [re: walker]  
Автор1 (Нерегистриран)
Публикувано02.10.03 02:04



Добре, архивите работят, но търсачката не работи, или работи много рядко и аз не мога да намеря това, което ми трябва. Ако ти си си запазил линковете от тогава - добре. Аз точно в момента чакам вече 10 минути търсачката да ми върне резултат. Имаше по онова време една тема под заглавие "Некои въпроси за 1010" и горе-долу по същото време имаше и една друга тема с автор 123, който пръв постави въпроса за смяната на номерата, а ти се сети да питаш чак след няколко дни или седмици. Ако намериш темата - ще видим датите. Ако не съм прав - ще ти призная правотата, ако е обратното - ще трябва ти да го направиш пак тук пред всички.

Не знам дали е имало точно нулиране на броячите, но какво ще кажеш за това:





Доколкото виждам това са два постинга на Online. Значи наистина постингът не е един, както показва брояча!



Тема Re:нови [re: 1]  
Автор walker (:-)
Публикувано02.10.03 02:40



Виж какво, пич. За мен няма никакво значение кой кога е постнал дадена тема, кой на кого и пред кого ще признава правота и кривота, но ти наистина ми ходиш по нервите! Ето ти справка:
"Некои въпроси за 1010" - 06.06.2003; 17.47,


"Още относно номерата" - 05.06.2003; 22.13,
и моята тема: "От уж достоверен източник..." - 04.05.03; 15.25,
в хронологичен ред назад.
Повече няма да ти отговарям! Писна ми!!!

Редактирано от walker на 02.10.03 02:43.



Тема Re:нови [re: walker]  
Автор1 (Нерегистриран)
Публикувано02.10.03 02:49



Нещо пропусна да коментираш собственото си твърдение, че
"Броячите за бройките и темите си работят перфектно!" след като ти доказах, че не си прав. Ясно е защо искаш да се измъкваш от дискусията. За мен няма проблем.

Но аз не разбрах най-важното - каква е целта на тези твои усилия - какво се опитваш да докажеш? Да не би да искаш да ми сравняваш по значение двата постинга, които си споменал

? Няма логика в това, разбираш ли?



Тема Re:нови [re: 1]  
Автор Cenzor (Потаен....)
Публикувано02.10.03 08:34



Ставаш наистина досаден, не смяташ ли. Докога ще занимаваш всички със собствената си персона??? Досега не видях един човек да ти се е зарадвал, напротив ставаш хронично досаден за всички! Защо? Какво те чопли отвътре?

Cenzor дебне

теб да е*не!

Тема Re: Формална тема-относно Satriani и Delwin модеранови [re: Чepнorлaв]  
Автор Delwin-Модератор (niakakuv si tam)
Публикувано02.10.03 11:02



Подкрепям :) Сори към публиката, ама просто нямам достатъчно време и за това.

Microsoft Certified Double Clicker


Тема поздравления, предложениянови [re: Delwin-]  
Автор r-н Двyтakтoв (two way engine)
Публикувано02.10.03 11:13



Делвин май е свестен тип, щом почтено си признава, че няма време да се занимава с клуба и няма нищо против друг да заеме мястото му. Лошото е, че подходящи хора много, а не може всички да станат модератори. Затова предлагам Черноглав да каже едно две имена за модератори и да направи каквото там е нужно да им се сложи флагчето. И ако може най-накрая да се прекрати цирка с онзи цифровия.



Тема Re: Формална тема-относно Satriani и Delwin модераторинови [re: 1]  
Автор Пoпa (див метъл)
Публикувано02.10.03 11:19



"... защото си диктаторски необективен ..."
Не ми преиначавай думите, момченце ... не си ми на нивото, за да го правиш. Споменах, че съм диктаторски настроен и то само спрямо нездрави индивиди като тебе, а дали съм обективен или не - това хората тук най-добре го знаят. Факта, че мнозина от тях ме споменаха като вариант за модератор (независимо от моето становище по въпроса) не ти ли говори нещо? Същите тия хора, с които ти уж "нямаш проблеми" ... що тогава не се намери поне един да те предложи теб, а? Мога да ти кажа каква е причината и тя съвсем не се състои само във факта, че си нерегистриран ...

"... защото в този клуб такъв случай няма. Само един-два постинга е имало, което са били за клуб МТел ..."
Моляяяяяяяя?!?!?!? Я пак си помисли??? Един-два постинга??? Та ти буквално беше задръстил клуб Мтел с простотиите си, под всевъзможни никове и превъплъщения! Че и сам си отговаряше понякога. Именно тези ти прояви ме накараха да се съмнявам в душевното ти здраве. Сега ще ги отречеш, естествено, но никой няма да ти повярва. Тук сме все технически грамотни хора и много добре се знае кой кой е. Колкото до разделението на клубовете - за мен всички тези клубове са клубовете за мобилни комуникации, с тематично вътрешно разделение. Но във всички тях постоянните клубари си се знаем.

"... Както винаги се концентрираш върху малкото отрицателно, което ти виждаш, а за многото положително, естествено забравяш ..."
Както винаги, а? Ти откога ме познаваш, бе пич, та чак си наясно каква е обичайната ми схема на поведение?

Не зная защо си направих труда да го изпиша всичко това ... ясно е, че няма да го проумееш. Дано новия модератор почне да пипа по-твърдо в твоя случай ...

Редактирано от Пoпa на 02.10.03 11:25.



Тема Re: Архив-избор мод.нови [re: Чepнorлaв]  
Авторmobiman (Нерегистриран)
Публикувано03.10.03 19:53



Аз се замислям дали имаме нужда от този клуб въобще. Като гледам посещенията и постингите ми се струва, че тука се влиза веднъж годишно. Но все пак аз нико ползвам пейджър нито мисля да ползвам (използвам само мобифон) и за това за мен е без значение.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.