Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:58 28.06.24 
Мобилни комуникации
   >> Пейджър
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: walker]  
Автор1 (Нерегистриран)
Публикувано02.10.03 01:25



Добре, макар че става въпрос за две различни неща май. Кой пръв е пуснал темата за смяната на номерата, и кой е пуснал голямата обобщаваща тема, в която подробно се обсъждаше въпроса от всички страни. За второто съм сигурен, че е на Online, а за другото съм 99% сигурен, че не си ти пръв, но както и да е - няма как да се докаже, защото търсачката и архивите не работят.

Предлагам да сменим темата. Който има най-оригиналната графична сигнатура, той ще е следващия модератор. Хайде, състезавайте се.



Тема Re:нови [re: 1]  
Автор walker (:-)
Публикувано02.10.03 01:38



Търсачката и архивите работят. Виж

, и
И никога досега не са били "затрити бройките на профилите и те започнаха да броят от нула за брой на темите"! Броячите за бройките и темите си работят перфектно!



Тема Re:нови [re: walker]  
Автор1 (Нерегистриран)
Публикувано02.10.03 02:04



Добре, архивите работят, но търсачката не работи, или работи много рядко и аз не мога да намеря това, което ми трябва. Ако ти си си запазил линковете от тогава - добре. Аз точно в момента чакам вече 10 минути търсачката да ми върне резултат. Имаше по онова време една тема под заглавие "Некои въпроси за 1010" и горе-долу по същото време имаше и една друга тема с автор 123, който пръв постави въпроса за смяната на номерата, а ти се сети да питаш чак след няколко дни или седмици. Ако намериш темата - ще видим датите. Ако не съм прав - ще ти призная правотата, ако е обратното - ще трябва ти да го направиш пак тук пред всички.

Не знам дали е имало точно нулиране на броячите, но какво ще кажеш за това:





Доколкото виждам това са два постинга на Online. Значи наистина постингът не е един, както показва брояча!



Тема Re:нови [re: 1]  
Автор walker (:-)
Публикувано02.10.03 02:40



Виж какво, пич. За мен няма никакво значение кой кога е постнал дадена тема, кой на кого и пред кого ще признава правота и кривота, но ти наистина ми ходиш по нервите! Ето ти справка:
"Некои въпроси за 1010" - 06.06.2003; 17.47,


"Още относно номерата" - 05.06.2003; 22.13,
и моята тема: "От уж достоверен източник..." - 04.05.03; 15.25,
в хронологичен ред назад.
Повече няма да ти отговарям! Писна ми!!!

Редактирано от walker на 02.10.03 02:43.



Тема Re:нови [re: walker]  
Автор1 (Нерегистриран)
Публикувано02.10.03 02:49



Нещо пропусна да коментираш собственото си твърдение, че
"Броячите за бройките и темите си работят перфектно!" след като ти доказах, че не си прав. Ясно е защо искаш да се измъкваш от дискусията. За мен няма проблем.

Но аз не разбрах най-важното - каква е целта на тези твои усилия - какво се опитваш да докажеш? Да не би да искаш да ми сравняваш по значение двата постинга, които си споменал

? Няма логика в това, разбираш ли?



Тема Re:нови [re: 1]  
Автор Cenzor (Потаен....)
Публикувано02.10.03 08:34



Ставаш наистина досаден, не смяташ ли. Докога ще занимаваш всички със собствената си персона??? Досега не видях един човек да ти се е зарадвал, напротив ставаш хронично досаден за всички! Защо? Какво те чопли отвътре?

Cenzor дебне

теб да е*не!

Тема Re: Формална тема-относно Satriani и Delwin модеранови [re: Чepнorлaв]  
Автор Delwin-Модератор (niakakuv si tam)
Публикувано02.10.03 11:02



Подкрепям :) Сори към публиката, ама просто нямам достатъчно време и за това.

Microsoft Certified Double Clicker


Тема поздравления, предложениянови [re: Delwin-]  
Автор r-н Двyтakтoв (two way engine)
Публикувано02.10.03 11:13



Делвин май е свестен тип, щом почтено си признава, че няма време да се занимава с клуба и няма нищо против друг да заеме мястото му. Лошото е, че подходящи хора много, а не може всички да станат модератори. Затова предлагам Черноглав да каже едно две имена за модератори и да направи каквото там е нужно да им се сложи флагчето. И ако може най-накрая да се прекрати цирка с онзи цифровия.



Тема Re: Формална тема-относно Satriani и Delwin модераторинови [re: 1]  
Автор Пoпa (див метъл)
Публикувано02.10.03 11:19



"... защото си диктаторски необективен ..."
Не ми преиначавай думите, момченце ... не си ми на нивото, за да го правиш. Споменах, че съм диктаторски настроен и то само спрямо нездрави индивиди като тебе, а дали съм обективен или не - това хората тук най-добре го знаят. Факта, че мнозина от тях ме споменаха като вариант за модератор (независимо от моето становище по въпроса) не ти ли говори нещо? Същите тия хора, с които ти уж "нямаш проблеми" ... що тогава не се намери поне един да те предложи теб, а? Мога да ти кажа каква е причината и тя съвсем не се състои само във факта, че си нерегистриран ...

"... защото в този клуб такъв случай няма. Само един-два постинга е имало, което са били за клуб МТел ..."
Моляяяяяяяя?!?!?!? Я пак си помисли??? Един-два постинга??? Та ти буквално беше задръстил клуб Мтел с простотиите си, под всевъзможни никове и превъплъщения! Че и сам си отговаряше понякога. Именно тези ти прояви ме накараха да се съмнявам в душевното ти здраве. Сега ще ги отречеш, естествено, но никой няма да ти повярва. Тук сме все технически грамотни хора и много добре се знае кой кой е. Колкото до разделението на клубовете - за мен всички тези клубове са клубовете за мобилни комуникации, с тематично вътрешно разделение. Но във всички тях постоянните клубари си се знаем.

"... Както винаги се концентрираш върху малкото отрицателно, което ти виждаш, а за многото положително, естествено забравяш ..."
Както винаги, а? Ти откога ме познаваш, бе пич, та чак си наясно каква е обичайната ми схема на поведение?

Не зная защо си направих труда да го изпиша всичко това ... ясно е, че няма да го проумееш. Дано новия модератор почне да пипа по-твърдо в твоя случай ...

Редактирано от Пoпa на 02.10.03 11:25.



Тема Re: Архив-избор мод.нови [re: Чepнorлaв]  
Авторmobiman (Нерегистриран)
Публикувано03.10.03 19:53



Аз се замислям дали имаме нужда от този клуб въобще. Като гледам посещенията и постингите ми се струва, че тука се влиза веднъж годишно. Но все пак аз нико ползвам пейджър нито мисля да ползвам (използвам само мобифон) и за това за мен е без значение.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.