Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:19 05.07.24 
Мобилни комуникации
   >> Пейджър
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Формална тема-относно Satriani и Delwin модераторинови [re: Cтepн™]  
Автор beta (phone test)
Публикувано01.10.03 19:54



Темата почна да става досадна ...........



Тема Re: Една лека вметканови [re: Чepнorлaв]  
Автор1 (Нерегистриран)
Публикувано01.10.03 20:28



Мисля, че предложенията ако са смислени, няма никакво значение дали са пуснати през регистрация или не. За твое сведение - имам регистрация. Пък и не мисля, че ти можеш да ми определяш.

Цензора си даде самоотвод при някакво условие, а тъй като условието е изпълнимо, значи самоотвода е валиден и в сила.

Какво значи "ще си помисля" за Фроста? Теб някой пита ли те кой да бъде модератор? Мислех, че модераторите се назначават от администраторите, а не от другите модератори. Да не би да си станал админ?

Online е този, който в клуб МТел пусна една обобщаваща тема относно смяната на номерата преди време (която общо взето направи рекорд по посещенията). Интелигентен е и не говори глупости, доколкото за всеки тук се съди по неговите постинги. Балансиран е и не е заемал страна в споровете.



Тема Re: Формална тема-относно Satriani и Delwin модераторинови [re: Cenzor]  
Автор1 (Нерегистриран)
Публикувано01.10.03 20:28



Отговорите са в предишния постинг, да не се повтарям.



Тема Re: Формална тема-относно Satriani и Delwin модераторинови [re: Пoпa]  
Автор1 (Нерегистриран)
Публикувано01.10.03 20:29



Да, аз наистина предпочитам да съм ЗА и за това дадох своето предложение ЗА. Но лично твоят частен случай, а пък защо не и на цензора, ми дадоха основание да се изкажа така категорично. Не, че ми се иска да съм против някого, но просто си имам сериозните основания.



Тема Re: Формална тема-относно Satriani и Delwin модераторинови [re: Cтepн™]  
Автор Siemens SL55 Rulzzz (Siemens lover)
Публикувано01.10.03 20:40



shto pak trqbva da imash poznaniq za telefoni i nastrioki na gsm-i ? prosto trqbva da se sledi koi koakvo pi6e i da ne narushava tvarde mnogo dobriq ton i da se triqt reklamni ili zlovredni postingi.

If you love your cell phone so much, why are you yelling at it?


Тема Re: Формална тема-относно Satriani и Delwin модераторинови [re: 1]  
Автор Пoпa (див метъл)
Публикувано01.10.03 22:02



Хайде да не отваряме приказка за твоя случай ... че там купища хартия и басейни мастило може да се изпишат. Чудно ми е, ама наистина много, при положение че си наясно, че тук не си добре приет ... защо се натискаш да седиш и да дразниш хората?



Тема Re: Формална тема-относно Satriani и Delwin модераторинови [re: Пoпa]  
Автор1 (Нерегистриран)
Публикувано01.10.03 22:14



1. Не се натискам да ставам модератор, но евентуално от един добър избор клубът само може да спечели. Можеше да критикуваш изказванията, дори и в тази тема, на досегашния модератор, но не го правиш, защото си диктаторски необективен, по твои признания.

2. Аз не отварям "приказка" за моя случай, защото в този клуб такъв случай няма. Само един-два постинга е имало, което са били за клуб МТел, но там имаше проблеми и по разбираеми причини те не можеха да бъдат там за дълго. Както винаги се концентрираш върху малкото отрицателно, което ти виждаш, а за многото положително, естествено забравяш.

3. Дразня само някои хора, и те си знаят кои са, и знаят защо, и не го правя с цел да ги дразня без повод, а само, когато имам да кажа нещо, с останалите участници нямам проблеми.



Тема ТАРИКАТЧЕто 1 (123) ...нови [re: 1]  
АвторOffLine (Нерегистриран)
Публикувано02.10.03 00:05



Ей момченце, ти май смяташ всички тук за големи балъци !!!

има само едно мение и това беше онази прословута тема.

А е твоя регистрация.

Справка: Списъка с регистрациите тъй като предложението му за оператор не е за първи път ()

Голям тарикат се извъди бре



Тема Re:нови [re: OffLine]  
Автор1 (Нерегистриран)
Публикувано02.10.03 00:44



Не е вярно, Online има повече от една тема, но архивите и търсачката не работят и в момента не мога да намеря основната тема за обобщението за смяната на номерата. Темата беше най-посещаваната и най-дълго задържалата се тогава тема, по която имаше много обширни дискусии. При един от поредните сривове на дир.бг бяха затрити бройките на профилите и те започнаха да броят от нула за брой на темите, но и това не е толкова важно, дори и темата да беше само една, както е известно не е важно количеството, а е важно качеството.

Ако искаш ти гласувай за "оператор", ние в момента обсъждаме за модератор(и).

И никого не смятам за балък. Всеки, който има акъл, ще може сам да си прецени за кого да гласува.

PS. Този walker защо му изтриха постинга, в който твърдеше, че той пръв бил пуснал темата. Май стана фалче нещо?



Тема Re:нови [re: 1]  
Автор walker (:-)
Публикувано02.10.03 01:04



сам си го изтрих, защото сметнах, че не си заслужава да си хабя нервите за глупости, спорейки с човек като теб. това е.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.