Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:29 23.05.24 
Мобилни комуникации
   >> Пейджър
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Формална тема-относно Satriani и Delwin модераторинови [re: Чepнorлaв]  
Авторbeta (Нерегистриран)
Публикувано01.10.03 11:04



Не че е надцакване но един от хората които наистина са добре подплатени със знания и технически и пректически е СПОМЕНИИ !!! въпрос е дали може и дали има време ............



Тема Re: Формална тема-относно Satriani и Delwin модераторинови [re: beta]  
АвторПoпa (Нерегистриран)
Публикувано01.10.03 11:16



Опасявам се, че време никакво няма да му остава ... доколкото му знам програмата, де ... иначе за познанията и уменията - спор няма - това наистина е един от наи-вещите хора тук!



Тема Re: Формална тема-относно Satriani и Delwin модераторинови [re: Пoпa]  
АвторБeтa (Нерегистриран)
Публикувано01.10.03 11:20



Въпрос на чест господа офицери нали попе



Тема Re: Формална тема-относно Satriani и Delwin модераторинови [re: Бeтa]  
АвторПoпa (Нерегистриран)
Публикувано01.10.03 11:26



Ахъм :)) Ама нека той си каже де ... иначе за Спомениии аз с две ръце, два крака и 180000 мозъчни центъра гласувам!!



Тема Аааа, хиенонови [re: beta]  
Автор ЧepнorлaвМодератор (рекордьор)
Публикувано01.10.03 12:14



опитваш се да ми дърпаш кадрите, а?
Споко - ще сме и на двете места, ама нека да стане..



Тема Re: Аааа, хиенонови [re: Чepнorлaв]  
Автор beta (phone test)
Публикувано01.10.03 12:21



Е това ме радва но като знам колко си капризен



Тема Re: Формална тема-относно Satriani и Delwin модераторинови [re: Cenzor]  
Автор lenny (усмихната)
Публикувано01.10.03 12:46



Що се дърпаш бе Цензоре - ми не си прав - виж хората какво доверие ти гласуват. Аз като жена и блондинка никога не мога да съм постоянна в мислите си трудно ги следвам - ама все пак и моите фаворити тук са трима - Цензора,Попа и Стерн - реда е абсолютно произволен. който и от тримата да стане модератор - клуба само ще спечели от това



Тема А дали пък ...нови [re: lenny]  
Автор Пoпa (див метъл)
Публикувано01.10.03 13:30



... една жена (та ако ще и блондинка да е) няма да въведе малко ред в тоя иначе предимно мъжки клуб? Ленииииииии ... ко ша кажеш, пиле синкаво??



Тема Re: Формална тема-относно Satriani и Delwin модераторинови [re: METHOD]  
Автор Пoпa (див метъл)
Публикувано01.10.03 13:37



Лошо отношение към нерегистрираните като цяло няма. Доколкото има отношение - то е към една конкретна персона, която се опитва да обърне клуба на циганска махала (откъдето вероятно произхожда) ... да не го споменавам ... той си знае кой е ...



Тема Re: Ми преполагам [re: Пoпa]  
Автор lenny (усмихната)
Публикувано01.10.03 14:34



че визираш Мара Мобифона - та да ти кажа малко съм раздвоена - от една страна как да не я подкрепя - нали сме от един отбор с нея, от друга страна може пък да почна да завиждам - знам ли де ще ме удари . Мдаааа абе дайте Цензора че е стабилен пич пък ако той иска да си избере асистентка - тогава ще се хванем за кичурите с Марето и който излезе с едни гърди напред той




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.