Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:19 24.05.24 
Мобилни комуникации
   >> Пейджър
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Re: Високи цени!нови [re: Tъproвeц]  
Автор beta (phone test)
Публикувано07.04.03 11:23



priatelu turgovetc , ako ne si zabeliazul kakvo sme napisali ili ne mojesh da chetesh stranitcata ne e obnoviavane ot dostavreme zashtoto niamame vreme da se zanimavame s tazi rabota ako imash jelanie da prodavash zapoviadai napishe mail prdloji kakvo mojesh i taka........no za sega ..........no v tova si prav tcenite sa dosta visoki ot poslednata promiana ima dosta telefoni koito sa za seriozbna korektcia
A otnosno tova da si merim tcenite ne e nujno toi pazara e iasen tceni vseki moje da izvadi no vuprosa ne e v tova kakto si razbral v kluba se subirame i vzemame deeino uchastie hora razbirashti ot mobilni telefoni i odav ne se intelresuvame ot razlika 10 lc v tcena na aparat / ako sega mi zapochnesh da mi izbroiavash kokko struva onova ili tova pri teb shte mahna tcenite oshte dovechera i taka ........./




Тема Re: GSM магазиннови [re: Чepнorлaв]  
Автор21O99 (Нерегистриран)
Публикувано24.04.03 23:48



черноглав, извинявай но полвината инфорамция/да не кажа 2/3/не е вярна не знам от къде си свалял апарати,но доста грашна или си гледаш ОРТА-БУДАЛА работата.



Тема Re: GSM магазиннови [re: 21O99]  
Автор beta (phone test)
Публикувано25.04.03 01:13



absolutno ortabudala kaji koe e greshno da go popravia



Тема Re: Абе...Черноглавинови [re: Чepнorлaв]  
АвторMинaвaщ (Нерегистриран)
Публикувано28.04.03 00:06



Първо уточнявам, че съм търговец на друг вид електронна техника, освен това нямам намерение да си сменям гсм-а нито от магазина на Черноглавия, нито от някъде другаде. Но имам намерение да направя подарък гсм на близък човек.
По конкретния, отговор "кой те кара да купуваш"
1. С такова отношение към потенциалните клиенти не виждам как изобщо ще ги накараш да си купят. Ако се колебаят - ще ги откажеш. Ако не те интересува дали ще купуват, за какво изобщо си го отворил този магазин? Ей така, за престиж ли? Ти като отидеш в един магазин и ти кажат "кой те кара да купуваш", какво ще направиш? Сигурно ще им теглиш една майна и НЯМА ДА КУПИШ НИЩО.
2. Ако цените са ти височки, поне изтъкни някакво друго предимство. Чета ти постингите - "ограничавайте се, не ме занимавайте твърде много..." , "цените са такива" и други силно внушаващи доверие реплики. Може би си голям спец в техническата област, но никой не е длъжен да го знае това. Напротив, мисля че за да си в добра форма за търговец, ТРЯБВА да показваш на всеки клиент че наистина си в свои води и знаеш и можеш много за гсм-ите. Това важи пет повече при продажбите през интернет, където за теб (разбирай дали да пъхнат парите в твоя джоб - това е целта на всеки магазин) преценяват по такива изказвания.
3. Виждам, че си модератор и изглежда изполваш добре предимствата на модераторството - твоят магазин май е стикнат по-отгоре в постингите. Но дали това не злоупотреба с положението ти? Това все пак не е форум за безплатна реклама.
4. Пиша всичко това не за да се заяждам (не си губя времето за такива дреболии и уважавам всеки който прави нещо почтено за да изкара пари) а много повече за полза за клиентите на магазина ти и доста по-малко( но все пак) и за твоя полза.
Хайде, успех на магазина!



Тема Те ти отговорнови [re: Mинaвaщ]  
Автор ЧepнorлaвМодератор (рекордьор)
Публикувано29.04.03 17:49



Значи мислехме да се занимаваме с магазина, но впоследствие се оказа, че времето не ни достига за хората които ни се обаждат. Ето затова решихме да оставим магазина, само за хората от клуба.
Те ни познават достатъчно, за да ни имат доверие и да си поръчат нещо от нас. Ние не търсим печалба, ако не си разбрал. Просто помагаме на клубарите.
Така по-ясно ли ти стана?



Тема Re: GSM магазиннови [re: beta]  
Автор Sahib (BOGA)
Публикувано04.05.03 13:39



Vsi4ko e super dori sum mnogo vpe4atlen, NO za6to gi nqma cenite i kak bih mogul da gi nau4a, a i lisingi predlagate li? Mersi predvaritelno i Pozdravi!!!



Тема Re: Хъм , хъм - подозрителнонови [re: rcмбr.нeт]  
Автор beta (phone test)
Публикувано17.02.04 13:56



aaaaaaaaaa



Тема Re: Хъм , хъм - подозрителнонови [re: beta]  
Автор beta (phone test)
Публикувано17.02.04 13:58



aaaaaaaaa




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.