Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:56 23.09.24 
Мобилни комуникации
   >> Пейджър
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Ето какво печелят:нови [re: K_u_D_o_S]  
Автор ЧepнorлaвМодератор (рекордьор)
Публикувано17.02.03 09:23



Сигурност, която им даваме все едно са си купили телефона от Германос или Мтел, но на цени по-ниски от тяхните.
Колкото телефона сме продали, ни един не се е оплакъл..
А че има цеви по-ниски от нашите, има. Не се занимаваме сериозно с продажбата на тел, затова са ни и по-височки цените.
В края на краищата всеки има право да си купи телефон откъде си иска..



Тема Re: GSM магазиннови [re: Чepнorлaв]  
Автор Mиko (ЪНбициран)
Публикувано22.02.03 17:01



Момчета идеята ви е прекрасна...прегледах и искам да питам...ще ми се да взема телефон на жена ми и се ослушвах за Nokia 8210, ама видях че нямате...ще имате ли или да помисля за нещо друго?



Тема Re: GSM магазиннови [re: Mиko]  
Автор beta (phone test)
Публикувано22.02.03 17:29



v ponedelnik shte ti kaja dali ima v nalichost prati mi sms s telefon za obratna vrazka za da ti suobshtia



Тема Re: GSM магазиннови [re: beta]  
Автор Mиko (ЪНбициран)
Публикувано22.02.03 17:52



ок ама не съм се разбързал толкова...чакам да взема пари в края на следващата седмица или в началото на по следващата...



Тема Re: GSM магазиннови [re: pro_O1]  
Авторprofan (Нерегистриран)
Публикувано24.02.03 17:34



Zdravei pro_01.
Znam 4e e mnogo tupo no bi li mi obqsnil kakvo e otklu4en i zaklu4en GSM. Az ni6to ne vdqvam ot tezi ne6ta a puk kato vlqza v nqkoi magazin tam i te po4ti tolkova kuhi leiki kato men ama zapo4vat visokomerno da rysqt termini i lafofe i ne mi stava po-qsno samo po-tupo.
Obqsni molq te no po-podrobno i po-pulqrno kato za profan.
Tanx!



Тема MAI MALKO SKUPISHKO PRODAVATE?!?!?нови [re: Чepнorлaв]  
Авторbravo be (Нерегистриран)
Публикувано07.03.03 15:55



IMA MAGAZINI KOITO SHTE DADAT PO 12 MEAECA GARANCIQ I SHTE MOJE DA GI NAMERITE I DOSTA SLED TOVA:)))SHTE TI PODURJAT GARANCIQTA KOREKTNO!!!!OSVEN TOVA SA I PO EFTINI DORI NA NAI EFTINITE VI GSM-i SA S PO 10-20 LV PO EFTINKI



Тема Абенови [re: bravo be]  
Автор ЧepнorлaвМодератор (рекордьор)
Публикувано07.03.03 16:22



аз да те карам да си купуваш??



Тема Re: MAI MALKO SKUPISHKO PRODAVATE?!?!?нови [re: bravo be]  
Автор Skotowydec (disable:4786)
Публикувано07.03.03 17:21



Е, също така има и по-грамотни от теб в клубовете, ама ние оплакваме ли се? Не се оплакваме.

PS. Ако ти е залепнал Caps Lock-а, лесно се оправя с малка отверка.

---
Bingo! Bongo! I don't want to leave the Kongo!


Тема Re: Гаранциянови [re: Чepнorлaв]  
АвторЦвятko (Нерегистриран)
Публикувано02.04.03 10:42



Обади се да видим кои от телефоните ти мога да поддържам гаранционно, ако искаш.



Тема Високи цени!нови [re: Чepнorлaв]  
АвторTъproвeц (Нерегистриран)
Публикувано07.04.03 11:07



Случайно погледнах и се удивих! Тези цени на телефони, които предстои да се появят тепърва на пазара ли са?! Цената например на S55 вече е 610лв и то в комплект с камерата. Този R600 от кои е - от тези, които ги внасят на едро за по 30лв. или .......? Да не говорим за другите уникати. Време е за корекции! Че пък и 20% "спешни"?! Вашите клубари баламурници ли са? Да взема да ги поема!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.