Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:19 02.06.24 
Мобилни комуникации
   >> Пейджър
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Спе4ели...нови  
АвторlP\TCP (Нерегистриран)
Публикувано09.01.02 13:47



Запо4ва нова кампания ...всеки абонат на мобипейдж намерил 4овек които иска да стане абонат на мобипейдж 6те полу4ава награда- едномесе4ен абонамент,бънджи или фанелка!Поздрави!



Тема Re: Спе4ели...нови [re: lP\TCP]  
Автор zasega dovolen (fen)
Публикувано09.01.02 16:21



da az li4no ve4e imam edna mese4na taksa. 6 godini imam pager i ot 4 telefon. Mnogo cool usluga. Samo gledajte da ne se stanete kato Mtel



Тема Re: Спе4ели...нови [re: lP\TCP]  
Автор CherniqМодератор (taliban)
Публикувано09.01.02 17:11



За всеки, който накара някой да си купи билет за влака дет тръгна оня ден обещавам цветен телевизор



Тема Re: Спе4ели...нови [re: Cherniq]  
Автор zasega dovolen (fen)
Публикувано10.01.02 10:25



мисля че , предлаганите услуги от Мобиком и най вече Мобифон И Мобипейдж са доста напред сравнение с останалите Пейджинг и NMT оператори по света. Не разбирам защо трябва да се заяждаме че един ползва Мобифон а друг GSM . Чсно е че, всеки си прави сметката и ползва услугата която може да си позволи.
Надявам се мнението ми да не отприщи вълни на обидени от мен с нещо.
Ако има такива моля да ме извините.

p.s Прави ли ви впечатление че, повече от постингите повече се заяждаме един с друг от колкото да помогнем с информация по дадения въпрос.



Тема Re: Спе4ели...нови [re: zasega dovolen]  
Автор CherniqМодератор (taliban)
Публикувано10.01.02 14:06



1. Тоя пост е реклама и веднъж вече го трих
2. Не става въпрос за спор GSM-Mobifon, a Mobilen telefon-pager
3. Никой не може да ме убеди 2002г да си купя пейджър



Тема Re: Спе4ели...нови [re: Cherniq]  
Автор zasega dovolen (fen)
Публикувано10.01.02 15:30



не изкам да засягам някой но, когато на ден имаш по около два часа входящи обаждания на ден ще ви се прискате да ползвате подобна услуга като пейджър(ще каже някой че , секретаря върши работа ама не, всяко съобщение си го чета директно на пейджъра) ще спомена че моя кум следи на неговия пейджър кога служителите му започват работа и кога приключват както и има съобщение ако му се задейства алармата в офиса , къщата и фабриката която има. Сигурно когато тези услуги ще се предлагат от Мобилните оператори тогава пейджъра ще изчезне като динозавърите. Надявам се да мине доста време до тогава. Понеже познавам няколко готини хора от Мобипейдж.



Тема Re: Спе4ели...нови [re: Cherniq]  
Авторobserver (Нерегистриран)
Публикувано10.01.02 16:12



Mislq che na pazar lishen ot konkurenciq Mobipage moje da si pozvoli da ni uvedomqva za novite se uslugi v tozi klub stiga da ne prekalqva. I bez tova vsqko razdvijvqne v kozi klub e dobre doshlo ;-) Ne budi kon s kapaci



Тема Re: Спе4ели...нови [re: lP\TCP]  
АвторlP\TCP (Нерегистриран)
Публикувано10.01.02 16:25



Все пак 33000 не са малко ..нали?!



Тема Re: Спе4ели...нови [re: zasega dovolen]  
Автор CherniqМодератор (taliban)
Публикувано10.01.02 16:28



Тия два часа разговори предполагам, че не са на тема "как се ловят мухите?". Предполагам, че става въпрос за бизнесразговори с които се върши работа и се изкарват пари. С пейджъра въпроса не стои точно така.

М-Тел предлага тая услуга(изпращане на СМС при включване на алармата).



Тема Re: Спе4ели... [re: lP\TCP]  
Автор CherniqМодератор (taliban)
Публикувано10.01.02 16:31



Това е 2.5% от броя на абонатите с мобилни телефони.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.