Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:41 23.04.24 
Мобилни комуникации
   >> Пейджър
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема about Advisor & Advisor Linguist  
Автор observer (наблюдаващ)
Публикувано05.11.01 03:11



zdraveite.
Sorry za tupiq vypros no dali nqkoi ima ideq dali ima razlika vyv pricipnite shemi na izhodite na Motorola Advisor i Advisor Linguist.
Stava vypros za porta koito go imat otstrani za svurzvane s PC .Vsmisul dali sa ednkavi znacheniqta na pinovete na dvata pagera.
10x in advance

Estestveniq podbor e vajen...


Тема Re: about Advisor & Advisor Linguistнови [re: observer]  
Автор observer (наблюдаващ)
Публикувано06.11.01 00:14



hmm kato gledam kakva e poseshtaemosta tuk ... no nodejdata umira posledna .
Ta she pitam oshte neshto:
Nqkoi da ima shema za kabel za vruska s PC na Motorora Adviser ili pone znae li koi pin kakvo e ot Porta na pagera.
shte sum mnogo blagodaren na vseki spodelil neshto po vyprosa

Estestveniq podbor e vajen...


Тема Re: about Advisor & Advisor Linguistнови [re: observer]  
Автор Qwerty1979 (манджа с грозде)
Публикувано09.11.01 10:24



Hi,

Еднакви са изводите..

Този порт по спомени беше сериен порт на някаква ниска скорост - може би 2400bps. май беше 7Е1 ?? Ако наистина те интересува мога да потърся из документацията. Само че се съмнявам че ще ти свърши работа, защото за да правиш каквото и да е (даже и софтуер си бях намерил) ти трябва programming паролата на пейджъра, а аз не я знам (и никой от Мобиком не познавам да ми я каже ;)

Из мрежата (руски сайт беше) се мотаят програми за вадене (или нулиране) на паролите от доста видове пейджъри, но за съжаление се продават... а заради чистото любопитство не ми се дават кинти ...

Qwerty



Тема pitai i she ti se kaje :)нови [re: Qwerty1979]  
АвторOO7 (Нерегистриран)
Публикувано10.11.01 12:55



moje i da ti kaja neshto po vaprosa...ama za kakvo ti e da polzvash toia port? skva cel? icq=60080533



Тема Re: about Advisor & Advisor Linguistнови [re: Qwerty1979]  
Автор observer (наблюдаващ)
Публикувано10.11.01 20:20



10x mnogo za infoto. A men mi trqbva samo da zema signala ot data out-a na 4-i PIN ;-))

Estestveniq podbor e vajen...


Тема Re: about Advisor & Advisor Linguistнови [re: observer]  
Автор Qwerty1979 (манджа с грозде)
Публикувано13.11.01 20:35



Трябва ти сигнала от receiver-а или от самия пейджър ?

Qwerty



Тема Re: about Advisor & Advisor Linguistнови [re: Qwerty1979]  
Автор observer (наблюдаващ)
Публикувано13.11.01 22:19



Ami po princip mi trqbva signal ot receivera, no v sluchaq imam edna konkrertna shema koqto se vryzva kum porta na pagera . Vzima signala ot 4 port . Tova mi se izqsni do mmomenta.
Ako znaesh neshto poveche po vyprosa shte sum ti blagodaren. Primerno zanehs li kakvo ima na toq 4-to PIN ???

Estestveniq podbor e vajen...


Тема Re: about Advisor & Advisor Linguistнови [re: observer]  
Автор Qwerty1979 (манджа с грозде)
Публикувано30.11.01 10:54



Be to moq advisor maj nqma 4-ti pin ? ;) Iskash da dekodwash wsichko koeto minawa po efira li ili da si poluchawash samo twojte syobshteniq na kompiutyr ?

Qwerty



Тема Re: about Advisor & Advisor Linguistнови [re: Qwerty1979]  
Автор observer (наблюдаващ)
Публикувано02.12.01 19:54



heh greshkata e bila moq . v shemata z akoqto govoreh stava duma za recivera na za vynshniq port . ;-) celiq efir moite syobshteniq ne sa interesni ;-)s obrazovatelna cel samo de

Estestveniq podbor e vajen...



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.