Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:56 19.04.24 
Мобилни комуникации
   >> Пейджър
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Informaciq za...  
Автор observer (наблюдаващ)
Публикувано11.10.01 23:18



Hmm molq pomognete !!1 Ot kude moga da namerq neshto za chetene otnosno mrejata na mobipage v bg. Interesuva me technicheskata chast ot neshtata.Kakyv tim e mrejata .Raboten obhvat .Metodi za modulaciq .Kodirane . takiva neshta . Molq vi mnogo mi e vajno ako nqkoi znae neshto ot kude moje da se iskopae shte mu byda mnogo priznatelen.

P.S. poneje vijdam che tuk pishat hora ot mobipage .Dali sluchaino vie ne moje da mi pomognete ako imate nqkakva dokumentaciq v elektronen variant ... plz help.:))

Think about it...


Тема Re: Informaciq za...нови [re: observer]  
АвторlP\TCP (Нерегистриран)
Публикувано12.10.01 12:33



ne misli6 li 4e ako e trqbvalo 6te6e da bydi publi4na tazi informaciq?!Vse pak ako 4ak tolkova si zainteresovan potyrci v USA www za tamo6nite sistemi ot tehni4eska gledna to4ka 6te ti bydat po interesni a ot druga....?????


Tyrsi po klu4ovi dumi pagers / beepers / paging



Тема Pocsag e ...нови [re: lP\TCP]  
Автор observer (наблюдаващ)
Публикувано14.10.01 19:02



Pocsag protokola e publichen taka che tazi informaciq e svoboda za razprostrqnenie i veche si namerih
blagodarq vse pak

Think about it...



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.