Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:41 27.04.24 
Мобилни комуникации
   >> Пейджър
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Абе много ми е интересно  
АвторДparoн (Нерегистриран)
Публикувано06.04.01 19:01



когато МОБИФОН си въведат в експлаотация SMS системата
кой ще ползва pager за 12лв/месец като може за 15лв да има мобилен телефон и pager едновременно.



Тема Re: Абе много ми е интереснонови [re: Дparoн]  
Авторkakvo ot tova (Нерегистриран)
Публикувано09.04.01 14:41



Badi siguren she mnogo hora shte si polzvat pagerite zashtoto pagera e dostapen ot vsiakade i to za unikalnia edin gradski razgovor!!! Niama druga usluga da e tolkova dostapna,a ako ima i a znaesh informiraj ni



Тема Ако не си свалят таксата до 4-5 леванови [re: kakvo ot tova]  
АвторДparoн (Нерегистриран)
Публикувано23.04.01 21:13



Мобипейдж са обречени.
Само една бърза сметка за тия които не могат сами да я направят
Мобилик 20 за 3 месеца - 7лв/ месец
Следователно телефона ти излиза 7 лв за месец
Хич да не говориш, при наличие на SMS система това е с 5 лева по-евтино от пейджъра. А пък може и ти да изпратиш, не само да получаваш, ОЩЕ повече - можеш и да говориш. Следователно за тия условия - 7лв, значи за пейджър повече 4-5 кинта са си живо набутване
Сега нещо за досъпността - SMS може да изпратиш от всеки мобилен телефон. А лично на мен всичките ми познати имат, така че не ме интересува колко евтино е изпращането на съобщение до пейджър. Още повече че от Интернет SMS - a е без пари.
Абе какво има да спорим - за 7 кинта телефон с СМС срещу 12 за пейджър , няма място за приказки



Тема Re: Ако не си свалят таксата до 4-5 леванови [re: Дparoн]  
Автор OKL (базикчията)
Публикувано24.04.01 11:50



Може би затова бавят СМС за мобифон, още не са измислили кво да правят с пазара на мобипейдж...


Аз се чудя що мобилтел не си направят СМС център с оператор, така че да може когато си на улицата с цената на един градски да оставиш съобщение. По този начин една голяма част от мобипейдж потребителите ще минат на ГСМ_ми в предвид на високата такса на услугата пейджър.
А пък Линк педжинг как ги намират тия клиенти за по 10$ на месец такса просто им се чудя

Ако искаш нещата да ти се вършат - върши си ги сам.

Тема Re: Абе много ми е интереснонови [re: Дparoн]  
Авторtazmaniak (Нерегистриран)
Публикувано16.05.01 15:36



abe hora pomislete malko.
1.vsjako edno lape kato mene mozhe da ima pager za6toto GSM ili Mobifona 6te mu go zemat max na parvata sedmica.
2.Pagera e i mnogo po eftin i dostapen.sjaka edna baba mozhe da si pozvoli da kupi na lapeto si edin pager za rozhdenija mu den pri koeto lapeto 6te ska4a ot radost!
aide za sega tolkoz



Тема Въпрос на личен изборнови [re: tazmaniak]  
АвторДparoн (Нерегистриран)
Публикувано16.05.01 17:25



Ама ако питаш мен е АБСОЛЮТНО БЕЗСМИСЛЕНО да даваш 12 лв за пейджър
като можеш да даваш 7 лв за мобифон



Тема Re: Въпрос на личен изборнови [re: Дparoн]  
АвторLuckyStar (Нерегистриран)
Публикувано27.06.01 01:48



mi shte ti kaja shto sym s pager.

Shtoto gledam shefa mi kak prez 30 sek wdiga tu ediniq, tu drugiq telefon.

Az si swyrshwam rabotata i shtom izlqza ot ofisa - nqma me. Wali , gyrmi, bombi padat - tfa e. Men kojto mi trqbwa shte go namerq, ako az trqbwam na nqkoj - shte mi prati na pagera syobshtenie i az shte se pochesha i shte resha dali w momenta sym w sqnka ili ne sym.

Tyj che kefq si se az na pagera i ne go smenqm.



Тема Re: Въпрос на личен изборнови [re: LuckyStar]  
Авторpresident (Нерегистриран)
Публикувано27.06.01 23:51



Браво :)))
Само така.... ДА НЕ забравяме, че GSM е и въпрос на гъзария и мода, а колко души действително го ползват за повече от 30-40 лева месечно, е под въпрос...



Тема smsнови [re: president]  
Автор Asere® (кротък)
Публикувано26.07.01 00:36



Какво се притеснявате за Мобипейдж, като има цели фирми с повече от 100-200 служители които са на повикване с пейджъри. това си е ценова политика. избиване на данъци от фирмите, които ползват услугата, пък да не говориме, че църкаш една жица и хоп-готово.
вярно е, че мобилтел могат да направят такова бюро за по-бързо, ама всяка фирма си има бройка на щата, така че заради стотинките от всеки sms няма да сложат операторско бюро както пейджинга.

освен това вече изпробвах лично как работи sms от драгон на един тип от мобифон и не виждам недостатъци, само че още не са отворили gateway-а към интернет и мобилтел. така че сега ще има и sms to pager и от мобифон.

чуда се с какви бози ще ни зарибяват тези новите глобул... ????
просто се чудят на какви цени и пакети да гу пуснат.

Не вдигайте шум от 14 до 16ч. !!!


Тема Re: А батерийката ???нови [re: Дparoн]  
Автор CuHeBa (гонеща дъгата)
Публикувано28.07.01 00:21



C pager ми е много удобно...само дето много 4есто ми се налага да му сменям батерията... а когато нямам под ръка и запо4не да пищи .. ти4ам за батерия..това е недостатък за мене...трябва да се запасявам с няколко батерийки .... ама какво да се прави :)) Вие как действате ? :))

...touch the sky with your dreams...



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.