Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:03 26.06.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Тема Re: Пътятнови [re: БoянlYl]  
Автор xenox (елфът савин)
Публикувано07.07.10 11:34



на всички тия места трудно ще останеш българин. ще трябва да научиш чужд език, децата ти също, а внуците ти изобщо няма да имат причина да говорят български. ако не спасим тази България тук - загубени сме.

и за целта трябва първо да останем тук, после - да работим качествено, да правим деца и да ги възпитаваме. да имаме активна гражданска позиция. да се подкрепяме един друг, както циганите правят. те може да се бият и крадат помежду си, но засегнат ли ги като общност скачат като един. а ние сме станали единаци и за това се чустваме слаби и плямпаме, че от нас нищо не зависи, но иначе сме големи тигри в някакъв въображаем свят след глобална катастрофа, с измислени оръжия срещу измислени противници.



Тема Re: О , да!нови [re: БoянlYl]  
Автор xenox (елфът савин)
Публикувано07.07.10 11:35



в друга лудница, обаче - като те чета кви ги пишеш, във вашата ви тъпчат с някакви много токсични боклуци.



Тема Re: О , да!нови [re: xenox]  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано07.07.10 11:55



Еми щом на тебе ти помага пий си го! За другите не съди, нали знаеш кой има право да съди според лайняната ти "религия".



Тема Re: О , да!нови [re: Бaxpaм]  
Автор xenox (елфът савин)
Публикувано07.07.10 12:01



само Бог може да ме съди, викаш.



антидепресантите помагат на всякакви откачалки, но с тебе ще се озорят. трябва някаква комбинация да ти измислим.



Тема Re: Пътятнови [re: БoянlYl]  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано07.07.10 12:02



Наистина филмът е доста нереален. Тенденциозна е направен за да предизвика тягостно чувство на безнадежност и то в определени хора.
Подразни ме образа на детето. За да видиш как действат деца в екстремни условия гледай руския филм "СВОЛОЧИ"! Та децата най-бързо биха се приспособили и биха били най-адекватни в бързо промняща се среда!
Странна е информираността за бандите човекоядци, която героите имаха. без медии без почти никакви контакти с подобни хора!
Абе , филма е американски


А бих ти препоръчал един друг филм със същото име , малко за разтуха . "Путь" се казва.



Тема Re: О , да!нови [re: xenox]  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано07.07.10 12:07



Да, само Бог може да съди и мен в деня на Страшния съд.
А тук ти се правиш на съдник, на пророк, на лекар, на умник . Кой си ти? Какъв си?



Тема Re: Пътятнови [re: xenox]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано07.07.10 12:08



на всички тия места трудно ще останеш българин. ще трябва да научиш чужд език, децата ти също, а внуците ти изобщо няма да имат причина да говорят български. ако не спасим тази България тук - загубени сме.

Как ще я спасиш тая българия вожде на ромите


Тя става все по мангалска и все по малко българска дори ти си взел да се циганизираш
Предпоитам да се претопя сред нормални хора от колкото сред мангали
Да не говорим е всичко е въпрос на характер и там децата ми могат да си останат българи но при тая антибългарщина в българия нямат никъв шанс


и за целта трябва първо да останем тук, после - да работим качествено, да правим деца и да ги възпитаваме. да имаме активна гражданска позиция.

Аз съм тук и работя качествено, деца още не прая не защото проблема е в парите а в овека до тебе Щото съм се нагледъл на разни съкатлъци хора как си вземат разни боклуци дето ги правят на луди и после как ще възпитаваш дете в такава среда. Какво телевизията и улицата ли да ги възпитава

За гражданската позиция направо бих те попитал твоята каква е какъв опит имаш с защитаването на такива позиции

да се подкрепяме един друг, както циганите правят. те може да се бият и крадат помежду си, но засегнат ли ги като общност скачат като един
Това е хубаво ама май е само на думи

а ние сме станали единаци и за това се чустваме слаби и плямпаме, че от нас нищо не зависи, но иначе сме големи тигри в някакъв въображаем свят след глобална катастрофа, с измислени оръжия срещу измислени противници.

Аз не съм единак, единак съм в твоето въображение
Но няма да подкрепям идеи внушени от телевизора е трябва да преобщаваме мангалята при положение е ние самите деградфираме за да сме на едно ниво
Нулева толерантност за деградантите
Хайде обясними какво зависи от теб в какви организации си членувал и си се опитвал да промениш нещо илизал ли си някога някъде на протест за нещо



Тема Re: О , да!нови [re: xenox]  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано07.07.10 12:12



Наистина ли , и мен ли ме обичаш !! ?
Ах, благодаря ти, но не си падам по мъже, съжалявам.
........ кво да се прави як бълвоч ти е в главата ,мършо угодническа , ама не го разбираш. Сигурно е от антидепресантите.



Тема Re: О , да!нови [re: xenox]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано07.07.10 12:12



Теб те тъпат с токсични боклуци аз не съм в мангалско обкръжение


Нито пък живея в измисления свят на феята на зъбките дето всички създания са бели сладки зайчета
Кажи с кво се друсаш да опитаме и ние



Тема Re: О , да!нови [re: mistri]  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано07.07.10 12:14



Ти па, хриянството и мистика!! В ристиенството няма мистика от близо 2000 години. Останало е само угодничество движено от страх и алчност.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.