Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:09 09.06.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Тема Пропуснахнови [re: mistri]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано28.05.10 10:50



Как да не ме топли? Интелектуалния кеф понякога топли повече от климатика
Ами да топли


Духовните изживявания също топлят много макар и да ти се виждат безболезни
Изобщо човек може да увства задоволство на много нива според възможностите си



Тема Re: "Пазарните" ,"нови" религиинови [re: Roxy]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано28.05.10 10:55



Да аз казах че са се правили кръвни тестове в наши дни това не се прави хората просто се женят


Преди е било задължително и безплатно не че ще спре двама души да се оженят но поне да си имат едно на ум



Тема Re: "Пазарните" ,"нови" религиинови [re: xenox]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано28.05.10 10:59



да, а не от самото пиенен на хапчета.
А в последствие от хапетата се стига и до други проблеми


Смешката е че се почва с една болежка а до колко ще се стигне до гроба само врачка може да ти каже

ти самия, не се заблуждавай. астмата понякога търпи ремисии в пубертета, някак съвпаднал с медитациите и бойните изкуства. при мен беше кажи-речи същото.
и е си честен - без лекарства значи без лекарства - какви са тия химии дето ги пиеш?

Може и да е съвпаднало ама като цяло имунитета ми спрямо повечето ми познати си е доста висок



Тема Re: "Пазарните" ,"нови" религиинови [re: mistri]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано28.05.10 11:03



От хора с опит съм чувал че не става точно от първия път


А пък и аз съм железен тип не си падам по каквито и да е било престрастявания даже кафе не пия



Тема Re: "Пазарните" ,"нови" религиинови [re: БoянlYl]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано28.05.10 11:03



Как да не се правят, бре? Правят се някакви генетични на бременни жени. Хората сами решават дали да се женят или не и дали да имат деца или не, като всяко от тия 2 неща изобщо не е условие за другото. Преди брака са задължителни само разни за СПИН и сифилис. Питай някоя млада двойка с бременна булка да ти кажат.



Тема Re: "Пазарните" ,"нови" религиинови [re: xenox]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано28.05.10 11:12



Добре сега въпроса при операциите е химията


Ти знаеш ли точно какво слагат и защо хората не се друсат с него
Просто са ми интересни какви са страничните ефекти

Просто в медицината най претиснителния ми момент е фармацевтиката просто тя е пазарна и ако те лекува от едно те разболява от друго
Много хора веднъж почнат ли да вземат хапчета става все по зле



Тема Re: "Пазарните" ,"нови" религиинови [re: Roxy]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано28.05.10 11:15



Хъм сега като се замислих непознавам точно женени а просто вече свършили белята


Май няма кого да питам



Тема Re: "Пазарните" ,"нови" религиинови [re: mistri]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано28.05.10 11:26



И аз не съм физик но знам 100% сигурно,че атомната енергия става за сметка на загуба на маса по формулата на Айнщайн. За това е нужно сравнително малко по обем и тегло гориво,а енергията е много.

Да и аз не съм физик ама си спомням от уебника по физика е когато се приближи обогатен уран до обеднен и започват да прехвърат електрони от единия към другия в една неконтролеруема реакция докато не се разбие атома


Само че като се стигне до там май ставаше ядрена експлозия
При контролираното няма такава мигновена реакция и се произвежда много ток от електроните Там суб частичките пряко никва роля не играят

Ами ако поискат и са 90% турци да я получават,аз и без това в Лудогорието работа нямам.

Ей пич ако стане нещо такова ей такива като тебе ще ги разпъвам на кръст надолу с главата и ще им дера кожите когато тръгнат да изпадат в безсъзнание
С предателите и разни такива лайняри ще се отнасям максимално жестоко за никви конвенции за правата на човека няма да ми пука
Ами идиот нещастен ако утре в други ден ти си на място където си сред 10% ще избягаш ли боклук

Айде без хуморески,че съм виждал и римски много по-стари крепости с 4-5 метра стена и кули. Колко време ще ми отбраняваш ти 27 квадратни километра град? Това значи поне 20 километра стена или до всеки колец човек което значи поне 20 000 войници което значи да изкараш най-много седмица две и да почне глада. Той кана не е бил тъпак и за това е предал укрепения лагер и изобщо не го е отбранявал с главните си сили.Да не говорим,че такъв един дълъг "зид" винаги можеш да го атакуваш с много хора на малко място и после да ги избиеш като пилци вътре както са разхвърляни по стената.

Хайде стига хуморески константинопол е бил малко по голяма град и е издържал до 1400 и някоя превзет е само веднъж по слуачйност
Е крум е приложил тактика каквато е намерил за най подходяща спор няма Ама в тоя град всеки човек е имал снаражение и е бил обучен войник така е било през раното средновековие



Тема Re: "Пазарните" ,"нови" религиинови [re: mistri]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано28.05.10 11:33



Ами виж сега поне за баните е доказано на запад не са ги ползвали или може би ще ми кажеш в коя западна средновековна крепост има баня


Май има само там където са били Ал-Мухадите в гранада

Източна европа византия българия е даже и руснаците са имали по различно отношение към къпането инае повеето неща са си били еднакви дори на запад са били по зле до 12 век

Абе май точно западната църква не удобряваше грижата за платъ и насъраваше аскетизма в тая насока



Тема Re: "Пазарните" ,"нови" религиинови [re: mistri]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано28.05.10 11:36



Въпроса е, че не е ползвал химии


А камъните се разбиват превантивно и с някой билки и биричка




Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.