Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:57 04.06.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: Историята на Българиянови [re: DarthVader™]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано31.12.09 16:05



И защо за словенеца да е сигурно, че ще се опита да контактува на български? Ами ако допуснем, че дойде по-далечен славяноезичен - словак, например?

П.С.: Я виж пак на какъв език пиша, бре, мамут! Пернало те е пълнолунието нещо...





Тема Re: Историята на Българиянови [re: Roxy]  
Автор DarthVader™ (power)
Публикувано31.12.09 17:27



отртано си почнала да пиеш за нова година!?


А , и , мамутке, сигурно пишеш на мамутски, защото това е непознат за повечето българи език.
интересно защо си пrавиш асоциации с мамута, сигурно за два хобота си мечтаеш, ако е така, нека през новата година да имаш живи мамути, а не само въображаеми! Явно пълнолунието наистина ти влияе, щом изтрива паметта ти(искрено се надявам да е само от пълнолудието)

Руският мамут - най-големият мамут в света:


П.С.
Ако не е най-големия,то със сигурност е най-пияния!

Силата е нищо без контрол.

Тема Re: Историята на Българиянови [re: frolovdd]  
Автор hadjiyata (дядо)
Публикувано31.12.09 17:47



Ооооооооооо , глина , почему тьi ешо здесь ? Захотел пошутится - пошутился . А если думаеш , что мьi из палцьi сделани - тогда пойти и гуляй с тетехи про нашего здоровя !



Тема Re: Историята на Българиянови [re: frolovdd]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано31.12.09 18:17



Преди малко си купих ето тази книга:



Тази също е добра:





Тема Re: Историята на Българиянови [re: бeзпътeн]  
Автор frolovdd (непознат )
Публикувано01.01.10 00:09



Благодаря много!





Тема Re: Историята на Българиянови [re: hadjiyata]  
Автор frolovdd (непознат )
Публикувано01.01.10 00:13



А если думаеш , что мьi из палцьi сделани
_______________________________________
Когато съм написал това?





Тема Re: Историята на Българиянови [re: DarthVader™]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано01.01.10 21:00



Виж кво, мамут, нито съм първата, нито единствената, писала на руски в темата, нито ти в пълнолудната си истерия ще ми кажеш с кого и как да контактувам. Ако си като куката от вица, то някои не сме:

Едни катаджии си стояли на пътя и си гледали в пространството. Спира пред тях лъскава кола, слиза издокаран господин и ги заговорва на английски.
Катаджиите го погледнали и вдигнали рамене. Човекът се опитал да ги пита нещо на френски. Униформените продължили да го гледат тъпо. После пробвал на немски. Същата реакция. Накрая на испански, но катаджиите все така се пулели и нищо не отговаряли. Човекът махнал с ръка, качил се в колата си и отпрашил.
Тогава единият катаджия сбутал другия и му казал:
- Видя ли, бе, трябва да знаем чужди езици, за да се оправяме!
А другият му отговорил:
- Как не, тоз като знаеше, да не би да се оправи?


Но щом започна с лични нападки, значи други аргументи нямаш, а щом е към мен, значи основателно те дразня. Ако не съм аз, е или от простатата, или от простотията ти - открай време войнстваща.





Тема Re: Историята на Българиянови [re: Roxy]  
Автор DarthVader™ (power)
Публикувано01.01.10 21:47



добре, разбрахме, че те бива с езика.
Не си единствената писала на руски, но си единствената, която се обади да защита на писането на руски, при условие, че в тази тема няма хора, които да не разбират книжовен български, включително и т.нар руснак.

Лични обиди не съм отправял. Ти използва думата Мамут, а аз го приех за комплимент, помислих, че ме сравняваш със себеподобните си. Но ако се обиждаш от мамутка, явно не съм те разбрал правилно, за което се извинявам!

Силата е нищо без контрол.


Тема Re: Историята на Българиянови [re: DarthVader™]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано01.01.10 21:58



Имаш ме за "враг с партиен билет"?! Расла съм в друго време и не се трогвам от това обаче.





Тема Re: Историята на Българиянови [re: Roxy]  
Автор DarthVader™ (power)
Публикувано01.01.10 22:15



глупости, не деля никовете във форумите на врагове и приятели! Най-малкото, защото това е само форум и не влагам нищо лично към личностите, а само към стила на писане на никовете! Личностните противоречия се отстраняват в реалността, а не виртуално.

Ти се намеси и започна така, аз само се придържам към твоя тон.
Между другото точно от теб не очаквах да се държиш така(поне доскоро), но както и да е , вече свикнах.

А лизането на чужди задници винаги ме е отвращавало и никога няма да приема чуждопоклоничеството.
Който иска да прави свирки на чужденците, да го прави, но не и в езически български клуб.

Ако сме на маса, с кеф ще си говоря с руснака на руски, но не и тук!

Силата е нищо без контрол.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.