Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:31 07.07.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Тема Re: Чуй това!нови [re: *abi*]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано02.12.09 15:01



Спокойно - толкова си могат, това правят. Дано въпреки всичко тук остане някой да прави нещо истинско, вместо да обижда и крещи срещи нови хора, бездействайки в останалото време поради недостойността на публиката за възвишените ненаписани теми на надутото му его.





Тема Re: Чуй това!нови [re: Kaлoмaин]  
Автор DarthVader™ (power)
Публикувано02.12.09 15:29



За да задоволя клюкарските ти наклонности, ще ти отговоря.
Всички в семейството ми сме кръстени, всъщност няма случай на някой некръстен поколения назад във вековете. Но това е било по етническа линия като средство за запазване на българщината.
А сега тази религия е абсолютно безсмислена, особено като се знае, че в православна църква съм кръщаван като бебе, без мое съгласие, а в няколко протестантски църкви сам съм избирал да го направя, докато не осъзнах корупцията и нищожеството на водачите на тези църкви, както и аутсайдерството, което съзнателно налагат като модел.

Начина по който завоалирано защитаваш комунизма като антипод на езичеството ,е показателен за умствения ти потенциал, защото не осъзнаваш, че комунизмът и фашизмът са създадени преди векове и са дадени като модел за подражание в библията!
П.С.
Надявам се бях изчерпателен по личните въпроси, а на по-нататъшни въпроси с клюкарска насоченост не бих искал да отговарям!

Силата е нищо без контрол.


Тема Re: Чуй това!нови [re: DarthVader™]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано02.12.09 15:32



И с какво право тогава хамелеон като теб, за когото всяко последно религиозно залитане е предпоследно, ще преценява кой е езичник и може да бъде допуснат да пише тук и кой не?



Редактирано от Roxy на 02.12.09 18:46.



Тема Re: Чуй това!нови [re: Roxy]  
Автор DarthVader™ (power)
Публикувано02.12.09 15:36



Нови хора не са дошли, старите спамъри са си , затова и така се отнасям с тях!
Това са хората, заради които спраяа да пишат много клубари, и заради които клубът се е превърнал на място за спамърски поздрави с тъпички песни и място за срещи на прогонени малоумници от другите клубове!

РЕагирах така, защото нямам желание да продължаваме да събираме отрепките от другите клубове, като се надявам да се върнат старите клубари, когато се нормализират нещата. Но иначе ще продължавам да съм безкомпромисен към уродливите тенденции, които последните две години взеха връх! Защото толерантността и дипломатичността не бяха оценени по достойнство, а бяха изтълкувани като слабост.



Силата е нищо без контрол.

Тема Възмутени юзъри:нови [re: DarthVader™]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано02.12.09 15:45



Пейстнато от скайп-чат между двама възмутени юзъри (умишлено никовете са сменени на "възмутен юзър 1" и "възмутен юзър 2"):

[15:32:32] възмутен юзър 1 says: Тез пачаври пак изперкаха.
[15:32:36] възмутен юзър 1 says: :D
[15:32:54] възмутен юзър 1 says: То всъщност те са си постоянно изперкали, поради недоебан.
[15:33:56] възмутен юзър 2 says: da, taka e , no трябвада им дойде акъла вече
[15:34:05] възмутен юзър 1 says: Чакай
[15:34:10] възмутен юзър 1 says: Има да чакаш...
[15:34:16] възмутен юзър 1 says: ;)
[15:34:38] възмутен юзър 1 says: Има една поговорка, "Хуй да беше, да им го вкараш, ама акъл..."
[15:34:45] възмутен юзър 1 says: Макар че те и хуй не заслужават.
[15:35:12] възмутен юзър 2 says: не заслужават, освен изкуствен
[15:35:19] възмутен юзър 1 says: хахахаха

Редактирано от бeзпътeн на 02.12.09 15:48.



Тема Re: Чуй това!нови [re: DarthVader™]  
Автор Kaлoмaин (горгона Медуза)
Публикувано02.12.09 15:48



Завоалирано?

Защита? Вейдъре, просто не можех да пропусна вероятността, предците ти да са били както сам се изрази пред Косоман - православни педали. Все пак не познаваш Косоман и метлата, но самата идея за православие те наведе на мисълта за педали. А допуснах и вероятността да са били комунисти и затова да не са били кръстени - не исках да оставям непокрит фланг.

А що се отнася до клюките - хайде сега - аз ти поставих въпрос, на който можеше и да не отговориш - не излезнах с твърдение, което да те засяга като личност и да е лъжа.

Не ме карай да кликна на някое твое мнение и да ти изкарам клюкарските изцепки - твоите и на приятелите ти. От много време сте заформили клуб "клюкар" и отлично знаеш, че мога да докажа твърдението си. Не си пуснал нито една смислена тема в клуба, само си чешеш езика да обясняваш какви били останалите. Ти си баш-клюкаря.

Сигурен ли си, че наистина искаш да продължаваш това? Вече нямам скруполи да бъда откровена с вас и повече няма да те щадя. Може да не ти се вярва, но досега го правих.



Тема Re: Чуй това!нови [re: DarthVader™]  
Автор Kaлoмaин (горгона Медуза)
Публикувано02.12.09 15:53



Много е лесно да си дипломатичен, когато няма нужда.

Много е лесно да си толерантен, когато не се чувстваш застрашен. И е много глупаво да се чувстваш застрашен, когато никой не те заплашва.

Единствената уродлива тенденция в клуба е твоята арогантност с която си си присвоил правото да определяш кой къде да пише.



Тема Re: Чуй това!нови [re: Kaлoмaин]  
Автор DarthVader™ (power)
Публикувано02.12.09 16:49



Не знам какви са ти оношенията с Метлата, а и въпобще не ме интересува. Но да защитаваш подобни отрепки, които са изгонени от всички клубове е меко казано странно.
Още повече, че е едно от главнодействащите лица, изгонили старите клубари!

П.С.
И сега не се чувствам застрашен, или може би това е твоят метод са правиш индиректни заплахи?



Силата е нищо без контрол.

Тема Re: Възмутени юзъри:нови [re: бeзпътeн]  
Автор DarthVader™ (power)
Публикувано02.12.09 16:53



Разбирам, че си казваш направо каквото мислиш,но нека спазваме поне малко някакви правила, защото отдавна ми омръзна от глупави противопоствяния, защото сега ще се разпали темата отново и пак ще настанат едни циркове...

Силата е нищо без контрол.


Тема Re: Чуй това!нови [re: DarthVader™]  
Автор Kaлoмaин (горгона Медуза)
Публикувано02.12.09 16:56



Не се чустваш застрашен, но подскочи да гониш Аби, защото била направила нещо си на Боян.

А що се отнася до "заплахите" - исках да ти намекна, че ми е много по-лесно да ти цитирам клюкарски постинги на твоята глутничка и не съм голословна в твърденията си. Т.е. не са просто опит да те засегна и да те накарам да млъкнеш (както ми се струва, че често е причината за твоите обвинения). Все пак ми е интересно как винаги намираш начин да намесиш метлата. Той е човек, чието чувство за хумор ме е впечатлило повече, отколкото това на всички пишещи в този клуб. И това ако е недостатък ...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.