Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:12 01.07.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Поздрав и за всички тиквинови [re: DarthVader™]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано01.11.09 14:50









Тема Re: тъй като все не си разбрала, да уточнянови [re: DarthVader™]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано01.11.09 15:13



Нали знаеш, че няма форумно езичество. Имаше хора, които бяха и все още са позитивно насторени към езичеството и заинтересувани. Но обикновено пишман-езичниците се опитват да им втълпят, че да си езичник означава да си простак, да не уважаваш опонентите си, да вярваш в малоумни теории и т.н.

А ако смяташ, че имаше празник вчера - чувствай се поздравен:







Тема Re: Езически поздрав за един заспал клубнови [re: DarthVader™]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано01.11.09 23:29



Козичката определено липсва


А клуба е умрял и празен защото езичеството не е само дрънканици, но и практика, нямам предвид само ритуали но и начин на живот философия
Иначе празника си го изкарах наистина между живота и смърта на сред едно бяло и студено нищо




Тема Re: тъй като все не си разбрала, да уточнянови [re: Kaлoмaин]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано01.11.09 23:34



Ти нали вярваше в исус, кога пък стана езичничка или това при теб зависи от фазата на луната


Е така най обичам хора дето нямат нищо общо с езичеството да ми говорят за езичество



Тема Re: тъй като все не си разбрала, да уточнянови [re: БoянlYl]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано02.11.09 06:48



Както винаги не си схванал какво казвам.

Дори не си го прочел. Но не ти е за първи път, а колкото и да ти обяснявам очевидно не можеш да си прескочиш грониците.

А и наистина е много трудно да се прозре, че не говоря за езичеството, а за образа на езичника, който се опитвате да втълпите. Но ако според теб простащината, нетърпимостта и глупостта са неотменни черти на един езичник - а очевидно е така - радвай се, че не ти вярвам.



Редактирано от Kaлoмaин на 02.11.09 06:50.



Тема Re: Езически поздрав за един заспал клубнови [re: БoянlYl]  
Автор cuddly (enchanted)
Публикувано02.11.09 08:47



яяя, къде си приключенствал? снимков материал има ли?




Тема Re: тъй като все не си разбрала, да уточнянови [re: Kaлoмaин]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано02.11.09 09:08



Би било чудесно ако просто ти самата си наясно с това което говориш



Глупоста се среща навсякъде ти си чудесен пример и изобщо не си мисля, че езичниците са били толерантни към нея или биха били към извращенията на съвремената антикултура
Така че нетърпимоста към някой неща ми се вижда доста езическа
Държа да подчертая към някой





Тема Re: Езически поздрав за един заспал клуб [re: cuddly]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано02.11.09 09:22



Има доста снимков материял до колкото успях да спася батериите от студа, но още нищо не съм качвал


Може би по нататък
Най якото беше че 200м покрай втория ни лагер на билото, май беше минавала вълчица с малкото си
Не съм много сигурен имам снимка на следите на възрастния вълк опитах се да заснема и груповите следи да се видят по добре големите и малките, но във вятъра явно не съм видял добре какво и как снимам
Най якото беше че следите ни водеха в мъглата към спасителната точка където ни беше пътя за през гората извън обсега на бурния вятър и страшните мъгли



Тема Re: тъй като все не си разбрала, да уточня [re: БoянlYl]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано02.11.09 09:23



Ако не бяха толерантни нямаше толкова дълго да ти търпят простотиите за световната конспиряция и за зазиданите момичета - жертва на сатанински ритуали.



Е, аз няма да го подчертавам към някойси - ще го кажа директно - ти, Бахрам и Вейдъра изразявате перфектно версията, че един истински езичник е глупав, истерик, простак и безхарактерен.

Е, нямам намерение да прподължавам да се занимавам с твоите простотии - все пак във форума има и други хора, които въпреки, че не са езичници, са достатъчно интелигентни и възпитани. Имам предвид Рокси, Агримония, Косоман, Уич, Валда, Романа, Къдли, Метлата и т.н.

Ако някога открия нещо в мненията ти, което да заслужава повече внимание от това да ти оправям елементарни грешки, ще те осведомя. Това беше указание, че няма да допусна да се уврежда допълнително обстановката в клуба от един ненормалник. Можеш да пишеш всякакви тъпотии и да си въобразяваш, че ще ме впечатлиш или унизиш - няма да им отговарям, защото предпочитам да се погрижа да не бъдат прогонвани тези хора от грозната картинка която представлява всеки диалог с Боян, при който човек си позволи да му противоречи.

Та с една дума - аз съм наясно, че ме имаш за глупава. Ти си наясно, че те имам за истеричен и тъп. Всяко продължение на тази дискусия и връщането към нея е неуважение към останалите клубари. Ако искаш - продължавай.

Редактирано от Kaлoмaин на 02.11.09 09:32.



Тема Re: тъй като все не си разбрала, да уточня [re: Kaлoмaин]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано02.11.09 09:43



Ако не бяха толерантни нямаше толкова дълго да ти търпят простотиите за световната конспиряция и за зазиданите момичета - жертва на сатанински ритуали.

Първо ми кажи кого фиксираш като езичник в този клуб после ми дрънкай глупости за търпеливости към теория на световната конспирация


В същност ти си толкова тъпа овца че дори изключваш възможноста за конспирации а забравяш че абсолютно всяка една държава има органи които се занимават с това разузнаване, шпионаж интриги подривна дейност
Това са тайни служби конспиративни като ми-6 , цру някогашните КГБ, Мусад и още един куп знайни и незнайни
А ако не си забелязала света се глобализира и се появяват все повече и повече световни организации които имат право да се бъркат в делата на уж суверени държави като България
Но какво ли си губя времето с една куха лелка

Е, аз няма да го подчертавам към няскои - ще го кажа директно - ти, Бахрам и Вейдъра изразявате перфектно версията, че един истински езичник е глупав, истерик, простак и безхарактерен.
В психологията знаеш ли как му викат на това
Пренос пациента почва да проектира всичките си недостатъци върху човека дето му е отворил очите за него самия

Е, нямам намерение да прподължавам да се занимавам с твоите простотии - все пак във форума има и други хора, които въпреки, че не са езичници, са достатъчно интелигентни и възпитани. Имам предвид Рокси, Агримония, Косоман, Уич, Валда, Романа, Къдли, Метлата и т.н.
Аз нямам нищо против част от тях(, но винаги ми е било смешно в какво се превърна клуба, клюкарник на хора които нямат нищо общо с езичеството, това си е вашия клуб той не е за езичници




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.