Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:14 03.06.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: А дали е точно зазиждане,нови [re: Roxy]  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано16.09.09 20:11



Живота като материална категория не е най-важното!



Тема Re: А дали е точно зазиждане,нови [re: Kaлoмaин]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано16.09.09 20:12



Между другото момичето е щяло да се омъжва тази неделя. На мен ми прилича на някаква романтична трагедия. Жестока ирония - преди месеци е издала статия как младите жени да се предпазват от това да станат жертви на престъпления.

Това е всичко което си написала в първия си пост по случая, веднага става ясно че не е зазидана


Разбираш ли цялата история се въртеше около този факт, който в последствие се оказа грешен превод а ти мила моя въртиш и сучиш да обясняваш че това е най удобния начин да се прикрие престъплението
Сериозно опитай се да следиш поне собствената си мисъл



Тема Re: Нещо интереснонови [re: БoянlYl]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано16.09.09 20:12



Знам колко хора тук говорят немски - затова им го спестих и само вкарах нови нови факти. Но би трябвало да си си направил извода, защото извадих неща, които ги нямаше в български сайтове. Ох, забравих - за да направиш такъв извод трябва да помислиш!



Тема Re: А дали е точно зазиждане,нови [re: БoянlYl]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано16.09.09 20:13







Тема Re: Нещо интереснонови [re: Kaлoмaин]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано16.09.09 20:13



Да бе видях ти фактите от прочутия ти първи пост веднага стана ясно всичко


Дедективите казаха че до петък ще разкрият случая



Тема Re: Нещо интереснонови [re: Kaлoмaин]  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано16.09.09 20:14



Да , ясно, а сега сериозно .
Нека бъдем честни( и това ли не можеш?) :
Не съм сладур!!



Тема Re: Нещо интереснонови [re: БoянlYl]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано16.09.09 20:14



Прав си - определено не са ти стигнали да се сетиш, че имам и други източници на информация освен твоя.





Тема Re: А дали е точно зазиждане,нови [re: Kaлoмaин]  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано16.09.09 20:16



И си сляп и глух за всички останали възможности
Запозната ли си със Зороастризма??



Тема Re: А дали е точно зазиждане,нови [re: Kaлoмaин]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано16.09.09 20:20



Аз ако бях сляп и глух още щях да споря на тази тема, но за мене това приключи още рания следобед както казах


Уви ти като бавнозагряваща още не си казала тежката си дума на даскалица със солидна доза поучения
Мисля да те оставя да си приказваш сама защото вече бълваш само досада
И преди ще кажа за мен само един човек се постара да каже нещо аргументирано за съжаление не преведе поне малко от статията на Български
Също и валда се опита да подходи обективно
Рокси беше тласната от предубежденията че съм безкрайно пристрастен към разни идеологии и колко съм лош а при теб си е на лична основа защото ти казах някой истини



Тема Re: Нещо интереснонови [re: Бaxpaм]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано16.09.09 20:20



Напротив! Ти си човека, който реагира най-забавно. И много ми приличаш на един шестокласник, който гледаше страшно класната си като минаваше по коридора, защото не му беше дала на контролната тази група, която той искаше. Сладур си.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.