Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:09 12.06.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: А дали е точно зазиждане,нови [re: Roxy]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано16.09.09 18:13



На факти се базираш да кажем повечето пъти има неща при които фактите са спорни и тогава се базираш на общоприетото мнение



Не виждам във какво трябва да съм победен
За конкретния случай мисля че си признах грешката някъде още рания следобед, нещо което пък изобщо не е в стила на жените и то не само тук а по принцип



Тема Re: Нещо интереснонови [re: БoянlYl]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано16.09.09 19:47



Добре Бояне. Прав си. Това е световен заговор на някакви мистериозни фигури с мистериозни методи да достигнат световно господство, като зазиждат студентки в унивеситетски сгради. Щом за теб това е най-вероятния сценарии - така да бъде. В това престъпление не са оставени никакви следи (изключено е да е следствена тайна) и затова е някакво ритуално убийство.



Тема Re: Нещо интереснонови [re: БoянlYl]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано16.09.09 19:48



Не е било в учебна зала. Не знам от къде ти е информацията, но е била зазидана на място, където са прекарвали кабели.



Тема Re: Нещо интереснонови [re: DarthVader™]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано16.09.09 19:51



Т.е. не врат, а шия.



Вейдъре, много те моля да ми обясниш какво е неадекватното което съм казала в случая - това, че има много други възможности, или че Боян прибързва с изводите при положение, че няма информация? Какво би било според теб адекватното поведение в случая - при такава тема и с такова твърдение в нея.

Ти вярваш ли, че това е ритуално убийство?



Тема Re: Нещо интереснонови [re: БoянlYl]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано16.09.09 19:53



Не. Единият те съжалява, а другият просто вижда в теб съюзник в някакви негови измислени войнички, и сега смята, че си слаб.



Тема Re: Нещо интереснонови [re: Kaлoмaин]  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано16.09.09 19:55



Знаеш ли, нормалните хора като вземат да ги бъзикат и да привеждат д-ва за тяхната глупост се разкарват или сменат стратегията. Но ти си стоиш тук и се заяждаш с нас по един и същ начин
Има 2(две) възможности които ти съзнаваш:
1.-тук си за да се забавляваш, което д-ва че си малоумна при това и злобна.
2.-тук си по нечия поръчка и затва не се отказваш, което пък доказва че си враг и служиш на неведоми нечисти сили.



Тема Re: Нещо интереснонови [re: Бaxpaм]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано16.09.09 19:56



Сладур.



Тема Re: Нещо интереснонови [re: Kaлoмaин]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано16.09.09 19:59



Информацията е от линка който съм сложил към агнеция фокус, добро утро стана ясно вече че е грешка в превода





Тема Re: Нещо интереснонови [re: Kaлoмaин]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано16.09.09 20:00




Защо изобщо се опитваш да разсъждаваш



Тема Re: А дали е точно зазиждане,нови [re: БoянlYl]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано16.09.09 20:01



Като не знаеш подробности, а аз ти бях написала такива още в първия си пост по темата, защо се натискаш да си безгрешен и навъртя толкова мнения в една безмислена тема?!






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.