Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:12 12.06.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема подминахме...нови [re: БoянlYl]  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано16.09.09 20:22



с лека ръка поредното :


Пускам го, щот в нашия клуб се навъдиха едни даскалички !!



Тема Re: Нещо интереснонови [re: Kaлoмaин]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано16.09.09 20:22



И като си имала защо не я даде


А почна спора за това че е съвсем в реда на нещата за да скриеш набързо труп да го зазидаш в лабораторията на университета
Аз знам защо защото на теб не ти е стигнал мозъка какво да кажеш въпреки информацията която си имала



Тема Re: Нещо интереснонови [re: Kaлoмaин]  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано16.09.09 20:30



Лигавиш се! Очевидно не осъзнаваш кога ставаш досадна? Толкова по зле за теб!!

Мисли и си емчтай си квото искаш за тоя шестокласник , аз просто те помолих да бъдеш искрена и да премисляш прибързаните си заключения и първосигналните си емоционални реакции!
Аре чао , боклук говнян, ти си типично д-во за скапването на образователната система.



Тема Re: Нещо интереснонови [re: Kaлoмaин]  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано16.09.09 20:32



пръдна ли или се опита да кажеш нещо,??!



Тема Re: Нещо интереснонови [re: Kaлoмaин]  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано16.09.09 20:33



обичаш ли тебеширче??



Тема Re: А дали е точно зазиждане,нови [re: БoянlYl]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано16.09.09 20:34



Боянчо, не се надценявай, моето момче.

Нямам никакво лично отношение към теб - благодарение на професията си съм си изградила достатъчно стабилна бариера за лични отношения към хора, които не са част от личния ми живот.

А що се отнася до това, кой е реагирал на лична основа - цитирай ми мой израз от постингите ми, който да го доказва. Аз веднага мога да го направя за теб - Уви ти като бавнозагряваща Личното отношение е твое.

Рокси не е предубедена - ти наистина си безкрайно пристрастен. И само това ти е проблема. Що се отнася до "истините" - ами не знам, не съм ги чула, нито прочела. Може би не си бил достатъчно убедителен.
Ако темата за теб беше приключила в ранния следобед, защо още отговаряш - човек като си направи изводите продължава нататък. Ти какво правиш в момента?



Тема Re: Нещо интереснонови [re: Kaлoмaин]  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано16.09.09 20:35



и тези други източници си самата Ти, със всичките бълващи звуци отвори , пардон медии.





Тема Re: Нещо интереснонови [re: БoянlYl]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано16.09.09 20:36



Това е много умно - правя си извода за силата на твоята логика и засрамено ще млъкна.





Тема Re: Нещо интереснонови [re: Kaлoмaин]  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано16.09.09 20:37



я да чуем същите мисли на немски!!





Тема Re: Нещо интереснонови [re: БoянlYl]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано16.09.09 20:40



Е, Боянчо, виждаш как се равиват темите ти. Виждаш и към какви висоти на мисълта подтикваш приятелите си. Не знам как е за теб, но за мен последните изказвания на сладура бяха достойни за някой фен на чалгата. Е, аз на такова ниво не мога да се изявя, затова напускам - сега можеш да напишеш последната дума в темата и да обясниш още веднъж колко съм глупава и как се заяждам с умното момче, което е прекалено проницателно и затова съм му ядосана.



Гледай на следващата тема да не правиш такъв гаф.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.