Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:13 29.06.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Езичество и полигамия II  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано26.08.09 03:35



Преди време пуснах ето

, а сега в тези ранни/късни часове ще я доразвия предвид начина ми на живот.

Моногамията е извращение на ристенството, нещо напълно противоестествено и насилствено спрямо свободата на индивида. Все още, разбира се формално, живеем в общество, което сякаш толерира моногамията и малко или много осъжда полигамията, което го прави все още силно повлияно от ристенската идиотия и поквара.

В същото време при мен всяка клетка на тялото се бунтува срещу моногамно обвързване. Ето сега например - имам връзка-мечта - с едно прекрасно момиче, с което се обичаме изключително силно, направо сме влюбени до уши, така да се каже. И е много свястно, наистина рядко може да се намери такова съкровище. В същото време обаче усещам, че нещо не е в ред, ако се подам на манипулациите на поквареното от ристенството общество, ще трябва да се обвържа доста сериозно, да се "задомя" и да направя едва ли не някакво "моногамно семейство"! Ужас! И понеже сега не искам да я зарязвам (т.е. да я превръщам в поредната зарязана от мен жена), защото никак не заслужава такова отношение, намерих (всъщност по-точно е да се каже преоткрих) компромисен вариант, съвсем в духа на първата тема "Езичество и полигамия". Няма да се обвързвам, но и няма да я зарязвам. Ще си остана свободен и напълно искрен, т.е. ще и го кажа всичко това, за да не се налага лицемерно да имитирам "моногамни" взаимоотношения.

Т.е. ще съм напълно искрен с всяка една жена, а оттам нататък да си решават. Не мога, колкото и да е страхотна една жена, да се лишавам от възможността да бъда и с други, които ме харесват и ме желаят и разбира се и аз изпитвам влечение към тях.

Просто няма как да създам моногамно семейство, няма да бъда част от подобно лицемерно неестествено ристенско образувание. Кръвта на моите езически предци бушува в мен, езическата ми природа ми казва - живей живота на древните крале, имай много жени и бъди свободен!



She Is Waiting To Kiss My Hand
But She Will Wait For My Command
My Chains And Collar Brought Her To Her Knees
She Now Is Free To Please
Woman Be My Slave
That's Your Reason To Live
Woman Be My Slave
The Greatest Gift I Can Give
Woman Be My Slave
Before Her Surrender She Had No Life
Now She's A Slave Not A Wife
Her Only Sorrow Is For Women Who Live With Lies
She's Taken Off Her Disguise
Woman Be My Slave
Chained Unto My Bed
Woman Be My Slave
Begging To Be Fed
Your Body Belongs To Me
Woman Come Here
Remove Your Garments
Kneel Before Me
Please Me
Woman Be My Slave
Chained Unto My Bed
Woman Be My Slave
Begging To Be Fed
I Want You Now
Woman Be My Slave



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: бeзпътeн]  
Автор DarthVader™ (power)
Публикувано26.08.09 11:23



Интересно дали някои животинки и особено птици се насилват да са моногамни десетки(може би и стотина) години...
Но иначе си прав, че полигамията и полиандрията са си естествено състояние, но и моногамните отношения не са противоестествени. Просто е въпрос на усещане, а и на намиране на точния партньор.

Силата е нищо без контрол.


Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: DarthVader™]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано26.08.09 11:32



Наличието на поне един точен партньор съвсем не пречи да има поне още един или повече такива.





Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: бeзпътeн]  
Автор DarthVader™ (power)
Публикувано26.08.09 12:12



зависи от точноста на съвпада...



Силата е нищо без контрол.

Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: DarthVader™]  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано26.08.09 12:24



Да, моногамията е по-често срещана сред птиците ,отколкото сред бозайниците , а Човекът както знаем е бозайник

.
Не ме притеснява толкова ,че в съвременното общество се гледа като на отживелица на полигамията , а това че стана модерна полиандрията във вид : една женска мърша и около нея няколко влюбени до уши момчета. А тя горката не и се прави нито секс нито любов, защото жената по природа не е полиандрична.



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: DarthVader™]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано26.08.09 12:25



От една страна би могло да се каже: "Винаги може и по-добре."



От друга - перфектна жена няма, всяка си има плюсовете и минусите. Плюсовете на една могат да допълнят плюсовете на друга, като в същото време липсата на прекалено голямо обсебване от която и да е спомага в по-малка степен да се дразним и от минусите.



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: бeзпътeн]  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано26.08.09 12:34



Аз приемам нещата малко по-различно. Полигамията си е имала и чисто практическа стойност - шанс за възпроизводство на най-силното.
Така де, в крайна сметка по света има толкова много качествени сперматозоиди и толкова малко качествени яйцеклетки. Да дадем шанс на тези сперматозоиди и да се раждат деца!
Един мъж колко деца може да има!? А една жена!?





Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: бeзпътeн]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано26.08.09 14:00



"От друга - перфектна жена няма, всяка си има плюсовете и минусите."
Да, така е, но същото важи и за всеки мъж. Опасявам се, че никога не си срещал истинска любов и затова те е страх от обвързване. Ще избегна психологическия анализ в случая, защото не искам да те засегна





Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: бeзпътeн]  
Автор lila_va (Cat Lover)
Публикувано26.08.09 14:00



Дано твоето съкровище не чете тук


Говориш за обсебване, влечение, лицемерие... А любов? Да, едва ли моногамните организми в света са повече от 5%, полигамията е била предимство в хода на еволюцията, мъжете по своята същност са полигамни... Но забравяш, че при нас, хората, съществува т.нар. романтична любов... Може би не си я изпитал
Човек може /и трябва/ да контролира реакцията към чувствата си. Възникването на самите чувства е несъзнателен процес, но реакцията към тях ни различава от останалите видове.
Ето ти един хубав цитат за влюбването, любовта...
"... макар да знаеше прекрасно, че любовта неизбежно ще му донесе болка, притеснение и унижение, че тя на всичко отгоре разрушава покоя и преизпълва сърцето с мелодии, без човек да намери мирен час да оформи и спокойно да го изкове в нещо, той пак я посрещна радостно, отдаде й се напълно и започна да се грижи за нея с всички свои духовни сили, защото знаеше, че любовта обогатява и прави човека жизнен, а той жадуваше да стане богат и жизнен, а не спокойно да кове нещо..."
Друг е въпросът, че любовта въобще не е въпрос на избор - Just like belief, love isn't a choice.
Май се отклоних от темата, извинявай...



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: Бaxpaм]  
Автор lila_va (Cat Lover)
Публикувано26.08.09 14:17



„Предлагането на сперматозоиди надхвърля многократно търсенето“?





Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: Бaxpaм]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано26.08.09 14:23



Наистина полигамията си е нещо съвсем практично.

И понеже така или иначе щях да пиша нещо за разликата между мъжа и жената, що се отнася до възможността да имат повече сексуални партньори, ще го направя в отговор на твоя постинг, щото ти повдигаш темата.

От една страна жената може да бъде по-издръжлива в секса, например от гл.т. на това, че може да получава доста повече оргазми за единица време. Това може би е трик на природата - правейки сексът твърде привлекателен за жената, по този начин засилва инстинктите за възпроизводство.

От друга страна обаче, за времето, през което жената зачева, износва и ражда, мъжът може да заплоди още хиляди жени. Т.е. чисто биологически полигамията е много по-типична за мъжете, понеже в техния организъм е заложено само да заплождат. Докато при жените в организма освен заплождането, е заложено и износването на плода, и раждането, и кърменето и т.н. Затова и една жена е по-склонна, поне за един средно дълъг период (включващ гореизброените процеси), да иска да се обвърже само с един мъж; по този начин да търси сигурност за себе си и бъдещото потомство. Макар че и това не важи като абсолютно правило, защото по света е имало и продължава да има общества, в които една жена поддържа сексуални контакти едновременно с няколко мъже. И като се роди дете, бащата често не се знае кой е и всички сексуални партньори се грижат за децата (което си има и плюсове, защото тежестта се разпределя между тях).

Но така или иначе мъжът е по-облагодетелстван в сексуално отношение да има много партньорки. Освен че не му се налага да износва, ражда и кърми, плодовитостта при мъжете продължава много по-дълго, отколкото при жените.

Кво да се прави - да си мъж, това е благословия!

Редактирано от бeзпътeн на 26.08.09 14:33.



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: agrimonia]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано26.08.09 14:27



Първо истинската любов не се среща. Тя извира от самата същност на човека. И няма нужда да я търсим "вън" от нас, достатъчно я да открием вътре в нас. Ей, елементарни житейски уроци не си научила!

Не ме е страх от обвързване, просто отчитам, че е непрактично, нямам нужда от него и е продукт на една доста грешно конструирана обществено-морално-религиозна схема на мислене. Не трябва несъзнателно да копирам грешките на обществото.

Редактирано от бeзпътeн на 26.08.09 14:32.



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: lila_va]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано26.08.09 14:29



Не чете, но дори и да чете, няма да ми пука особено.

Що се отнася до романтиката, аз съм си романтична натура

и романтиката никак не ми е чужда. И понеже съм истински 100% романтик, не мога заради една жена, колкото и прекрасна да е тя, да лиша всички останали, които ме харесват и желаят! Сърце не ми дава!



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: бeзпътeн]  
Автор DarthVader™ (power)
Публикувано26.08.09 14:38



Прав си, че социалните наслагвания от религиозно-моралните измислени норми издигат незаслужено моногамността на пиедестал. Но това осъзнаване не би трябвало съвсем да отхвърля моногамните отношения. Най-малкото защото имаме прекрасни примери на идиотска полигамия, обусловена също от религиозно-морални норми.
С две думи нормите са едно, а светоусещането на индивида е друго. Затова не трявба да се издига в култ нито полигамията и полиандрията, нито моногамността. Просто индивидът трябва да бъде себе си, а каквото трябва д стане, ще стане!

Силата е нищо без контрол.


Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: бeзпътeн]  
Автор lila_va (Cat Lover)
Публикувано26.08.09 14:40



Всеотдаен, романтичен, алтруистичен... мъж-мечта
Романтика и любов са две различни неща обаче. Аз имах предвид второто.
Но както и да е, всички разсъждават като теб, докато не срещнат Нея/Него



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: DarthVader™]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано26.08.09 14:51



Съгласен съм.



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: DarthVader™]  
Автор lenticularis (минаващ)
Публикувано26.08.09 14:51



От години наблюдаваме на съседния покрив една и съща двойка гларуси (познавеме ги, мъжкият е без стъпало на крака, а женската също я познаваме) и те са ни любимци на квартала.
Всяка година ги гледаме "гукат", как се "целуват" с човки, как си правят гнездо и ка си люпят и отглеждат малките гларси, които са много сладки, пух и перушина и са все гладни и как двамата ги хранят.
Когато единият вечер закъснее, другият кръжи и писука и го вика..., особено зимата. вече познаваме гласовете им, виждаме как се отбраняват от други гларуси, които искат да им вземат гнездото или женската..., понякога голям бой става - но "нашият" винаги е победител, дори женската се бие наравно с него :))))

А след това как ги учат да летят и...накрая как младите, вече пораснали, излитат и вече не се връщат. а след това и старите се губят - дали не ходят на морето да ги учат как се лови риба? - защото и там общностите от гларуси са много интересни, има ята от 10-тина, които се надпреварват и дори "танцуват" над вълните за да се докажат кой е водачът
Но накрая есента нашата двойка пак се завръща на съседния покрив, за следващия цикъл от живота...
Това продължава повече от 15 г., откакто живея тук.

А в последните години има и много гълъби в квартала. Скоро се любувах на един снежно бял гълъб, кацнал на перваза на терасата и се оглеждаше без страх наоколо. Нещо са си харесали нашата терараса, дори искат да влизат вътре в стаята.
За тях се знае, че са моногамни.


Та, мисълта ми е, когато този механизъм е отработен, както при гларусите и други животни. Когато двойката се е доказала като стабилна, силна, пълна с жизненост и отглежда и възпитава жизнено поколение - то се затвърждава от самата Природа. Т.е Моногамията продължава...
А полигамията е нещо временно, докато се намири постоянният партньор за цял живот - т.е. докато се установи стабилна Моногамия.

Така че, която двойка се установи като стабилна и качествена, Природата (Бог) я свързва за цял живот.

Така мисля аз



Редактирано от lenticularis на 26.08.09 15:31.



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: lila_va]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано26.08.09 14:53



Колко пъти съм си мислил, че съм срещнал някоя "Нея", за да се убедя не след дълго, че не е и не може да бъде единствена.

Със сигурност за мен съществуват не една или две "Нея".

Това твоите са някакви сантиментално-романтични блянове, откъснати от реалността.



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: бeзпътeн]  
Автор lila_va (Cat Lover)
Публикувано26.08.09 15:18



Шарен свят...

Любовта е химия, безпътен. Действието на биологически активните вещества, които са отговорни за влечението ни към определен човек, намалява с времето. И това е индивидуално - при някои този период очевидно е доста кратък...
Това твоите са някакви сантиментално-романтични блянове, откъснати от реалността.
От твоята реалност, може би



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: lila_va]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано26.08.09 15:32



Всички блянове откъсват човек от реалността.





Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: бeзпътeн]  
Автор lila_va (Cat Lover)
Публикувано26.08.09 15:34



Вярно, но за мен любовта не е блян, а сбъдната мечта





Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: lila_va]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано26.08.09 15:38



А за мен дори не е "сбъдната мечта", а реалност, откакто съществувам!



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: бeзпътeн]  
Автор lila_va (Cat Lover)
Публикувано26.08.09 15:41



Ама това е прекалено, нищо чудно, че лесно се отегчаваш





Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: бeзпътeн]  
Автор kadzu (непознат)
Публикувано26.08.09 15:46



Нещо не се връзва. "Влюбен до уши" предполага безгранична и безусловна капитулация, а не съмнения, страх от обвързване и желание да се продължи по пътя на търсенето на удоволствия.



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: lila_va]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано26.08.09 15:47



Имах предвид, че Животът сам по себе си представлява достатъчно Любов и какво повече от това да желая?

Някакви сантиментални превземки ли? Ти май това разбираш под "любов", а не необятния и неизразим Екстаз на Съществуването!



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: kadzu]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано26.08.09 15:47



Няма съмнения и страх, а здрав разум и практичност. Влюбен до уши, да, но не и загубил разсъдъка си.



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: бeзпътeн]  
Автор kadzu (непознат)
Публикувано26.08.09 15:55



Практичен влюбен е оксиморон, няма такова нещо.

Влюбването е увлечение, но и предверие към любовта. А пред чистата любов няма условия. Ти просто обичаш, без егоизъм и претегляне на кантар - "за" и "против".

Всеки си намира майстора де. Един ден, ако е късметлия





Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: бeзпътeн]  
Автор lenticularis (минаващ)
Публикувано26.08.09 16:28



Само Господ Бог (или там като го наричат езичниците) може да ти даде съответната ти двойка-душа за да направите семейство и качествено поколение и да изживеете пълнотата на Битието-Живот-Любов,
което означава много работа и себеотдаване

обаче нищо не зависи от теб, въпреки полигамните наклонности (дори напротив)


Редактирано от lenticularis на 26.08.09 16:31.



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: kadzu]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано26.08.09 19:53



Има и такъв тип хора, които просто не могат да се обвържат само с една жена.

Не може всички да ги приобщаваш към един калъп, колкото и да ти се иска.

Има хора, които никога не си намират "майсторката", хаха.



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: lenticularis]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано26.08.09 19:56



Бог/Животът ме дарява много "двойки-души", не само една. Такъв човек съм просто, една не ми стига и не мога заради една да пренебрегвам всички останали.

Полигамията е много по-естествена от моногамията.



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: бeзпътeн]  
Автор lila_va (Cat Lover)
Публикувано26.08.09 20:00



Ааааа, винаги има какво повече да се желае... това не бяха ли твои думи, впрочем?
Сантиментални превземки? Нито едно от проявленията на любовта не може да бъде наречено превземка.





Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: lenticularis]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано26.08.09 20:25



"полигамията е нещо временно, докато се намири постоянният партньор за цял живот - т.е. докато се установи стабилна Моногамия. "

Именно! Гласувам с две ръце!



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: lila_va]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано26.08.09 20:33



"Нито едно от проявленията на любовта не може да бъде наречено превземка."

Виж сега, за Безпътния е важен секса, а думата "любов" сигурно изобщо не може да я дефинира.

Говорейки за любов, той иска да каже секс, толкова е просто



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: agrimonia]  
Автор lenticularis (минаващ)
Публикувано26.08.09 21:14



да - който го знае - го знае...


а други, като автора на темата са само плампало, което не знае ни 1, ни 2...



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: agrimonia]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано27.08.09 10:01



Е, щом вярвате, че изобщо има за какво да се спори тук, добре...





Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: бeзпътeн]  
Автор amazonian (ентусиазирана)
Публикувано27.08.09 10:26



Полигамията е много по-естествена от моногамията.

Това е така, докато имаш малко потребителско отношение към връзката и си загрижен преди всичко за това, какво получаваш.

Don't tell me what I can't do



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: amazonian]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано27.08.09 14:32



Това "потребителско отношение" е налице в много по-голяма степен при една силно обвързваща моногамна връзка. И колкото по-малко ангажираща е една връзка, толкова по-малко е и "потребителското отношение", т.е. желанието за експлоатация на обекта на "любов" (а всъщност егоизъм).

А що пък да не е възможна любовта при полигамните взаимоотношения? Аз мисля, че е напълно възможна! Може би трябва да поразчупим малко мисловните шаблони, в които сме свикнали да пребиваваме.

Дори допускам, че любовта е много по-възможна при полигамни връзки, защото от една страна се разпределя между повечко обекти и по този начин се намалява възможността за егоистично обсебване само от един обект. От друга страна това си означава и любов към повече хора, така да се каже "широко сърце".



Експлоатацията, егоизмът и обсебванията във взаимоотношенията са много по-изявени в моногамните контакти (дори когато само формално минават за такива), отколкото в открито полигамните.



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: agrimonia]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано27.08.09 15:17



Мисли, каквото си искаш за мен, щом ти харесва, твоя си работа. Изобщо няма и да се опитвам да ти променям мнението.



А аз поздравявам с това парче всички свободолюбиви души!



Get your motor runnin'
Head out on the highway
Lookin' for adventure
And whatever comes our way
Yeah drivin' gonna make it happen
Take the world in a love embrace
Fire all of your guns at once
And explode into space

I like smoke and lightning
Heavy metal thunder
Racin' with the wind
And the feelin' that I'm under
Yeah drivin' gonna make it happen
Take the world in a love embrace
Fire all of your guns at once
And explode into space

Like a true nature's child
We were born, born to be wild
We can climb so high
I never wanna die

Born to be wild
Born to be wild

Ето и част от същото парче с кадри от началото на "Волния ездач" с Питър Фонда, Денис Хопър и Джак Никълсън:

Редактирано от бeзпътeн на 27.08.09 15:23.



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: бeзпътeн]  
Автор Бocтънcko плaшилo (на 7000 години)
Публикувано27.08.09 23:10



Абе, ти пак посвети цяла тема, жалейки се, че жените не ти обръщат необходимото внимание и те режат като пъпна връв!



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: Бocтънcko плaшилo]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано27.08.09 23:17



Метличке, чети внимателно - точно обратното е - обръщат ми доста внимание и ме харесват, така че няма как да се огранича само с една.

За разлика от теб, вечно отрязаната и нещастна метлица.





Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: бeзпътeн]  
Автор Бocтънcko плaшилo (на 7000 години)
Публикувано27.08.09 23:23



Мечтите са позволени! Може и да не се ограничиш и с десет хиляди. Шибенду ти е мултиплиактор-магьосник.



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: Бocтънcko плaшилo]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано28.08.09 09:43



Анджък, де - то ако всички твърдения са достоверни колкото онова за зарязаните жени, викам темата направо да минава в клуб "Фентъзи"...





Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: Бocтънcko плaшилo]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано28.08.09 11:25



Метлице, не спами хубавата тема с хомосексуалните си спамове.



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: Roxy]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано28.08.09 11:28



Последните няколко сексуални партньорки ги зарязах. Поради различни причини.

Естествено самата ти не би могла да влезеш дори в групата "зарязани". Ти принадлежиш към групата "отхвърлени".





Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: бeзпътeн]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано28.08.09 12:00



Ето че пак се почна с драпането за внимание...


Всъщност можеш ли да се въздържиш да не ми пишеш, когато аз не пиша на теб или си свръхчувствителен за крехкото си его?



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: Roxy]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано28.08.09 12:08



Но пишеш в темата ми и пишеш за мен с явната надежда да ти обърна внимание.





Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: Бocтънcko плaшилo]  
Автор мишoka (минаващ)
Публикувано28.08.09 12:28



особено порнозвездите от филмчетата, всички са негови





Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: бeзпътeн]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано28.08.09 12:28



В момента просто виждаш отражението си в другите, защото те е страх да го осъзнаеш и да излезеш от клишето си за теб самия. Щот Шибамгу не учи на това.


Не ми отговаряй - използвай ръцете и времето си за по-полезни неща, вместо да се обсебваш от писане на всяка цена. И гледай все пак да не намокриш клавиатурата от тях.



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: Roxy]  
Автор мишoka (минаващ)
Публикувано28.08.09 12:30



той горкия не разбира, че освен "сексуални" за партньорство се иска нещо друго



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: мишoka]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано28.08.09 12:35



Разбирам по-добре от теб, горката.





Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: Roxy]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано28.08.09 12:36



Факт е, че упорито ми се натискаше и те отрязах. И затова сега продължаваш да изпитваш такава злоба към мен.





Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: бeзпътeн]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано28.08.09 12:42



Пак запя старата песен. Клише с крехко его си...





Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: Roxy]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано28.08.09 12:56



Колко пъти трябва да ти повтарям това, което е, докато накрая свикнеш с него и спреш да се правиш на такава, каквато не си. Беше влюбена в мене и те отрязах безцеремонно.

Огромната ти злоба впоследствие показа, че съм постъпил правилно.



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: бeзпътeн]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано28.08.09 13:09



Подозирам, че това всички са го чели много пъти. Само дето май никой не го вярва, освен теб... Нейсе, дерзай - това самовнушението е голяма работа.





Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: мишoka]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано28.08.09 13:50



УРБ, що си правиш постоянно нови никове, като винаги те хващат коя си. Побъркана нещастна бабичка.



Тема Re: има 1 нещастник тук...нови [re: бeзпътeн]  
Автор мишoka (минаващ)
Публикувано28.08.09 14:11



Има един нещастник тук... и това си ти!



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: бeзпътeн]  
Автор мишoka (минаващ)
Публикувано28.08.09 14:15



поздрав за всички моногамни, които знаят...






Тема Re: има 1 нещастник тук...нови [re: мишoka]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано28.08.09 15:53



Иска ти се, но за твой най-голям ужас е точно обратното, уродлива нещастна бабичке.



Тема Re: има 1 нещастник тук...нови [re: бeзпътeн]  
Автор мишoka (минаващ)
Публикувано28.08.09 17:37



понамали я злобата, ако искаш да си по-малко нещастен



Редактирано от мишoka на 28.08.09 17:42.



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: Roxy]  
Автор мишoka (минаващ)
Публикувано28.08.09 18:36



темата я приключих!





Тема Re: за край на тематанови [re: бeзпътeн]  
Автор lenticularis (минаващ)
Публикувано28.08.09 23:24







Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: бeзпътeн]  
Автор amazonian (ентусиазирана)
Публикувано30.08.09 10:55



За колко трайни открито полигамни връзки знаеш? Аз съм била свидетел на две, които се разпаднаха.

Говоря за потребителско отношение, защото изхождаш преди всичко от това, от което ти имаш нужда, без да се съобразяваш с това, от което партньорът ти има нужда. Имай пред вид, че жените са създадени от природата така, че да се стремят към стабилност във връзката. Може и да срещнеш някоя, която изглежда изключение, но изключението е времено. А стабилността е необходима за отглеждане на деца. Това е подсъзнателно заложено. Полигамията пък е заложена при мъжете. Двете страни се срещат някъде по средата - но тази среда не е открита полигамия.

Разбира се, че можеш да обичаш няколко едновременно. Но да обичаш е едно, да имаш връзка е друго. Една връзка има три аспекта (заимствано от Анюел - клуб Магия): сексуален, духовен, материален (разбирай го като практично-финансов и социален едновременно). От тези три, ако имаш няколко пратньора, винаги ще можеш да изградиш само по един, най-много два от аспектите.

Don't tell me what I can't do

Редактирано от amazonian на 30.08.09 10:57.



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: amazonian]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано30.08.09 17:15



Колкото повече жени може да си позволи да има един мъж, връзки, които да са стабилни във всички аспекти (сексуален, материален, духовен и т.н.), толкова по-голям мъж е. Нали? Съответно, когато една жена види такъв мъж, тя няма никакво право да изисква да бъде само с нея и може само да е доволна и безкрайно благодарна, ако такъв истински мъж благоволи да я приюти в харема си.



Това имат предвид и Manowar, когато говорят за живота на древните крале. Защото всъщност древните крале и аристократи от езически времена са имали такъв живот - с много жени, но са и можели да си позволят да ги имат! Полигамията в такива случаи е добър начин за най-добрите гени да се запазват и размножават.

Такива полигамни връзки могат да са хем по-искрени, хем и заредени с много повече любов, страст и сила, защото и могъществото на мъжа ще е много по-голямо. А моногамните връзчици всъщност предполагат много повече дребнавост и егоизъм и затова са много по-мижитурски.



Тема Re: за край на тематанови [re: lenticularis]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано30.08.09 17:27



Край на темата няма и едва ли ще има в скоро време.

Все повече хора се отърсват и ще продължават да се отърсват от ристенската поквара, във всяко едно отношение, в т.ч. и с егоистичните мижитурски моногамни шаблони на мислене.



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: бeзпътeн]  
Автор amazonian (ентусиазирана)
Публикувано30.08.09 17:33



Какво казва по въпроса самата жена - една от многото? Питал ли си я



Сътоветно трябва да важи и обратно - тя ще има пет, примерно, ти - десет, всяка една от тези десет - по 15 и т.н.

Don't tell me what I can't do

Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: amazonian]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано30.08.09 17:43



Не съм я питал, а просто и споделих как стоят нещата. А кой дали и колко ще има, не знам, каквото дойде.

Поне на този етап тя е настроена твърдо моногамно, но какво да се прави, аз пък съм искрен с нея и го казвам.

То така май най-добре - аз с полигамна нагласа, а край мен много моногамни жени, които желаят само мен. Кралска работа.



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: бeзпътeн]  
Автор witch777 (лоша)
Публикувано31.08.09 16:22



Т.е. ще съм напълно искрен с всяка една жена, а оттам нататък да си решават.

Много лош подход, отсега ти го казвам.

Добре де, какво ти пречи да имаш една сериозна връзка, и чат пат да имаш и нещо допълнително, но ако ще го правиш трябва да си покриеш следите много добре. Хората с най-стабилни семейства, които познавам следват този модел.



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: witch777]  
Автор amazonian (ентусиазирана)
Публикувано31.08.09 16:32



Като порасне от интелектуална възраст 5 г. тогава.

Don't tell me what I can't do



Тема Re: за край на тематанови [re: бeзпътeн]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано31.08.09 20:37



Абе ти верно се изживяваш я като Бог, я като гений-милионер... Като малък да не са те изпускали често и да си си удрял главата в плочките???





Тема Re: за край на тематанови [re: agrimonia]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано01.09.09 13:20



За да бъда Бог или гений-милионер, съвсем не се изисква да съм бил изтърван на главата като малък. Но ти това с твоя бедняшки, изпълнен със суеверия, мироглед няма как да разбереш.





Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: witch777]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано01.09.09 13:24



И защо трябва да лъжа и да се крия? Просто не ми е в природата да бъда лъжец и мижитурка. Откъде накъде трябва да треперя едва ли не за одобрението на която и да било жена. Има ли нещо мъжко в това? Едва ли.

Предпочитам да бъда искрен и твърд спрямо жените, а оттам нататък всяка да си преценява сама за себе си и да си прави избора.





Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: amazonian]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано01.09.09 13:35



Просто съм надраснал ограничения мироглед, който по-голямата част от глупавото общество споделя (или всъщност "споделя" по-скоро официално така да се каже, за пред хората, но иначе лицемерно и потиснато, под повърхността, се крие нещо съвсем различно).

Мeжду другото продължавам да установявам какви огромни плюсове има в това хем да имаш връзка, хем да не затъваш прекалено много в нея - някак нараства тръпката от тази липса на прекалена ангажираност, от това да не приемаш партньора като "даденост" (или с други думи - "собственост") - да приемаш всеки един контакт, всяка интимна близост като нещо естествено, спонтанно, породено от спонтанното очарование на момента, а не като рутинна монотонност на един бракуван заблатял мижитурски съвместен "живот".



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: бeзпътeн]  
Автор lila_va (Heart of stone)
Публикувано01.09.09 14:00



Но пък моногамията/полигамията е избор, който всеки сам прави за себе си. Какво си се загрижил за избора на другите, не мога да разбера





Тема Re: за край на тематанови [re: бeзпътeн]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано01.09.09 15:40



"За да бъда Бог или гений-милионер, съвсем не се изисква да съм бил изтърван на главата като малък"
Кофти интелект, щом не схващаш какво искам да ти кажа. За да имаш много любовници, ти трябват много пари и съответно мозък, за да си мисли всяка, че е единствена-така правят умните мъже. Но ти с твоите елементарни разсъждения, си мислиш, че много красиви жени са готови да ти търпят прищевките в нещо като харем. Не се ли сещаш, че е детинско, незряло и т.н.? Или наистина се мислиш за Бог или поне неотразим?

"Но ти това с твоя бедняшки, изпълнен със суеверия, мироглед "

Ей, детенце, на мен даже камъните в бъбреците са ми Сваровски!




Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: бeзпътeн]  
Автор witch777 (лоша)
Публикувано01.09.09 17:51



Ами представи си отиваш при някоя и й казваш 'харесваш ми ама може ли само за една нощ малко да те поебна така, но после ще ебна друга защото не съм мъж за една жена, разбираш ли, много ме желаят от всички страни, пък и със сигурност има и по-хубави от тебе, които не искам да изпусна'.





Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: witch777]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (N.R. magistrate)
Публикувано01.09.09 17:52



Някои жени харесват честните мъже.





Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано01.09.09 18:15



"Някои жени харесват честните мъже."
По принцип-да, но всичко си има граници, нали? Познай какво ще стане ако моят мъж ми каже:"Виж сега, имам си страхотна любовница! Нали нямаш нищо против?"





Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: agrimonia]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (N.R. magistrate)
Публикувано01.09.09 18:20



Определено ще има бум бум...





Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано01.09.09 18:25



Това ще е най-лекото, с което ще се отърве. Ако оживее, де





Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: agrimonia]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (N.R. magistrate)
Публикувано01.09.09 18:30



Баф ма'а му, матриархатът се завръща.
Спасете мъжете, клонирайте Сталин:





Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано01.09.09 18:50



Споко матрияхата няма как да се завърне просто зле разбрания феминизъм ще е част от затривката на нашата цивилизация


Иначе така е жените искат честни мъже, но е хубаво мъжете да знаят до къде могат да бъдат честни
Тоест винаги им казвайте това което искат да чуят независимо дали е истина или не



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: БoянlYl]  
Автор lila_va (Heart of stone)
Публикувано01.09.09 19:25



Тоест винаги им казвайте това което искат да чуят независимо дали е истина или не
Ау, ужасТ, нищо не разбирате от жени, ей





Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: lila_va]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано01.09.09 19:43



То как можеш да разбираш от нещо дето и то не е наясно със себе си



Открили един ден магазин за жени и магазин за мъже на всеки етаж можело да си намериш своята половинка без проблем правилото било при пазаруването, че минеш ли по висок етаж нямаш право да се връщаш назад и така като стигнеш последния и не си харесаш нищо си заминаваш

Съответно жените като влезли на първия етаж гледат табела Хубави мъже, решили да видят какво има на втория етаж, хубави и умни, решили да видят какво има и на третия етаж, хубави, умни и работливи, и това не им стигнало за това отишли на четвъртия хубави, умни, работливи и грижовни и това не им стигнало за това отишли на 5 хубави умни работливи грижовни и богати, ей щом до тука има такива мъже какви ли щяло да има на 6 етаж. На 6 етаж обаче имало табела, че по съвършени мъже за момента няма и така жените си останали с празни ръце

Какво станало при мъжете влиза на първия етаж и гледат жени които обичат секса, качили се на втория етаж където обичали и да готвят за да угаждат на мъжете си
Така и не се намерило мъж който да отиде на третия етаж

Така че мила моя на жените неможе да се угоди аз лично съм виждал доста случаи в които жени сами си създават драмите просто защото не се радват на това което имат и винаги ламтят за още
А те хората са го казали който неможе да се радва на малкото неможе да се радва и на голямото



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор witch777 (лоша)
Публикувано01.09.09 20:34



Абе на мен някой дойде ли да ми каже точно това по-горе съм му зашила два шамара одма.





Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: БoянlYl]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано01.09.09 20:39



"жените искат честни мъже, но е хубаво мъжете да знаят до къде могат да бъдат честни"
Ето, Боян ме разбра!


А феминизмът е кофти работа-много по-приятно е мъжа да се грижи за жената. Пък тя да му готви и да задоволява животинските му инстинкти, засенчвайки "Кама сутра".



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: lila_va]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано01.09.09 20:44



"нищо не разбирате от жени, ей"
Виж, те толкова си могат. Жените сме романтички, а мъжете под "романтика" разбират просто секс. Когато един мъж ти подарява нещо, той не си мисли как това ще те зарадва и ще ти достави удоволствие, а по-скоро:"Да, тя ще се зарадва и ще ми пусне!" Всеки техен жест има подобен смисъл. Подобен е случаят, когато ще направи нещо хубаво за теб, ако по този начин ще се издигне в очите ти. Те просто имат егоистични подбуди, така мисля. Не че са лоши, просто са първични.



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: agrimonia]  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано01.09.09 20:45



Пък тя да му готви и да задоволява животинските му инстинкти, засенчвайки "Кама сутра".
жалко за теб с такъв мъж!



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: Бaxpaм]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано01.09.09 20:47



Що, бе, Саба, на мен ми е добре. Просто не е трудно да угодиш на един мъж. Пък и да ти напомням ли, че "Кама сутра" съм я писала аз?





Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: agrimonia]  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано01.09.09 20:54



Просто не е трудно да угодиш... още по жалко за вас



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: Бaxpaм]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано01.09.09 21:14



И защо да е жалко, просто не те разбирам?





Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: witch777]  
Автор мapдyk (Enlil)
Публикувано01.09.09 21:23



по-добре си изрисувай един уй



Veni, vidi, vici

Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: agrimonia]  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано01.09.09 21:39



Елементарни сте, кухи , предвидими, стандартни, сухи, безсмислени и безобидни..





Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: agrimonia]  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано01.09.09 22:00



дрън дрън ...

ти въбще не познаваш мъжете. Жал ми за помиярки като вас,. ебете се, раждате , отглеждате , но нищо не знаете...
Сами сте си виновни и с право ще ви наричаме "тъпи инкубатори".



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: witch777]  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано01.09.09 22:03



" жените само за един мъж" са тъпи, грозни, дебели .. хахах пълно е с такива , които копнеят един... поне един да ги ебне.


Лапай с удоволствие!!



Тема Re: за край на тематанови [re: agrimonia]  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано01.09.09 22:08



схванах ! в главата ти са супер елементарни принципи нямащи никакво покритие и импониране на мъжката природата. Глей си дъщеричката и се еби колкото можеш ..това ще е по-добре отколкото да даваш акъл .
Ей, детенце, на мен даже камъните в бъбреците са ми Сваровски!
Че какви Сваровски са ...щом не можеш да ги изпикаеш, начи са фалшиви!


Ходи да си легаш ,лелче!



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: witch777]  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано01.09.09 22:29



аз пък ще си еба която ми пусне

хич не ми пука за истинската- и тя е същата карантия.



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: agrimonia]  
Автор мишoka (минаващ)
Публикувано01.09.09 22:56



Това откъде го знаеш? От масовото мнение, създадено от филми, реклами, жълта преса, от клюки с приятелки или от собствен опит? И в двата случая жалко за теб.
Защото има мъже и Мъже, както жени и...Жени.

да добавя по темата - и тези Жени и Мъже, когато намерят половинката си, са моногамни
е, някой инцидентен грях (примерно) не се брои, защото е осъзнат като грешка и не се повтаря

Редактирано от мишoka на 01.09.09 22:59.



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: agrimonia]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано02.09.09 00:16



Жени и романтика


Да на теория е така, романтиката там е кой им вдига краката



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: agrimonia]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано02.09.09 00:18



Да ама малко жени ги усвояват тези неща


То и малко мъже са вече мъже ама



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: БoянlYl]  
Автор lila_va (Heart of stone)
Публикувано02.09.09 12:33



Не зная защо винаги попадате на емоционално нестабилни жени, наистина нямам идея, но не всички жени са такива





Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: agrimonia]  
Автор lila_va (Heart of stone)
Публикувано02.09.09 12:36



Права си, но аз предпочитам да вярвам, че има и Мъже





Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: lila_va]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано02.09.09 13:45



Принципно съм съгласен не всички са такива


Някъде обаче между 75-90% от жените обаче са си точно такива
И почти винаги казват "о не аз не съм такава"
Сега това не ти го говоря само от мой личен опит а и от наблюдения върху връзките на приятели и приятелки
Така де стабилните жини си създават едни стабилни взаимоотношения и рядко можеш да ги срещнеш като свободни електрони, особено от една възраст на татък



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: lila_va]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано02.09.09 13:50



А ти принципно как разбираш романтиката


Нямало романтични мъже а романтични жени има ли



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: БoянlYl]  
Автор lila_va (Heart of stone)
Публикувано02.09.09 13:51



Пфу, каква точна статистика извади, няма начин


Стабилните жени създават стабилни взаимоотношения, само ако чувстват нужда от подобни... може и да геша, кой те знае какво си имал предвид Но не забравяй, че стереотипите не винаги са надеждни - Човек, който определя решенията си на основата на масови представи, а не на проверени факти, рискува безразсъдно.



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: БoянlYl]  
Автор lila_va (Heart of stone)
Публикувано02.09.09 14:02



Не съм казала, че няма романтични мъже

Разбирането за романтика е много субективно, не може да изпляскаш една дефиниция тук и да се мерим по нея



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: БoянlYl]  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано02.09.09 14:17



Жените имат лабилна нервна система., демек съчетание от емоционалност и глупост.
Поддават се лесно на манипулации, на дребнави провокации , но пък са като машинки когато бъдат мотивирани. но пък хленчат, охкат и не могат да държат без храна и сън.
Иначе казано безволеви.



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: lila_va]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано02.09.09 14:29



Точна статистика няма как да извадя защото я определям едно към гьотере от това което съм видял в живота си, не само като лични изживявания а и като случки на мои познати




Стабилните жени създават стабилни взаимоотношения, само ако чувстват нужда от подобни... може и да геша, кой те знае какво си имал предвид

Какво чувстват жените е трудно да се каже просто защото са облъчвани от доста повече хормони от колкото мъжете
Обикновено последния и най силен хормон който ги удря е да си имат деца обикновено като са прецъфтяли и никой не гледа на тях сериозно или поне не по сериозно от колкото за едно е...


Човек, който определя решенията си на основата на масови представи, а не на проверени факти, рискува безразсъдно.

Хубаво е че говориш за стериотипи ама той живота си ги създава с практиката
Какво те кара да мислиш че говоря без опит или някаква реална представа



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: lila_va]  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано02.09.09 14:36



Тогава изпляскай ти, да видим къде Боян бърка хахаха



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: lila_va]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано02.09.09 14:37



След като понятието е субективно значи вероятноста представите да се разминат е твърде голяма


От тая гледна точка романтиката може би е една илюзия, защото накрая нещата често се свеждат до някаква рутинност



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: agrimonia]  
Автор мишoka (минаващ)
Публикувано02.09.09 15:36



Женен мъж при психолог:
- Всичко в живота ми е окей, но ми липсват силни усещания. Как да си кача адреналина? Опитах всичко - скокове с парашут, бънджи, подводно плуване. Искам нещо ново.
Докторът:
- Хванете си любовница.
- Имам си три, не помага.
- Тогава разкажете за тях на жена си



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: БoянlYl]  
Автор lila_va (Heart of stone)
Публикувано02.09.09 18:33



Много ясно, просто разни хормони ни играят лош номер и ни карат да се чувстваме не на себе си известно време... След като ни отрезви действителността, остава или истинска, спокойна и всеотдайна любов, или безразличие, дори по-лошо - неприязън





Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор lila_va (Heart of stone)
Публикувано02.09.09 19:03



Това звучи като онези безумни реклами на Каменица...





Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: lila_va]  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано02.09.09 19:34



Хормоните са интересно оправдание за неволевите прояви на животните , а изглежда и за част от хората


Апропо жените без хормони са само инстинкти, все едно и при двата случая за разум място нема. и пради простата причина , че и двата фактора хормони+инстинкти се управяляват и насочват вече от медиите и рекламите.



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: lila_va]  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано02.09.09 19:36



рекламата не е безумна. , а намеква за част от истината, че мъжете са станали путки и под влияние на хормоналните препарати съдържащи се в бирата.



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: Бaxpaм]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано02.09.09 19:46



Няма хормонални препарати а фитохормон подобен на естрогена


Ама то бира не се пие от вчера и тоя хормон също не е от вчера
Имало си го е от как има бира

Редактирано от БoянlYl на 02.09.09 19:50.



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: Бaxpaм]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано02.09.09 19:54



Саба, няма как-пускам ти химна на всички мъже на планетата:







Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: agrimonia]  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано02.09.09 20:02



Ти, такива ли харесваш??



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: БoянlYl]  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано02.09.09 20:04



Не е вярно, но хайде живей със заблуди.



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: Бaxpaм]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано02.09.09 20:06



Не, разбира се, но по мои впечатления повечето мъже са самовлюбени. Може би само с такива контактувам.



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: agrimonia]  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано02.09.09 20:14



Move би само с такива контактувап...





Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: БoянlYl]  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано02.09.09 20:16



ЪХЪ, и ти си умник и много начетен като си мислиш,че бирата се приготвя по технология и от продукти, по който се е приготвяла преди 1000 години., наивник!!
Сегашната бира си е химически продукт, но пий си я като ти харесва.



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: Бaxpaм]  
Автор Capa_ ()
Публикувано02.09.09 20:25



Само така, в чесането е истината. Само дано да има доволни.





Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: Capa_]  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано02.09.09 20:29



Ти чешеш ли се в момента?



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: Бaxpaм]  
Автор Capa_ ()
Публикувано02.09.09 20:31



Моногамно при това.



Тема Re: за край на тематанови [re: agrimonia]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано02.09.09 20:34



Нямам предвид точно "харем", нито "търпене на прищевки". Въобще не си разбрала за какъв тип взаимоотношения пиша.

Мен ме харесват жени, които са по-красиви, по-млади и много по-интелигентни от теб, така че въобще не се прави на "разбирачка", надценяваш се.

А ако беше наистина богата, нямаше да ти се налага да бачкаш на заплата.



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: lila_va]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано02.09.09 20:40



Не съм единствен!

Моите приятели са все такива! И разбира се, че се чувствам длъжен да помагам на всеки, на когото може да се помогне, за да усети свободата от следването на изкуствени шаблони, каквито са например глупавите натрапени от ристенската поквара "моногамни" шаблони на мислене и поведение.



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: witch777]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано02.09.09 20:43



Нищо не и казвам в тази насока, ако има химия, има - т.е. взаимното привличане си казва думата и не поставям условия, нито тя на мен. Просто се потапяме заедно - за кратко, или по-дълго. А след това какво ще стане, не знам.

Между другото жените, с които си имам работа, също не обичат да почват и те с условията от самото начало (е, може и да пробват по-изтънчени и заобиколни методи за манипулация, може и да не ги пробват, но така е добре).



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: lila_va]  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано02.09.09 20:46



Избор в юдейо-христиенски страни няма!!!!!!!
Има в някои от Ислямските страни

и мисля че темата се изчерпа.



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: Бaxpaм]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано02.09.09 22:13



Бирата не се произвежда по стари технологи , преди 100г е нямало консерванти които са истинския проблем с бирата, но фитохормона си го е имало


Фитохормоните са растителни хормони наподобяващи човешките има ги в някой билки и растения
От къде мислиш че тръгва славата на някой билки като повишаващи потентноста



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: БoянlYl]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (N.R. magistrate)
Публикувано02.09.09 22:20



Проблемът на бирените 'хормони' е, че са аналози на женските.
Затова пийте вино. Както са казали древните: vino purum - penis durum.





Тема Re: за край на тематанови [re: бeзпътeн]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано02.09.09 22:43



"нямаше да ти се налага да бачкаш на заплата.
Щом казваш





Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано02.09.09 22:55



Да бе това е ясно никой не го оспорва


За това с бирата по лека
Но те не са чак толкова страшни иначе германците до сега да станали на жени



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: БoянlYl]  
Автор Aulus Vitellius Celsus (N.R. magistrate)
Публикувано02.09.09 23:23



Абе да ти кажа - не са прокопсали много горките шваби с външния си вид.
Виж, за жените им е полезно:





Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: БoянlYl]  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано03.09.09 00:35



А ,че къде другаде мъжете имат големи гъзове и тесни рамене, а жените широки рамене и липсващи талии , освен в Германия. хахаха .
Излишно е да спорим. Бирата , виното и ракията не са това което са били някога.



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: БoянlYl]  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано03.09.09 00:37



месо, хлчб, мляко и млечни произведения...плодове, зеленчуци... кое е най-близо до природните продукти...........никое





Тема аминови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано03.09.09 00:39



пийте и вие..щот по-дребноцицни жени от българките нема по света.





Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: Бaxpaм]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано03.09.09 01:01



Бирата не е това което е била заради консервантите не заради фитохормона, който просто си го има в хмела


А тия проблеми на германците са им от скоро
Най вероятно заради ГМО храните защото тия проблеми ги има навсякъде където има и гмо



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: Бaxpaм]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано03.09.09 01:02



Ами подбираме си храната до колкото можем или караме на фотосинтеза





Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: witch777]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано03.09.09 08:56



Едва ли би пробвала срещу истински мъж каквото и да било.

А представи си, че има взаимно привличане между вас, но не иска да се обсебва от теб прекалено много (т.е. с други думи "да задълбочава връзката") - и е искрен с теб. Нима тази искреност и твърда позиция би те разгневила? Едва ли.



Тема Re: Лоша си, бе, лоша си!нови [re: agrimonia]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано03.09.09 09:23



Щом не мислиш като домораслото генийче, си много лоша и ще започнеш да научаваш "интересни" неща за себе си... Не че на някой му пука точно за това мнение, де, ама шаблонът, колкото и изтъркан да е, се повтаря неумолимо по силата на тъпотата.





Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: Бaxpaм]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано03.09.09 09:33



За вино и ракия - правете домашнярки, бе, някой да ви е спрял?!



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: agrimonia]  
Автор Kossoman ()
Публикувано03.09.09 10:55



Хаха, познавам и жена, на която тоя химн приляга.



Тема Re: Лоша си, бе, лоша си!нови [re: Roxy]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано03.09.09 20:19



"Щом не мислиш като домораслото генийче, си много лоша "

О, да, вече съм му свикнала, както и на Метлата!



Тема Re: Лоша си, бе, лоша си!нови [re: agrimonia]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано03.09.09 21:04



Вече всички сме си свикнали


Като едно голямо семейство или като една голяма децка градина



Тема Re: Лоша си, бе, лоша си!нови [re: БoянlYl]  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано03.09.09 21:38



А Аргимония и Роси се състезават да са ни училельници!



Тема Re: Лоша си, бе, лоша си!нови [re: Бaxpaм]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано03.09.09 22:02



Ауууу, не, само не учителка, даже и в преносния смисъл!!! Честно казано, не знам учителите как се справят изобщо в клас! Само си представи да си сред тълпа тинейджъри, които те замерват със сухи пасти например?!?





Тема Re: Лоша си, бе, лоша си!нови [re: agrimonia]  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано03.09.09 22:13



Не не си представям хахаха





Тема Re: Лоша си, бе, лоша си!нови [re: agrimonia]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано03.09.09 23:07



Ако те замярват със сладки е добре ами я си представи ако е с развалени яйца





Тема Re: Лоша си, бе, лоша си!нови [re: БoянlYl]  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано03.09.09 23:33



или лайна





Тема Re: Лоша си, бе, лоша си!нови [re: Roxy]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано03.09.09 23:38



Нещата, които съм писал за теб, са си 1:1. За нищо не съм излъгал.



Тема Re: Лоша си, бе, лоша си!нови [re: agrimonia]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано03.09.09 23:41



Щом не можеш да направиш разлика между мене и метлата, значи и толкова разбираш хората какви са. Т.е. никак.



Тема Re: Лоша си, бе, лоша си!нови [re: agrimonia]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано03.09.09 23:51



На кой му пука какви са ти мненията и предпочитанията?

Що въобще спамиш по темата, а и вклуба изобщо?



Тема Re: Лоша си, бе, лоша си!нови [re: бeзпътeн]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано04.09.09 10:41



Повтаряш се за ен-ти път и вече си досадно зациклил в глупостта си... Естествено, никой няма да ти обърне внимание, затова престани да ми отговаряш, без да съм те питала.





Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: бeзпътeн]  
Автор мишoka (минаващ)
Публикувано04.09.09 14:19



Стига сте си копирали стари теми, няма ли да измислите нещо ново?
Знаем, че за теб идеалните жени са проститутките (евтините, щото си скръндза) и порно актрисите, които за теб са най-интелигентните и красивите.

Редактирано от мишoka на 04.09.09 14:20.



Тема Re: Лоша си, бе, лоша си!нови [re: Roxy]  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано04.09.09 14:40



Тва че е "зациклил" по никакъв начин не може да ме накара да си мисля,че ти а не той е прав





Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: мишoka]  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано04.09.09 14:42



най-хубавата млада жена е Рокси!





Тема Re: Лоша си, бе, лоша си!нови [re: Roxy]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано04.09.09 19:01



Съвсем си истерясала, спамиш с простотии в темата, с цел да ме раздразниш и така пак да обърна внимание на жалката ти същност.



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: мишoka]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано04.09.09 19:12



Нека презрелите УРБ и НССМ спрат да спамят по темата, с цел да им обръщам внимание.

Това, че са уродливи като външност, не означава, че трябва да бъдат също и злобни.



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: Бaxpaм]  
Автор мишoka (минаващ)
Публикувано04.09.09 19:48



Нали не искаш да кажеш, че е проститутка или порно звезда?


...или говориш за онази Роксана...



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: бeзпътeн]  
Автор мишoka (минаващ)
Публикувано04.09.09 19:49



това ли ти е речниковия запас?





Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: мишoka]  
Автор бeзпътeн (обективен)
Публикувано04.09.09 21:30



Що се отнася до речника ми и темите, които съм пускал, нито една от недоебаните мръхли, спамещи и в този клуб, не може да ми стъпи на малкия пръст.

А ти между другото на колко си години?



Тема Re: тук няма ли модератор?нови [re: бeзпътeн]  
Автор мишoka (минаващ)
Публикувано06.09.09 02:19



Тук нямате ли моделатор?
че безпътното пак се изпусна и замириса



Тема Re: тук няма ли модератор?нови [re: мишoka]  
Автор Khosrow (pers)
Публикувано06.09.09 11:54



Тука всеки сам си е модератор, според собствените си задръжки.
Комуто са разхлабени задръжките лесно се насира.



Тема Re: Дреме ми...нови [re: Бaxpaм]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано07.09.09 16:38



за кого какво си мисли мъж с настроения на девственица в климактеруим.





Тема Re: Ами докато ти продължаваш...нови [re: бeзпътeн]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано07.09.09 16:44



да ме гониш с желанието последен да имаш думата, ще ти повтарям да престанеш. Comprende, Гочи?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.