Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:25 26.06.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано01.09.09 18:50



Споко матрияхата няма как да се завърне просто зле разбрания феминизъм ще е част от затривката на нашата цивилизация


Иначе така е жените искат честни мъже, но е хубаво мъжете да знаят до къде могат да бъдат честни
Тоест винаги им казвайте това което искат да чуят независимо дали е истина или не



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: БoянlYl]  
Автор lila_va (Heart of stone)
Публикувано01.09.09 19:25



Тоест винаги им казвайте това което искат да чуят независимо дали е истина или не
Ау, ужасТ, нищо не разбирате от жени, ей





Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: lila_va]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано01.09.09 19:43



То как можеш да разбираш от нещо дето и то не е наясно със себе си



Открили един ден магазин за жени и магазин за мъже на всеки етаж можело да си намериш своята половинка без проблем правилото било при пазаруването, че минеш ли по висок етаж нямаш право да се връщаш назад и така като стигнеш последния и не си харесаш нищо си заминаваш

Съответно жените като влезли на първия етаж гледат табела Хубави мъже, решили да видят какво има на втория етаж, хубави и умни, решили да видят какво има и на третия етаж, хубави, умни и работливи, и това не им стигнало за това отишли на четвъртия хубави, умни, работливи и грижовни и това не им стигнало за това отишли на 5 хубави умни работливи грижовни и богати, ей щом до тука има такива мъже какви ли щяло да има на 6 етаж. На 6 етаж обаче имало табела, че по съвършени мъже за момента няма и така жените си останали с празни ръце

Какво станало при мъжете влиза на първия етаж и гледат жени които обичат секса, качили се на втория етаж където обичали и да готвят за да угаждат на мъжете си
Така и не се намерило мъж който да отиде на третия етаж

Така че мила моя на жените неможе да се угоди аз лично съм виждал доста случаи в които жени сами си създават драмите просто защото не се радват на това което имат и винаги ламтят за още
А те хората са го казали който неможе да се радва на малкото неможе да се радва и на голямото



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: Aulus Vitellius Cels]  
Автор witch777 (лоша)
Публикувано01.09.09 20:34



Абе на мен някой дойде ли да ми каже точно това по-горе съм му зашила два шамара одма.





Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: БoянlYl]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано01.09.09 20:39



"жените искат честни мъже, но е хубаво мъжете да знаят до къде могат да бъдат честни"
Ето, Боян ме разбра!


А феминизмът е кофти работа-много по-приятно е мъжа да се грижи за жената. Пък тя да му готви и да задоволява животинските му инстинкти, засенчвайки "Кама сутра".



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: lila_va]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано01.09.09 20:44



"нищо не разбирате от жени, ей"
Виж, те толкова си могат. Жените сме романтички, а мъжете под "романтика" разбират просто секс. Когато един мъж ти подарява нещо, той не си мисли как това ще те зарадва и ще ти достави удоволствие, а по-скоро:"Да, тя ще се зарадва и ще ми пусне!" Всеки техен жест има подобен смисъл. Подобен е случаят, когато ще направи нещо хубаво за теб, ако по този начин ще се издигне в очите ти. Те просто имат егоистични подбуди, така мисля. Не че са лоши, просто са първични.



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: agrimonia]  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано01.09.09 20:45



Пък тя да му готви и да задоволява животинските му инстинкти, засенчвайки "Кама сутра".
жалко за теб с такъв мъж!



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: Бaxpaм]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано01.09.09 20:47



Що, бе, Саба, на мен ми е добре. Просто не е трудно да угодиш на един мъж. Пък и да ти напомням ли, че "Кама сутра" съм я писала аз?





Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: agrimonia]  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано01.09.09 20:54



Просто не е трудно да угодиш... още по жалко за вас



Тема Re: Езичество и полигамия IIнови [re: Бaxpaм]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано01.09.09 21:14



И защо да е жалко, просто не те разбирам?






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.