Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:09 06.07.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема "операция баба"нови  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано21.05.09 13:36



Наличето на НССМ в този а в други клубове и форуми свързани с родоверие не е случайно!!
Може да ви е странно и гадно но това са провокаторки ала-ЛЕМС. Под формата на луди начетени какички и лелки, те опошляват( те го наричат успокояват) младежите с буен нрав в езическите и националистичексите среди.
Езичнички ли?!! хахаха
Та те дори не са езичнички, а тъпи феминистки!





Тема Re: "операция баба"нови [re: Бaxpaм]  
Автор masterix (Mr. Smith)
Публикувано21.05.09 13:37



Смърт на световната бабугерска конспирация.





Тема глупакнови [re: masterix]  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано21.05.09 13:42



Казвам,че не е случайно не означава ,че някой е седнал и разработил тия женички за тази работа.
Като не разбирате процесите в света не употребявайте наляво и надясно, думата "конспирация"! Щото се псисъединявате към негативното апатично егоистично мислене в което е корена на "българския проблем".



Тема Re: глупакнови [re: Бaxpaм]  
Автор masterix (Mr. Smith)
Публикувано21.05.09 13:50



Много се връзваш, драги ми нихилисте. Просто си правя майтап на твой гръб. Лошото е, че чувството ти за хумор е колкото у една настъпена праскова.





Тема лошотонови [re: masterix]  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано21.05.09 14:02



че чувсто ми за хумор е с мярка. Има неща с които човек може да се шегува, но не и с теми свързани с идеалите които движат доброто в света.
Глей къф бъзик, когато стане въпрос за пари всички стават сериозни, но когато се говори за КАЧЕСТВО на живот, било то духовен, културен или физически то всеки започва да го кара на майтап. и тва е до един момент-на Смъртта.
ФАКТ :
ядем лайна, говорим лайна, а мечтаем да сътворим златна ябълка!
няма да стане ! нямаааааааааааа



Тема Re: лошотонови [re: Бaxpaм]  
Автор katiysha (Lady in black)
Публикувано21.05.09 14:17



идеалите.....малцина са тези, които ги следват. кой е двигателят на историята? аз ще ти говоря едно, но винаги знай, че мисля друго. просто това, което ти казвам е отражение, клише, слабост, начин на заблуждение.....но не то е важното

а като гледам двигателят на клуба е конфликта, но нищо - получава се нещо като теорията за цикличността на историята, само дето започвам да се съмнявам вече в нея...



Тема Re: "операция баба"нови [re: Бaxpaм]  
Автор L.L. (химера)
Публикувано21.05.09 14:30



Я, някой да ги разясни тез абревиатури, плс?



Иначе, въпросът за провокаторите е вечен, според мен. Не си спомням да не е било случай група хора да се съберем да правим нещо, което считаме за важно и сакрално (при свободен достъп до групата) и да не са се цъфнали провокаторите. При това, същите тези хора в друга ситуация са си съвсем нормални, нищо им няма и дори като ги питаш, аджеба, "абе, ти защо се правиш на идиот?" - не могат да ти обяснят или някакви несвързаници млевочат. Не знам, сякаш има бариера някаква срещу това да се вземат твърде насериозно нещата. Сякаш за нас, българите, щутовщината и цинизмът са се превърнали в някакво неотменно качество, което задължително се проявява, като предпазна бариера ли, що ли и аз не знам.
Може би наистина е предпазна бариера. Считам, че България е магично място и ние сме наследници на древни магьосници в см. много силни хора. И езикът ни е силен (българският, някой да не си помисли нещо...). Може би е редно към контакт с високо напрежение, какъвто много вероятно се явяват езическите ни ритуали, да не може или да не трябва да се включи всеки. Кой знае...

Редактирано от L.L. на 21.05.09 14:31.



Тема Re: "операция баба"нови [re: L.L.]  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано21.05.09 14:44



Напоследък предпочитам да мълча отколкото да се шегувам с важни неща.



Тема Re: Сабазий,нови [re: Бaxpaм]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано21.05.09 20:38



за това мъдро и обосновано мнение, което имаш неоспорими причини да пуснеш, заслужаваш безрезервното ми уважение и специален поздрав с една велика песен:


Чувствам се напълно разкрита, даже разбита и разкостена от съкрушителния удар и не съм в състояние да имам повече тайни от такъв светъл и прозорлив ум като твоя относно подлата ми, заговорническа и подривна устоите на морала и обществото цел, зададена ми от самия Йехова в първия ден на присъствието ми тук. Освен това съм покрусена, че тайната ми мисия възложена от юдеомасоните и масоноюдеите със специалното спонсорство на дънките Mason's и Levi's, под прикритието на илюминатите зад илюминаторите, планирана от ционистите, мионистите и бионистите, защитавана от КГБ, ФБР, МИ-5, Обама, Бернанке, Сорос и най-вече МОСАД е спряна завинаги. Цялото ми обучение отиде нахалост и сега единственият ми изход е напусна този клуб завинаги и да отида в манастир... Ако ми обещаят 72 младежа, може директно и в мохамеданския рай да отида, затова ако чуете за самоубийствен атентат в скоро време, това е моя работа... Не мога да пиша повече, защото клавиатурата ми отказва от пороя от сълзи, изливащ се върху нея... Сбогом завинаги!

Редактирано от Roxy на 21.05.09 21:54.



Тема Роксинови [re: Roxy]  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано21.05.09 21:30



лигавщината ти те прави излишна за всеки нормален мъж.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.