Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:59 30.06.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема ГЛАСУВАНЕнови  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано16.05.09 12:07




Какви теми да се дискутират в клуб Езичество?
Свързани с древни и традиционни за различни части на света религии и съответните общества, както и на съвременни неавраамически религии, от гл.т. на вярващи и атеисти
Свързани с посочените в отг. 1, плюс нетрадиционни клонове на съвременни световни религии от гл.т.на вярващи и атеисти
Свързани с личностните качества на носителите на дадени идеи, вярвания и учения, от които да следват тези за преимуществата на едни религии над други
Популяризиращи и проповядващи тоталитарни крайнолеви и десни идеологии, окултни и конспиративни теории, независимо от доказателствената обосновка и възможната критика
Собствени виждания за света от древността до наши дни, основаващи се на оригинални интуитивни идеи, независимо от доказателствената обосновка и възможната критика
Друго - моля, конкретизирайте със свои думи





Тема Re: ГЛАСУВАНЕнови [re: Roxy]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано16.05.09 12:12



Предлагам всеки, който е гласувал, да го каже в темата, без да издава мнението си, освен при вариант "Друго", за да стане ясно кога всички са изразили позиция, тъй като няма кой да отчита срокове за гласуване.
Аз гласувах.
Вече има един отговор с "Друго" - моля гласувалият да напише позицията си.

Редактирано от Roxy на 16.05.09 12:19.



Тема Re: ГЛАСУВАНЕнови [re: Roxy]  
Автор Koпpивeнa Meтлa ()
Публикувано16.05.09 12:18



Ми позицията ми е проста, както винаги - аз не си падам по сложното!
"Друго" е израз на свободата да видиш езичеството през неприемлива за всички, или за мнозинството поне, гледна точка!



Тема Re: ГЛАСУВАНЕнови [re: Roxy]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано16.05.09 12:21



И аз гласувах, и няма какво да крия - за точка 2.





Тема Re: ГЛАСУВАНЕнови [re: Roxy]  
Автор Kossoman ()
Публикувано16.05.09 12:22



Рокси, какво следва от това гласуване? Да кажем, че 10 клубари гласуват 2, по един-двама пуснат от останалите отговори. Това значи ли, че ще се опиташ да убедиш Киро да сложи модератор, който да бърше всичко останало?



Тема Re: ГЛАСУВАНЕнови [re: Kossoman]  
Автор Koпpивeнa Meтлa ()
Публикувано16.05.09 12:25



Аз предлагам самата Рокси да е модератор. Да убие клуба.



Тема Re: ГЛАСУВАНЕнови [re: Koпpивeнa Meтлa]  
Автор Kossoman ()
Публикувано16.05.09 12:30



Бързаш. Това е тема на друг разговор.



Тема Re: ГЛАСУВАНЕнови [re: Kossoman]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано16.05.09 12:31



Нямам конкретни намерения, макар че тенденции за нужда от модератор май назряват, съдейки по тона на доста мнения в близките теми. Поради разногласия с Киро, той не би ме сложил за модератор, така че и личен интерес нямам. Ако се стигне дотам, дано да е някой от директорията, все пак...
По-скоро се надявам да е основание някакво евентуално мнозинство от близкомислещи да пращат най-нежеланите типове теми на май..., ъъъ, в други клубове. В противен случай, при липса на ясно изразени предпочитания, ще бъде основание на всички да пишат за всичко...



Тема Re: ГЛАСУВАНЕнови [re: Roxy]  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано16.05.09 12:31



Собствените виждания могат да бъдат като коментар към т1, т2 , т3 но въпреки това са бъдат класифицирани от медйно промитите мозъци като т4.

Формулировката ти на т4 изказва неприязън към подобни идеи. което моментално те изключва от правото за обективност по отношение на крайната оценка.
Гласувах за себе си ,тоест за точка5. И в това не виждам нищо ненормално, напротив далеч по удачно е да се говори с хора и с техните виждания, отколкото с никнеймове цитиращи авторитети.



Тема Re: ГЛАСУВАНЕнови [re: Kossoman]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано16.05.09 12:31



Отговорила съм и на двамата.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.