Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:21 10.06.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re: шизофренична Метланови [re: goggga]  
Автор Koпpивeнa Meтлa ()
Публикувано08.05.09 12:06



И психологията - най-злокобната наука.



Тема излишно....нови [re: БoянlYl]  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано08.05.09 12:07



е да се спри по очевдини въпроси: Имало е голяма смъртност, имало е голяма раждаемост, хората не са живеели с помощта на хапчета и въпреки това нормално са доживявали дълбока старост.
Доказатеслтво:
Имал съм един прапра дядо , който е живял близо 90 години , при това без никакви подържащи лекарства!



Тема Re: имаше един филмнови [re: БoянlYl]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано08.05.09 12:08



А ти защо изместваш въпроса? Я ми кажи, това, че науката се финансира от държавите и бизнеса, означава ли, че съществува световна конспирация? И доказва ли, че вирусите на грипа са създадени изкуствено само за да избият определени раси?



И как намеси клонирането? Естествено, че не е само един опит. Според мен сигурно са стигнали доста по-далече. И какво доказва това?

Бедната наивница

Ако бях решила да издребнявам щях да се хвана с правописът ти.



Тема Re: Оф топик конспиранциянови [re: goggga]  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано08.05.09 12:12



Човечеството не , но определени хора от обкръжението , които считам за свестни е хубаво да бъдат информирани с неща в които съм 100% убеден.



Тема Re: имаше един филмнови [re: Kaлoмaин]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано08.05.09 12:13



А ти защо изместваш въпроса? Я ми кажи, това, че науката се финансира от държавите и бизнеса, означава ли, че съществува световна конспирация?

Както обикновено ти се губят причиноследствените връзки


Факта че все пак света се управлява от организацики с пирамидални структори и че на върха има нещо което ги контролира за да действат по план и че всичката власт и финансии са средоточени в тях им позволява по един естествен начин науката да работи за тях

И как намеси клонирането? Естествено, че не е само един опит. Според мен сигурно са стигнали доста по-далече. И какво доказва това?
Че няма нищо невъзможно да се създават вируси, няма нищо невъзможно след време да се клонират и неудобни хора. Но така или иначе конспирации няма


Ако бях решила да издребнявам щях да се хвана с правописът ти.

Да това е класическата тактика за някой който просто вече няма какво друго да каже



Тема Re: имаше един филмнови [re: Kossoman]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано08.05.09 12:18



Преди 100г науката е била на това ниво, може да са умирали и от грип


Но тя все пак се е развила за тия сто години и в наши дни грипа почна все по често да мутира
А ти не допускаш ли вероятноста че това може да не е естествено мутирал грип
Ето на аз казвам че допускам вероятноста да е естествено мутирал, аз вярвам че това е малко вероятно, но е възможно
С това можем да спрем спора ако и ти допускаш вероятноста макар и малка да не е естествено мутирал, просто защото тука си играем на вероятности
И моята теза все пак е че най вероятно тоя грип не е естествен също като предния



Тема Re: Оф топик конспиранциянови [re: goggga]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано08.05.09 12:23



А нищо


Хубаво е човек да допуска и тая възможност
Просто защото света не е розов

А и най малкото на тая планета съществуват хора с извънмерни властови амбиции, ние не живеем в нормален свят ако се научим да виждаме манипулациите и страшните течения по които вървим може и да почнем да предотвратяваме някой неща да почнем да се борим

А злобните коментарчета съжалявам, но като се ядосам ми идват от вътре

Изобщо дира и всяко интернет пространство не е правилния начин но за съжаление хората вече живеят виртуално



Тема Re: имаше един филмнови [re: БoянlYl]  
Автор Kossoman ()
Публикувано08.05.09 12:32



Действително можем да спрем спора, щото аз наистина не изключвам вероятността това да не е естествено мутирал вирус. Но за разлика от теб не смятам, че това е най-вероятно. Напротив - мисля, че тази вероятност е много малка. Ще добавя и още - смятам, че вероятността тази мутация да е резултат от умишлено злонамерено човешко действие е нищожно малка.



Тема Re: Оф топик конспиранциянови [re: БoянlYl]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано08.05.09 12:35



ами то навремето и на нашата стара банкнота от 2000 лв. с Колю Фичето беше с масонски символи -

. поне да бяхме изкярили нещо от това...



Тема Re: Оф топик конспиранциянови [re: Roxy]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано08.05.09 12:39



Да масонерията е била много силна в България, една голяма част от възрожденците ни също са били такива като левски


Само че тогава нашите стремежи са съвпадали с масонските
Масоните са искали да сложат край на всички империи и монархии и една от последните тогава е била османската
Ние пък сме искали да се освободим

Само че на масоните не им е била изгодна една голяма и цяла българия изобщо едни такива Балкани за това и балканите са били несправедливо разпокъсани за да има винаги напрежение тук И още ще се разцепват




Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.