Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:49 25.06.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Оф топик конспиранциянови [re: Kaлoмaин]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано08.05.09 09:45



[url]Моля те, слагай запетайки. Така не мога да те разбера.

Що се отнася до манипулируемостта - ами ти при всичките си "знания" не успя да ме убедиш ни най-малко. Очевидно не съм толкова лесно манипулируема, или ти не си никак убедителен.[/url]

Както и друг път съм казвал един вече промит мозък не се подава втори път на каквото и да е било влияние а и аз няма за цел да те промивам


Все пак ако не беше така християните и мюсюлманите щяха да сменят религиите като носни кърпички, те обаче си вярват каквото и да става вече са промити
И друг път съм казвал те хубавите времена идват, те са по близко от всякога


Знам, защо са го смятали. И знам, че насочването на мисълта в погрешна посока дава възможност на истинската причина да остане незабелязана. Ти допускаш ли други причини - някакви естествени например - да стоят зад тези чудесии, за които говориш?

Естествената поява на два вируса убиващи по расов признак в рамките на няма и 5г е малко вероятна
Но за сметка на това воени лаборатории има и САЩ принципно имат сметка да ударят индиректно китай и мексико с едните си имат вътрешен проблем с другите им се очертава голям външен

Май знанията ти куцат. Чети повече
Знанията ми няма начин как да не куцат за някой неща защото няма човек който да знае всичко колкото и да се информира. Но евреите през средновековието определено са се занимавали със отровителство

Да аз съм от шпионски филм пък срещу теб постояно има лов на вещици



Тема Re: имаше един филмнови [re: Kaлoмaин]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано08.05.09 09:47



Така ли и колко други жертви има дай линк новини нещо от сорта


Аз знам само за една туркиня



Тема Re: Оф топик конспиранциянови [re: БoянlYl]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано08.05.09 09:56



Както и друг път съм казвал един вече промит мозък не се подава втори път на каквото и да е било влияние а и аз няма за цел да те промивам

Извинявай, ама ти не си източник на информация, на който мога да има доверие и да приема така наготово някакъв негов извод. Това, че си казвал нещо, не го прави вярно. Нещо повече - в случая съм сигурна, че бъркаш, защото съм виждала, че хората, които се хващат, се хващат на всичко, което им поднесат - независимо колко е глупаво и безмислено. Просто защото искат да мислят по определен начин.


Естествената поява на два вируса убиващи по расов признак в рамките на няма и 5г е малко вероятна
Но за сметка на това воени лаборатории има и САЩ принципно имат сметка да ударят индиректно китай и мексико с едните си имат вътрешен проблем с другите им се очертава голям външен


Докажи го! Докажи каква е вероятността! Омръзна ми да ми пробутваш тъпотии и упорито да ги повтаряш, без нито едно доказателство. Ако не го направиш за мен оставаш просто поредния разпространител в обществото на вируса на дезинформацията. От рода на онези, копаха в Царичина от чиста глупост.



Тема Re: имаше един филмнови [re: БoянlYl]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано08.05.09 10:02



Ами вземи се информирай за силата на грипните вируси, и как действат! Направо ставаш смешен, като пробутваш естествени процеси за нещо немислимо. Вирусите се изтощават и се променят - нормално е да се променя ефекта от тях с времето. Почти като Жоро Х в "Християнство" - вместо да се информира за теорията на Дарвин, той си е навил на пръста, че живота е прекалено сложен за да е естествен. Следователно трябва да го е измислил бог. И ти имаш такова съзнание - като на християните - креационисти. Само че то се върти около друго колче.



А това, че ти знаеш само за една туркиня, не означава, че е точно така. Може би просто не знаеш достатъчно.



Тема Re: Оф топик конспиранциянови [re: Kaлoмaин]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано08.05.09 10:02



Да ти кажа ти май повече се плашиш от тези неща


Конспирация може да има навсякъде където става въпрос за власт и много пари
А вируси драга с цел война така или иначе се правят във воени лаборатории
Защото няма по ефективен и екологично чист метод от този за да дестабилизираш врага А колкото по предвидим е един вирус във поведението си толкова по сигурно че е изкуствен

Антракса е стара работа, която просто нашумя покрай 11 септември. Иначе не е нищо ново, нито последно. Болестите винаги са странни, и съм сигурна в едно - каквото и да измисли човекът, природата може да създаде сама, без негово участие, болести, от които ума да ти зайде. Да се ангажирам с цифра, колко лаборатории се занимават с болести - извинявай, ама е глупаво. Сигурно ги има, и сигурно си правят експериментите, но да ги виждаш във всяка сянка е признак на недостатъчно здрав разум.

Антракса определено е стар, но е нещо което се е ползвало при воени действия Този вирус е бил изолиран с такава цел, той се отглежда в много воени лаборатори по света просто защото е най тъпото леснодостъпно уръжие. Като жена ти не си била в казарма и не си чувала че такива неща се правят. До скоро биологичните уръжия се свеждаха просто до култивиране на бобона чума и антракс, в наши дни тия нещата могат да отидат много далеч
Преди три години учени създадоха изцяло нова бактерия, не просто да модифицират друга


А за чуждите пари ти казах, какво мисля. Ти сигурен ли си, че реакцията ти не е резултат на обикновена завист.
Типична мисъл на глупава жена, парите обект на завист
Драга какво ще ги правя тия милиярди на фармацевтичните компании
Знаеш ли колко малко му трябва на човек за да бъде щаслив
Проблема е че парите са власт, а власта се крепи на експуатацията на глупаци като теб
Вярно никой тук не е експлоатиран по различен начин но когато хората се замислят за някой неща как са устроени в един момент има шанс и за промяна



Тема Re: Оф топик конспиранциянови [re: БoянlYl]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано08.05.09 10:08



Пак нищо не каза. Само реагираш - болезнено и раздразнено.



Тема Re: Оф топик конспиранциянови [re: Roxy]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано08.05.09 10:10



Обикновени хора в тия структори силно ме съмнява да има все пак членството преди няколко години в русе беше 120лв сега с инфлацията е малко по сложно


А и то е на нива ти може да си кръгъл олигофрен с дребен бизнес и да може да си позволиш членство някъде си, но това са организации с пирамидални структори.
Някъде на горе по върховете почват да стават и опасно умни
Дребаната видима масонерия е бушона дето гърми при революции

Иначе да няма хора извън мрежата дори аз и ти сме част от мрежата за съжаление
А като въведат и паспортите с биометричните дани а после и чипчетата и това ще е края



Тема Re: имаше един филмнови [re: Kaлoмaин]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано08.05.09 10:14



Ами ще взема да поразпитам имам приятел лекар но беглите ми спомени от миналото ме подсещат че това явление до преди 15г не беше толкова масово


Имаше грипове всяка година зимата и те не бяха толкова страшни не мутираха всяка година, изобщо на никой не му пукаше
После почнаха и летни да има а последните 5г да стават и смъртоносни и да си подбират хората по расови признаци


А това, че ти знаеш само за една туркиня, не означава, че е точно така. Може би просто не знаеш достатъчно.


Ами за това ти казах намери информация за някой умрял извън мексико и южните щати някой европеец например
Умна неманипулируема жена си с достъп до интернет все ще намериш нещо



Тема Re: имаше един филмнови [re: БoянlYl]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано08.05.09 10:16



Не си ли чувал нещо за информационната релолюция? Или не те интересуват елементарните обяснения, че твоят приятел може да не се е интересувал от нещата?





Тема Re: имаше един филмнови [re: БoянlYl]  
Автор Kossoman ()
Публикувано08.05.09 10:16



А каква е вероятността и преди циклично да са се появявали такива вируси, но никой да не им е обръщал това внимание, което им се обръща сега? Просто сега са забелязали маркетинговия потенциал на това явление и са започнали да го използват.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.