Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:52 01.07.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Оф топик конспиранциянови [re: БoянlYl]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано07.05.09 19:58



Така или иначе Мохамед е искал да основе нова световна религия и хората действат по задачата.



Тема Re: Оф топик конспиранциянови [re: Kaлoмaин]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано07.05.09 19:59



Една от най печелившите нисши във фармацевтиката са грипните вируси, всяка година излиза по някой нов вирус, първо се продават едни ваксини дето на 70% не помагат после като си се ваксинирал и разболял се почват и лекарствата


Преди имаше само зимни грипове, сега и летни не е далеч деня когато ще има целогодишни

Познавам много хора дето всяка година се ваксинират и все болни ходят
Аз ако ти кажа че от три години не съм лепвал грип, последния го изкарах на крак а повечето хора се тръшкаха на легло от него

Абе аз си знам почнат ли рекламите за ваксинации иде грипа



Тема Re: Оф топик конспиранциянови [re: БoянlYl]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано07.05.09 20:03



Да, всеки грип носи безумни печалби на фармацевтичните компании.



Тема Re: Оф топик конспиранциянови [re: БoянlYl]  
Автор DarthVader™ (power)
Публикувано07.05.09 20:03



за ваксините и аз имам подобни наблюдения, че тези, които се ваксинират, се разболяват по-често.

Силата е нищо без контрол.


Тема Re: Оф топик конспиранциянови [re: БoянlYl]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано07.05.09 20:08



Този постинг е доказателство, че каквато и да е истината, ти ще вярваш в това, което те кара да се чувстваш жертва на международен заговор или откривател на мръсни тайни.



Като ти омръзне да си съчиняваш криминалета ще видиш, че нещата всъщност са много по-интересни и без заговори.

Говориш на човек, който никога не си е слагал противогрипни ваксини. Нито гледа реклами.

Просто мога да си представя как преди векове, когато чумата върлувала, хората са можели да се опитат поне да се защитят по друг начин, но предпочитали да вярват в конспирации и да избиват евреите за да се отърват от чумата. Нямало значение, че и евреите измирали от чума - важното е някой да е причинил това. И християните са се чувствали перфектно с избраната жертва. Но лошото е, че не просто са избивали евреите, лошото е, че не са допускали възможност това да е научен или хигиенен проблем, който да бъде решен по съответния начин. Това да ти напомня нещо?



Тема Re: Оф топик конспиранциянови [re: DarthVader™]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано07.05.09 20:10



Ох, ако имахте някаква представа как действат ваксините, изобщо нямаше да възниква такъв въпрос! Но да не сте посмели да проучите! Вярвайте, че лекарите най-съзнателно бият ваксини за да ви разболеят. На мен вече ми омръзна да доказвам очевидното на хора, които не искат да го знаят.





Тема Re: Оф топик конспиранциянови [re: Kaлoмaин]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано07.05.09 20:10



Нали се сещаш че за да се появи вирус някъде той трябва да мутира


Що не се появи при някой фермер в планината в някое малко изолирано градче
А става при данъчна служителка в град Мексико един от най населените в света

Зависи аз познавам лекари които всеки ден са изложени на вирусни атаки сред болни ако ти кажа че те и най малко боледуват
Да възможно е вируса да се е появил и по естествен път но каква е вероятноста да мори определен контингент от хора и то по расов признак

Кое определя ли, ами никъде на тоя свят има случайни хора във власта, за да държиш една власт ти трябват хора във всички сектори на власта. А когато говорим за много секретни неща каквито са бактереологичните разработки.
Тук става въпрос за много власт и влияние
Аз първо трябва да ти напиша една , две книги за това как власта е попаднала в ръцете на масоните в САЩ, това е една твърде обширна тема



Тема Re: Оф топик конспиранциянови [re: БoянlYl]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано07.05.09 20:14



Точно това ти казах - може да се е появил в някое затънтено селце. Но да е бил забелязан в големия град.

А мутациите да не би да са невъзможни?!?! Защото от думите ти излиза нещо такова.

А за масоните в САЩ - ако започнеш от Вашингтон ще е добре, но честно казано предполагам, че между интересните и верни факти ще има много двусмислици, недомлъвки и други такива, които да накарат човек да си въобразява, че сам е открил конспирацията, за да може да защитава тази теза.



Тема Re: Оф топик конспиранциянови [re: Kaлoмaин]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано07.05.09 20:15



Да наясно съм как работи ваксината вкарва ти омаломощен вирус за да ти създаде естествен имунитет


Само че ти изобщо пък не си запозната с това колко странични ефекти дават в повечето случаи ваксините

Синдрома пустина буря в щатите възниква точно след едни такива ваксинки
Ваксините изобщо са много полезно нещо ако не ти се налага на всяка цена
Даваш такова поле на изява за фармацевтичните компании че не може и да бъде



Тема Re: Оф топик конспиранциянови [re: БoянlYl]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано07.05.09 20:26



Да наясно съм как работи ваксината вкарва ти омаломощен вирус за да ти създаде естествен имунитет

Тогава защо се опитвате да изкарате като някакъв заговор факта, че ваксинираните се разболяват?

Ами то е очевадно, че трябва да преболедуват. Някои повече, други по-малко.

Аз нямам почти никакви ваксини. След първата бебешка ваксинация съм направила алергичен шок и от тогава са ми спестени.

И ми се струва, че проблемът ви е в парите на фармацевтичните компании, а не в това дали грипът се разпространява изкуствено. Ако е така нямам какво да кажа - чужди пари не искам да броя.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.