Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:13 04.07.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Тема Re: прост народ - слаба държава!нови [re: agrimonia]  
Автор Koпpивeнa Meтлa ()
Публикувано21.04.09 12:41



И е слушал много чалга да знаеш!



Тема Re: прост народ - слаба държава!нови [re: Koпpивeнa Meтлa]  
Автор masterix (Mr. Smith)
Публикувано21.04.09 12:44



Ай поздрав:






Тема Re: прост народ - слаба държава!нови [re: Kossoman]  
Автор DarthVader™ (power)
Публикувано21.04.09 19:51



Въобще не съм се отказал от тезата си, просто се съгласих с теб, че не са само те. Но е факт, че образованието се съсипва съвсем методично! Че от година на година училищата бълват все по-неграмотни простаци(с малки изключения).

Сега намериха тъпо решение с нацистко-комунистически униформи да създават казармен ред в училищата, с което само да отчетат дейност!
А проблемът е много сериозен, защото само образовано и интелигентно общество може да взема адекватни решения и да бъде отговорно за съдбата си!
Бай Мангал за 5 лева ще гласува за който му кажат! А образования човек може да оцени в перспектива събитията и идеите.
Затова трябва да има образователен ценз, освен възрастов за електората. А образованието да е достъпно за всички. И който не иска да завърши средно образование (или е негоден да го завърши) - да няма право да гласува! А да се завърши средно образование трябва да има жесток тест, особено по български език и Българската История!
А сега се оказва, че чуждите езици се учат повече от българския, а той вече даже не е и официален за страната ни!?



Силата е нищо без контрол.

Тема Re: прост народ - слаба държава!нови [re: Koпpивeнa Meтлa]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано21.04.09 21:45



Да бе точно те са го дали





Тема Re: прост народ - слаба държава!нови [re: Kossoman]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано21.04.09 22:20



Много си прав абсолютно нямам желание да съм познавач или капацитет по чалгата за мен ми стига да знам че това е една тъпа скотовкса музика която се рекламира и насажда малоумие в масите



Твоята теза е че чалгата е нещо дето няма нужда от стимулиране тя простотията ходи по хората

Аз си мисля че като цяло има 3 типа хора основната група е една пластична маса на която може да и се влияе с пропаганда
От другите два типа хора много зависи каква ще е тая средна група хора
В единия случай те ще искат тя да е интелигентна да е добре да се развива и те ще насърчават културата в нея

Другия вариянт ще е точно обратното ще насърчават антикултурата защото им трябва едно тъпо стадо говеда

Като цяло по тази тема бях пуснал цяла серия руски филмчета по въпроса
Това е един генерал от психоаналитик от руската армия който се занимава точно с тоя проблем пропаганда контрапропаганда
Чалгата и хълтурата във всичките и разновидности са част от психологичните войни
Да направиш всички говеда





Тема Re: прост народ - слаба държава!нови [re: Дeйнa Ckъли]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано21.04.09 22:34



И къде им е работата на масоните





Аз англиски не разбирам ама понеже подехме темата тука май обясняват каква е връзката между биг брадър и някой неща





Тема Re: прост народ - слаба държава!нови [re: Kossoman]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано21.04.09 22:37



Не просто едното излиза доста по ефтино от другото



Просто защото за едното се иска непрестано финансиране на всевъзможни културни учреждения докато за другото е нужна само ефтина реклама на простотията по телевизията



Тема Re: За земята, музиката и разни други нещанови [re: Kaлoмaин]  
Автор masterix (Mr. Smith)
Публикувано22.04.09 11:52



Айде малко културно мероприятие:





Тема Re: За земята, музиката и разни други нещанови [re: masterix]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано22.04.09 12:47







Тема Re: За земята, музиката и разни други нещанови [re: Roxy]  
Автор Koпpивeнa Meтлa ()
Публикувано22.04.09 13:11



Поредната селяния на открито!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.