Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:10 18.06.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: Бояне, преди всичко бъди българиннови [re: БoянlYl]  
Автор DarthVader™ (power)
Публикувано23.01.09 19:19



Бояне, като не ти харесват нещата, защо не станеш политик, и да ги промениш?
Стани, убеди хората, че си прав, и действай! И ще видиш, дали наистина си прав, или не си.
Защото винаги е било лесно да се критикува, когато нищо не зависи от теб.

Силата е нищо без контрол.


Тема Re: Нещо за масовите истериинови [re: БoянlYl]  
Автор Kaлoмaин (асобу)
Публикувано23.01.09 19:21



Решението е да не играем.



Тема Re: Бояне, преди всичко бъди българиннови [re: DarthVader™]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано23.01.09 19:40



На много дребно ниво съм бил вътре в нещата за да ти кажа, че няма как да стане


За да направиш кариера като политик се иска безкруполно лизане на задници и интригантстване докато стигнеш до някое положение в което на тебе да ти лижат задника
Или много пари, да си купиш гласове и да влезеш поне като независим в общината а по нататък и нещо повече
Политиката в този си вид, нещо нормално да пробие в нея е невъзможно

Ти случайно да познаваш някой случаен политик в България

Бойко бивш бодигард на тошо, станишев руски евреин, сакскуборгодските даже и във филм на дейвид айк ги коментираха като немските кралски евреи
Костов е циганин бивша комунка о време осетила се накъде духа вятъра
Доган полуциганин полутатарин троен и четворен агент на мусад, турското, американското и българското разузнаване създал една от първите терористични организации в българия с цел да се събори отвътре кумонизма в българия и да се направи същото като в югославия
Волен Сидеров започва кариерата си като фотограф на ДСв ловешкия затвор където прави и контактите с ДПС и един от първите в СДС най добра дружка на Едвин Сугарев(евреин) един от големите задколисни в бившото СДС
Във волен все пак имам малка надежда че нещо му е станало и решил да мине на другата страна, по лошите ми кошмари са свързани с това че го използват да разбуни духовете до момент в който диктатурата ама друга не неговата би била единствения изход за българия

Като се замисля освен да си плямпаме май друго неможе да се направи
Всяка революция в крайна сметка ще се оглави от същите задколисни играчи чиито марионетки са сегашните ни политици



Тема Re: Нещо за масовите истериинови [re: Kaлoмaин]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано23.01.09 19:48



Да добро решение ама как ще стане


Какво правим казваме си а майнато му да крадят да се бият да вдигат цените да свалят заплатите безработицата да расте на мен не ми пука
Аз немога да схвана как няма да играеш тази игра, как няма да ти пука какво става около теб



Тема Re: Бояне, преди всичко бъди българиннови [re: Last Roman]  
Автор DarthVader™ (power)
Публикувано23.01.09 19:50



Ромеецо, не забравяй какво е казал за Русия и друг велик български политик(може би най-великият) - "Не щем ви нито меда, нито жилото!", после за да възстанови териториалната цялост на българското землище, се е опитал да прави дуалистична монархия с Турция, заради което губи и живота си!

А руското владичество, макар и временно, е било с намерение да бъде постоянно, така че нека не говорим колко е било по-добро от турското, най-малкото, защото великите европейски сили са гледали под лупа да не би да се възцари руската тирания на балканите! Защото е безспорен факт, че обикновеният български селянин е бил 1000 пъти по-свободен и щастлив от руснакът, крепостен роб по същото време в Русия!

Силата е нищо без контрол.


Тема Re: Бояне, преди всичко бъди българиннови [re: БoянlYl]  
Автор DarthVader™ (power)
Публикувано23.01.09 19:57



е, що се тормозиш тогава, след като си неспособен да промениш нещата?



Ако имаш искренното желание да направиш нещо, ще успееш, независимо дали с лизане на задници или с пари!

Силата е нищо без контрол.

Тема Re: Бояне, преди всичко бъди българиннови [re: DarthVader™]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано23.01.09 20:43



Принципно нивото ми на самотормоз не е голямо


Но все пак ти ако виждаш че някой тво близък умира и си неспособен нищо да направиш по малко ли ще се тормозиш
България си отива а с нея и ние
А пък за намирането на начин ако ми е писано ще намеря нормален или най малкото с чест



Тема Re: Нещо за масовите истериинови [re: БoянlYl]  
Автор Kaлoмaин (асобу)
Публикувано23.01.09 20:55



Може би не става въпрос за това, да не му пука на човек. Струва ми се, че човек може да се измъкне, ако за момент се постави в роля на съдия - не на играч от даден отбор. Или както са постъпили "следователите" в случая с вещиците. Не са се доверили на ничия игра и не са позволили да бъдат въвлечени в лъжи.



Тема Re: Нещо за масовите истериинови [re: Kaлoмaин]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано23.01.09 21:24



Добре нормално е да не ти пука за момент


Но твоята логика завършва как са се измъкнали вещиците като са ги изгорили
От всичките тия дето са горяли по кладите само 3-4% може би наистина са били вещици
Ти какво предлагаш да не ни пука докато дойде и нашия ред

Може би от някаква духовна гледна точка да си права, ако разчитаме изцяло на отвъдния живот или най малкото на това да си сложим край на мъките без да се вживяваме за каквото и да е било

Но аз не съм нито атеист нито християнин



Тема Re: Бояне, преди всичко бъди българиннови [re: БoянlYl]  
Автор DarthVader™ (power)
Публикувано24.01.09 03:14



Дано да намериш своя път....

Силата е нищо без контрол.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.