Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:07 02.07.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: Нещо за масовите истериинови [re: DarthVader™]  
Автор Koпpивeнa Meтлa ()
Публикувано24.01.09 15:01



Очевидно се правиш на психолог, но си далече от впечатляващото.



Тема Каломаиннови [re: Kaлoмaин]  
Автор amrta (skorpion)
Публикувано24.01.09 15:33



Как се казва този филм?

Дали може да се намери отнякъде? Стана ми суперинтересно това, което разказваш, но нямам кабелна в къщи.



Тема Re: Нещо за масовите истериинови [re: Koпpивeнa Meтлa]  
Автор DarthVader™ (power)
Публикувано24.01.09 15:36




не съм и очаквал друга реакция от теб.

Силата е нищо без контрол.

Тема Re: Бояне, преди всичко бъди българиннови [re: БoянlYl]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано24.01.09 18:13



"С политика се занимават политиците
Ние просто търпим последствията от техните занимания
"

Именно. Затова ти казвам, че няма смисъл да анализираме действията им, защото само гледаме отстрани и няма начин да променим нещата. Дори и да свалиш едно правителство, след него идва следваша глутница алчни изроди и нищо не се променя към по-добро за народа. За съжаление...



Тема Re: Нещо за масовите истериинови [re: БoянlYl]  
Автор Kaлoмaин (асобу)
Публикувано24.01.09 18:28



Изобщо не става дума да не му пука на човек. Просто да приложи разум там, където влага емоции. И да не решава емоционално.

Хайде да видим както ти представяш нещата как може да се реагира. Казваш - да не ни пука докато не дойде и нашия ред. Ред за какво? Да ни помохамеданчат, да ни оберат, да ни управляват политици, които имат друго вероизповедание или друга националност, да ни лъжат управниците и да богатеят безогледно за наша сметка? Да вдигнат цените дотолкова, че вече да не можем да си позволим компютри и телефони? За какво нещастие да дойде и нашия ред? И колко то може да промени теб, решенията ти, начина ти на живот?



Тема Re: Нещо за масовите истериинови [re: БoянlYl]  
Автор Kaлoмaин (асобу)
Публикувано24.01.09 18:31



Може би от някаква духовна гледна точка да си права, ако разчитаме изцяло на отвъдния живот или най малкото на това да си сложим край на мъките без да се вживяваме за каквото и да е било

Напротив, на отвъдния живот изобщо не може да се разчита. Единственото, на което се надявам, е да съумея да не увеличавам "злото", което виждам. Защото то се храни от "доброто" с което се опитваме да го заменим. Начина е само да му се спре кранчето.



Тема Re: Каломаиннови [re: amrta]  
Автор Kaлoмaин (асобу)
Публикувано24.01.09 18:38



Мисля, че се казваше "Езически времена" или нещо подобно и върви по Вайасат Хистъри. Не знам дали го има някъде из мрежата. Във всеки случай в колибката и замундата го няма.





Тема Re: Бояне, преди всичко бъди българиннови [re: agrimonia]  
Автор hadjiyata (дядо)
Публикувано24.01.09 21:36



Зависи . По принцип всяко магаре си заслужава самара и всеки народ си заслужава царя . Не е нужно да споменавам що за народ сме .





Тема Re: Нещо за масовите истериинови [re: Kaлoмaин]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано25.01.09 08:57



О не да не ти пука го казваш ти


На мен ми пука макар и да схващам че съм с вързани ръце както и всички останали
Но търпението си има край, тогава да му мислят хората дето са си мислили че са нещо в тая система а пък са били нарочени за жертва от върха на пирамидата



Тема Re: Нещо за масовите истериинови [re: Kaлoмaин]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано25.01.09 09:03



Добро- зло това са относителни неща


Знаеш ли как се възприема добрия човек през призмата на злия като глупак
Просто защото неможе да му противодейства




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.