Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:39 22.05.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Расизмът и езичеството!нови [re: БoянlYl]  
Автор Koпpивeнa Meтлa ()
Публикувано11.01.09 18:01



Е, това ли ти е жената от сой!??
Е, те на тия точно вагините им са като дядовата ръкавичка по Анталия и Хургада от турци и араби. После той там щял да си хвърля семето да си продължава рода!!?!?



Тема Re: Расизмът и езичеството! [re: Koпpивeнa Meтлa]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано11.01.09 18:11



Това са пълни глупости хората по същество не са равни, нито по възможности, нито по дарби по нищо


Ако направим един расов и национален анализ ще видим че някой раси и нации са дали на света повече от други

Примерно негрите или циганите, те освен да крадят и да подрънкват на музикални инструменти друго почти не умеят
Дори и в наши дни болшинството престъпност се прави от такива
Ами и евреите колкото и да не ми харесват трябва да призная че са умни, умни са ама са паразити
Виж белите и жълтите са върха на сладоледа те обаче имат фундаментални разлики в подхода си към света



Тема да подчертая [re: Koпpивeнa Meтлa]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано11.01.09 18:22



Да добавя аз съм расист, но нямам на идея да унищожавам останалата различна част от човечеството нито да я правя на роби


Аз харесвам африканската култура и негрите в африка нямам нищо против евреите в израел или арабите в арабския свят
Нямам нищо против такива да идват и на туризъм в европа за малко и после пак кои от къде е изпълзял
Освен това съм твърдо за ненамеса в чужди култури нека черните да се оправят сами и да си вървят по своя път
Много съм за евреите изобщо да нямат и достъп до политическия и икономически живот в европа
Циганите обратно в индия и просто мир и любов



Тема Re: Расизмът и езичеството! [re: Koпpивeнa Meтлa]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано11.01.09 18:35



Виж то курви навсякъде има на тях освен арабите и анадолските турци други не им се радват


Ама има и такива дето се кефят да гледат как счупват от боя някоя маймуна



Мацката от сага е супер или вокалката на аркона ама съм сигурен че и двете биха те накарали да захпиш бордюра ако имат възможност



Тема Re: Расизмът и езичеството! [re: БoянlYl]  
Автор Koпpивeнa Meтлa ()
Публикувано11.01.09 18:46



То да се чуди човек откъде да те почне. Толкова си затънал! Но би ли обяснил какво е това "расов анализ"?

Или как хората не са равни по дарби!?



Тема Re: да подчертая [re: БoянlYl]  
Автор Koпpивeнa Meтлa ()
Публикувано11.01.09 18:49



...твърдо за ненамеса в чужди култури...

Това е хит! Днес на какво си, бе, Бояне Ийи?



Тема Re: да подчертая [re: БoянlYl]  
Автор DarthVader™ (power)
Публикувано11.01.09 18:54



Хубава теория, но е за времето от Великото преселение на народите!
Защото траките надали са искали ние да дойдем и да им правим държава?
Или пък минойците са искали гърците...





Тема Re: да подчертая [re: DarthVader™]  
Автор Koпpивeнa Meтлa ()
Публикувано11.01.09 18:57



Или пък минойците са искали гърците...

Те това нема как да стане. Тие се исти.



Тема Re: Расизмът и езичеството! [re: Koпpивeнa Meтлa]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано11.01.09 19:03



Ами анализ на расите бе тапунгер


Примерно сред определени професии и видове науки какъв са процента по раса хората
Нали се сещаш че при милиярд и половина индиици е нормално все някой да играе добре шах и дори да е шампион, но не е нормално от една вече 7 милиона българия да има световен такъв
Нали хората са равни по възможности защо се различават негрите са добри в бягането белите са ненадминати в зимните и водни спортове

Ами не са равни някой хора са супер надарени други не, незнам толкова ли ти е трудно да го схванеш
То тия заложби са продукт на гени ама нали се сещаш, че в една нация или раса хората генетично са си по близки



Тема Re: Расизмът и езичеството! [re: БoянlYl]  
Автор Koпpивeнa Meтлa ()
Публикувано11.01.09 19:09



Абе напоследък все на изнервени хора попадам. Няма как аз да съм им виновен и аз да съм тъпунгер заради тяхната глупост. Глупост е да мислиш, че процентите правят шахматиста добър.

А белите са супер генетично надарени и в голфа, май?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.