Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:08 15.06.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Расизмът и езичеството!нови [re: Meмeнтoмopи]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано11.01.09 00:25



Тогава защо бълваш медина пропаганда


Съжалявам но тази теоремки се върти по медиите и обикновено винаги се спряга с античифутизма
Човек би си помислил че това са най благородните хора на света все пак бог е евреин





Тема Re: Расизмът и езичеството!нови [re: БoянlYl]  
Автор Meмeнтoмopи ()
Публикувано11.01.09 00:28



Освен расист ти казах,че съм и много против Питагоровата теорема и всячески се боря за нейното премахване от учебниците





Тема Re: Расизмът и езичеството!нови [re: Koпpивeнa Meтлa]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано11.01.09 00:33



Метличино ти си човекоподобно със твърде слаба представа за Българите


А пък и какво да ти кажа точно в рода ми приказки като преклонена главичка сабя не я сече май никога не са важали
И по бащини и по майчина линия е имало достатъчно авантюристи дето само са си търсили белята
А единия ми пра дядо на когото май според баща ми най много приличам е бил толкова луда глава че лично борис трети му подарява пистолет
Да не говорим че е бил преподавател във военоморското
Разбираш ли каква е разликата между това да имаш гени и да нямаш, просто крушите не падат по далече от дървото



Тема Езичници-расисти -пример [re: Koпpивeнa Meтлa]  
Автор Meмeнтoмopи ()
Публикувано11.01.09 00:56



Мы говорим «чукча» - и не подозреваем, что это всего лишь прозвище (от туземного «чаучу»), означающее «владельцы больших оленьих стад». Так представились русским первопроходцам вожди кочевых племен Чукотки. В то же время прибрежные племена, охотившиеся на морского зверя, носили прозвище «анкалыу». Однако так получилось, что всем им дали единое прозвище «чукчи» - так же, как эвенков окрестили «тунгусами».

Но сами себя они называют «оравэтлат» - то есть «люди», а в старину предпочитали именоваться «луоравэтлат» - что значит «настоящие люди». В переводе на более понятные нам выражения, это что-то типа «истинных арийцев». Всех остальных чукчи людьми не считали и терпели только в виде взятых на войне рабов. Так что их соседи покоя никогда не знали, ибо редкий год чукчи не отправлялись в военный поход.




Тема Re: Расизмът и езичеството! [re: Koпpивeнa Meтлa]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано11.01.09 01:13



Казах ти за мен има два вида расизъм единия е еврейския


Който в християнството и ислама избива на религиозен фанатизъм а в сатанизма на откровена мизантропия

И другия расизъм за мен е здравословния България за Българите, тук не се стимулират малцинства а основната нация за държавата
Политиката е социялна не за безработните мързеливи мангали а за способните и талантливи българи
На който не му изнася границите са отворени да си ходи
Останалите се претапят до колкото се вписват в Българското общество
Както казва един идеолог на национализма Владимир Авдеев на дегенератите без значение от раса и нация ще им се отнеме правото да се размножават

Няма такова нещо като равенство, важното е на върха да няма дегенерати и антибългарски елементи



Тема Re: Извинявам се за лиричното отклонение [re: Meмeнтoмopи]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано11.01.09 01:24



Невероятно да не е гено моделиран


Някъв таен експеримент на КГБ
Малко стряскащо звучи, сега разбирам защо от европейския съюз натискат да закриваме АЕЦ при тази липса на кадри



Тема Re: Извинявам се за лиричното отклонение [re: БoянlYl]  
Автор Meмeнтoмopи ()
Публикувано11.01.09 01:33



Не му е чиста работата мисля,че има и еврейска жилка но от черните етиопски евреи





Тема Re: Расизмът и езичеството! [re: БoянlYl]  
Автор Koпpивeнa Meтлa ()
Публикувано11.01.09 17:45



То това какви са били дядо ти и баща ти е едно, пък какъв си ти и евентуално на какво маймунче ще си дядо е друго. Тенденцията е отрицателна и ТИ ще страдаш от това!



Тема Re: Расизмът и езичеството! [re: БoянlYl]  
Автор Koпpивeнa Meтлa ()
Публикувано11.01.09 17:52



Начи имаш грешна представа за расизма. Това е гадна идоеология, която е античовешка по своя характер. Да делиш хората на висши и низши и да се отнасяш с тях като с примитивни живи същества, които пречат и трябва да бъдат унищожени е жив сатанизъм. Срещу това хората тярба да се борят, да са особлено строги. Да им платят с техните средства.
В тоя смисъл евреите не са расисти, а шовинисти.



Тема Re: Расизмът и езичеството! [re: Koпpивeнa Meтлa]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано11.01.09 17:57



Ами виж сега ти като си пумияр е естествено и потомството да ти е пумиярско

То и ще е все тая какви внуци ще имаш
Аз като си имам родословие някак си кръвта зове, за жена си търся нещо от сой
А пък така ще си възпитам и децата дай боже, да не се чифтосват с потомствени дегенерати
Тенденцията е отрицателна тук и за момента в края на краищата ако видя че нацията ни загива и аз мога да бъда интернационалист ще заложа на расата

Така де аз съм бял интернационалист а и съм чувал разни работи че рускинки, чехкинки и скандинавки много ни се кефят мисля че мога да продължа рода някъде на север




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.