Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:57 28.06.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Re: Расизмът и езичеството!нови [re: Meмeнтoмopи]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано10.01.09 23:56



Как можеш да даваш дефиниция за нещо, за което нямаш позиция



А пък и незнам на тебе тая мисъл как ти въздейства да имаш зетьове цигани или негри
Да станеш дядо и да дондуркаш маймунче, аз не знам ама сигурно няма да го преживея

Кой каквото ще да приказва има хора и хора и всичко това си е до гени
За негър пилот чувал ли си а за циганин

Друг интересен въпрос ако ти си вземаш някакво животно какво да е ли го вземаш или си го избираш расово
Аз съм глупав расист и кон и куче и жена гледам да са расови
Не се виждам да имам нито кранта нито мастия



Тема Re: Расизмът и езичеството!нови [re: БoянlYl]  
Автор Meмeнтoмopи ()
Публикувано11.01.09 00:00



Как можеш да даваш дефиниция за нещо, за което нямаш позиция
По-скоро теорема -нямаш си на идея как мразех питагоровата но от това тя не стана по-малко вярна





Тема Re: Расизмът и езичеството!нови [re: двyнoro пpace]  
Автор Koпpивeнa Meтлa ()
Публикувано11.01.09 00:11



Не е вярно. И когато мразиш дургите етноси също е расизъм. Поне теоретически, понеже не съм виждал мразещите негри, цигани и евреи да мразят финландци, примерно!



Тема Re: Расизмът и езичеството!нови [re: БoянlYl]  
Автор Koпpивeнa Meтлa ()
Публикувано11.01.09 00:12



Точно ти, Бояне Ийи, ще се примириш с дундуркането на маймунче одма!
То ти пише на челото.

Циганин доскоро не беше и шофьор в градския транспорт, ама вече превземат и тия професии! Така че и до пилот на самолет може да го докарат един ден.



Тема Re: Расизмът и езичеството!нови [re: Meмeнтoмopи]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано11.01.09 00:13



Да расизма сигурно е породен от страх


Представяш ли си да живееш в негърско гето в щатите или в някое голямо циганско в българия
Аз по скоро бих станал камикадзе от колкото да се оставя да ми се случи това

Но реално погледнато влизам подкожата на нерасистите им пожелавам по често да общуват с малцинствени групи
Ако може да имат и внучета мелезчета



Тема Re: Расизмът и езичеството!нови [re: БoянlYl]  
Автор Meмeнтoмopи ()
Публикувано11.01.09 00:16



Ти му говориш оно ти приказва-аз също не харесвам тази дефиниция-теорема и също съм расист





Тема Re: Расизмът и езичеството!нови [re: БoянlYl]  
Автор Koпpивeнa Meтлa ()
Публикувано11.01.09 00:17



Ти пак отлете в световна конспирация.

Питах те за определение на расизма, за концепциите му.

Като се преекспонират проблемите на малцинствата мнозинстото расистко ли трябва да стане? Не, както и да се обвиняват преекспониращите, че го правят от расизъм, както обвини евреите с техното талмудическо схващане за народа на гоите.
По друг начин се решават проблемите, а не се залита към упадъчни теории като расизъм, нацизъм и други сдали багажа идеологии и пропаганди.



Тема Извинявам се за лиричното отклонениенови [re: Koпpивeнa Meтлa]  
Автор Meмeнтoмopи ()
Публикувано11.01.09 00:20



Но в АЕЦ Козлодуй отдавна работи циганин дежурен инженер на блок (най-важния човек при работещ ядрен блок) с много по-отговорна работа от некав си пильот на самальот.





Тема Re: Расизмът и езичеството! [re: Koпpивeнa Meтлa]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано11.01.09 00:20



Цигани има в цял свят ама по високо от шофьор в градския транспорт не стигат



Принципно един ден може и да има циганин пилот на самолет според теория на вероятностите все някога ще се случи еволюция какво да правиш

Но до тогава най вероятно по расовата част от човечеството вече ще е завладява други галактики

Ти явно ме познаваш че да ми кажеш с какво ще се примиря и с какво не



Тема Re: Расизмът и езичеството! [re: БoянlYl]  
Автор Koпpивeнa Meтлa ()
Публикувано11.01.09 00:25



Знам, бате, знам, че си здрав българин, със здравомислие на балкански колибар- Мизиец, дето животецът му е по-мил от секаква купечка идеология и веднага щом ти се роди за внуче маймунче, ще си спомниш за българската поговорка, че "преклонена главица сабя не я сече" и в името на семейството, вестника, ракйката и мирната кака Сийка, дето нема да ти верска ако се съгласиш да дадеш балогсловия на чудото ти, родило маймунче.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.