Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:01 28.06.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: живеемнови [re: двyнoro пpace]  
Автор Koпpивeнa Meтлa ()
Публикувано22.12.08 14:28



Вие таралежи ли сте яли? К'ва истина, к'ви лозунги от 33-та ми праскаш тука бе? К'во затъпяване? Нацистите по дефиниция умни ли са само?
Ако търсите истината и се борите за нея станете хипари, надрусайте се хубаво и като се гушнете с Боян Ийи - те ви я истината!
Ебати истината.
Я три пъти под душа повторете "шалом" и пуснете силно студената вода да видите вие истина.



Тема Re: живеемнови [re: Koпpивeнa Meтлa]  
Автор двyнoro пpace (гяур)
Публикувано22.12.08 14:30



Шалома си го заври в гъза мангалски!





Тема Re: удивителнатанови [re: двyнoro пpace]  
Автор Koпpивeнa Meтлa ()
Публикувано22.12.08 14:31



Що бъркаш тука евреи и масони? Пак се оплете в клишета; нали с Боян Ийи сте срещу клишетата?!
Това да си ем българин, ем нацист и болен конспиратор расова мутация ли е? Русенски синдром?



Тема Re: удивителнатанови [re: Roxy]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано22.12.08 14:32



Упс грешка това не беше за теб исках да кажа че с кафеви ризи са ходели само СА. Хъм в началото на всяка революция е имало лумпенизирани анархисти та може би СА са щели да направят и тази еврейска революция успешна ако хитлер не беше изкарал от нищото СС.
Та така де най големия грях на Хитлер е че прецаква чифути и масони в комплект нещо което до този момент никой не е успявал да направи :)

Редактирано от БoянlYl на 22.12.08 14:45.



Тема Re: живеемнови [re: Koпpивeнa Meтлa]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано22.12.08 14:33



Та за какво са виновни нацистите, за 6 милиона убити евреи които живеят сега в израел и убиват араби, затварят ги по същия начин в концентрациони лагери


Да не би да са виновни за войната друг един такъв мит
Провокацията която прави полша на германия с подкрепата на англиската масонерия не е по различна от войната която наскоро стана между грузия и русия
Още по забавното е че следващия ход на Щатите също е хипер лесно предвидим ако провокират украйна към агресия срещу русия след време ще говорят същите нелепици за руснаците както са ги дрънкали и за хитлер



Тема Re: удивителнатанови [re: Koпpивeнa Meтлa]  
Автор двyнoro пpace (гяур)
Публикувано22.12.08 14:36



Къде съм казал , че съм нацист и конспиратор ??
Тва явноще да е е някъф софийки синдром !



Тема Re: удивителнатанови [re: Koпpивeнa Meтлa]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано22.12.08 15:14



Хех клише и каква е разликата между клишето и голия факт на нацистите съм им лепнали един куп престъпления които в крайна сметка в наши дни за определени националности или групи население са съвсем в рамките на нормалното да се прилагат спрямо други


Нациста е страшен злодей, колко хора такива познаваш и колко такива вършат разни злодеяния

За евреи и масони хах в съвремения свят има доста и тяхните деяния са показателни до колко е клише че те са злодеи
Е разбира се може би не всички са такива както може би и не всички нацисти са били цвете

Но това един дегенрат от ромски произход с претенции на шоп първо поколение едва ли ще го разбере
Ти да не живееш някъде около кремиковци или сметището



Тема Re: удивителнатанови [re: БoянlYl]  
Автор двyнoro пpace (гяур)
Публикувано22.12.08 15:52



Ти да не живееш някъде около кремиковци или сметището
Понеже си засраха собствения град , техните управници взеха и започнаха да обвивняват разни приходящи че са им засрали градчето. И за тва дай да си отмъстим на целия български нардо като караме боклука чак в силистра!!
А иначе им е хубаво д а си живетя в 2-милионен град със хиляди забавления, Пъпът на света. иначе казано.
Преди време подвърлих на Роксана ,че никой не я насилва да живее в София кат не и харесва мръсотийката , стреса , зметресенията и т.н. а тя блейна като и взе да ме поздравява с Ойейзис( което аз считам за обида).
Явно има някъф сидром на столичани по принцип хаххахах открай време!!
Хем ти е гадно , хем си мислиш,че по-добро место на света нема !!
Но важното е че са на гъза на.. България!

Окултистите участвали в избора на столица не може да са пропуснали този факт.



Тема Re: удивителнатанови [re: двyнoro пpace]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано22.12.08 16:00



abe, мозък, когато уж "окултисти" са избирали място за столицата (което е така само в главата ти), територията на България каква форма е имала?!


иначе не ми дреме кво те дразни и кво не, както и на теб не ти дреме кво ме дразни мен. поне сме квит.



Тема Re: удивителнатанови [re: Roxy]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано22.12.08 16:02



да ме издразни понякога нещо (а що се отнася за земетресенията, те са опасност за 98% от територията ни), не е причина да избягам от него... най-малкото може да е повод за горчив майтап, за разлика от горките вайкания на разни ревливи русоляви нацистчета, които само си търсят причини да плачкат от нещо...






Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.