Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:56 29.05.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема тукнови [re: L.L.]  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано28.05.09 00:21



цялата любов , надежда, вяра и всеотдайност отиват дан за кофти хора и техните користни малоумни цели и........... нищо в замяна -умираш си като глупак и ...........
време е за революция!!



Тема Re: интересно..нови [re: Бaxpaм]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано28.05.09 18:47



Проблема при теб е, че се заяждаш при всяко написано мнение. Относно публикуваните снимки-знаеш, че в тези глави на птици на дръжките може да се търсят много варианти-било чрез степените на посвещение в зорозастризма, или дали е ширдал или по-скоро патица(а оттук вече разсъжденията ще се структурират в две насоки) и т.н. И съответно ти би се заял за каквото и да е и мненията стават напълно безсмислени. Позицията ти на всезнаещ е дразнеща и обезсмисля разговора.



Тема Re: интересно..нови [re: agrimonia]  
Автор Бaxpaм (магиан)
Публикувано30.05.09 11:47



Аз ли се заяждам с Рокси , я помисли !! О, не всъщност по-добре обясни ролята на жената в Зороастризма и после помисли дали имаш ПРАВО да тълкуваш тази древна религия.


"Всезнаещи" сте вие със целия запас от енциклопедички знания почерпени от нета и от недочетени книжки. аз съм обикновен лаик , за който няма рамки затова еднакво приемам извънземните, конспиративните и маймунските теории..
Да, с мен е трудно да се комуникира , особено наживо!!



Тема Re: Една тема за градоустройствотонови [re: Roxy]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано02.11.09 20:22



и дали има символика в него:





Тема Re: Прабългаринови [re: Roxy]  
Автор Roxy (bittersweet)
Публикувано08.07.10 20:18







Тема Re: Древните градовенови [re: Roxy]  
Автор Roxy (joie de vivre)
Публикувано16.07.10 23:44







Редактирано от Roxy на 17.07.10 01:08.



Тема Re: Свещената архитектуранови [re: Roxy]  
Автор Owlbear (Lion Path)
Публикувано28.02.15 13:50



интересна тема мерси
Мене хеопсовата пирамида ми беше много интригуваща преди години, бях се хванал да направя и 3Д модел от наличната информация, уж има много. Всичко вървеше съвсем добре докато група французи не откриха един тон неща които правят всякакви модели там безсмислени за момента. Пуснали малки камерки в шактите които са на всеки няколко метра в помещенията. Оказало се че цялата пирамида е фрашкана с помещения които никой не знае как да стигне или види в днешно време. Та модела стана безсмислен, кой знае как изглежда реално цялото нещо. Дори и от съществуващата позната част до момента имаме кладенеца които на практика е толкова под самата структура, че е трудно да се налучка какво друго може да има.

Иначе някаква група професори бяха направили с 3Д скенер 3Д модел на цялата местност там включително сфинкса и т.н. ама не го качиха в нета.

Свещената геометрия ми е доста интересна като тема та отдавна се точа и да започна да правя някакви 3д моделчета на други сгради и храмове което прави темата потенциално полезна, ама още не съм се организирал

Only a truly romantic person can get disappointed enough to become a cynic. JW



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.