Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:09 13.06.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Къде е разликата между християнството и сатанизма  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано11.09.08 16:39











Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанизманови [re: БoянlYl]  
Автор Meмeнтoмopи ()
Публикувано11.09.08 16:42



Християнството показва светлата страна на силата докато сатанизма-тъмната.Който живее според християнските канони ще намери мир и покой.Който живее като сатанист ще гори в ада преносно казано още на земята като воина на Один





Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанизманови [re: Meмeнтoмopи]  
Автор Einherjer-2 (сбъркан)
Публикувано11.09.08 17:00



Така е!


Ада е тук и сега, Рая в главите на хората!



Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанизманови [re: Einherjer-2]  
Автор Meмeнтoмopи ()
Публикувано11.09.08 17:28



Света е в главите на хората и всеки може да си го направи или ад или рай





Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанизманови [re: Meмeнтoмopи]  
Автор Einherjer-2 (сбъркан)
Публикувано11.09.08 17:35



в главата на готиния човек е Рая, а в главата на помияра и материалиста е Ада.
Ко става когато помияри и нищожества от низшите касти , а не поетите и благородните воини вземат властта?? хахахха
..............налагат Ада който им е в главите в света който ни заобикаля.


Низшото е агресивно, то се налага брутално !



Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанизманови [re: Einherjer-2]  
Автор Meмeнтoмopи ()
Публикувано11.09.08 17:36



Бих казал,че рая в главата на един човек го прави готин и ада съответно неготин





Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанинови [re: Meмeнтoмopи]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано11.09.08 17:40



християнството е в услуга на сатанизма шепа идиоти които вещите пастири да водят


Така е пич за това на върха на пирамидата са масоните а в основата християни, мюсюлмани, кумонисти тоест овцете



Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанинови [re: БoянlYl]  
Автор Meмeнтoмopи ()
Публикувано11.09.08 17:44



Сека структура си има и ръководство и то съответно е кадърно или некадърно -християнството е поглед към света и начин да се изгради рай в главата на човека още на земята





Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанинови [re: Meмeнтoмopи]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано11.09.08 17:53



Много съм добре, много съм, добре ще отида в рая, ще отида в рая, не съм куко исус е бог, ще страдам ще се мъча но накрая ще отида в рая

Това е в главата на средно статестическия луд

Как му викате на тоя рай аз от скоро му викам матрицата
Ходите ли на курсове по автосугестия за да си изграждате рая



Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанинови [re: БoянlYl]  
Автор Meмeнтoмopи ()
Публикувано11.09.08 18:11



Много съм добре, много съм, добре ще отида в рая, ще отида в рая, не съм куко исус е бог, ще страдам ще се мъча но накрая ще отида в рая

Това е в главата на средно статестическия луд

Е не си давай чак такава диагноза-имаш шанс





Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанизманови [re: БoянlYl]  
Автор xenox (елфът савин)
Публикувано11.09.08 18:19



сатанизма възниква в западна европа като реакция спрямо църковните репресии и безобразия. пълен е с древни езически практики (обявени за сатанински от самата църква) и изопачени християнски (на пук на църквата). в българия сатанизма е чисто позьорство, а представителите му са главно скучаещи метъли.



Тема Я малко еврейски песнинови [re: БoянlYl]  
Автор Koпpивeнa Meтлa ()
Публикувано11.09.08 18:26



Твърде много насериозно се взехте като учени. Затова да ви презимя с една хубава еврейска песен.

- приятно слушане!



Тема Re: Я малко еврейски песнинови [re: Koпpивeнa Meтлa]  
Автор Einherjer-2 (сбъркан)
Публикувано11.09.08 18:41



И от мен една еврейска песен:





Тема Re: Я малко еврейски песнинови [re: Einherjer-2]  
Автор Koпpивeнa Meтлa ()
Публикувано11.09.08 18:56



Знам си аз хората.



Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанинови [re: xenox]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано11.09.08 19:49



в българия сатанизма е чисто позьорство, а представителите му са главно скучаещи метъли.

Като цяло си прав. А това, с което не съм съгласна идва от личното ми мнение, че сатанизмът не е някаква религия или култ, а изповядващите го дори могат да не знаят това - просто това им е начина на живот. Защото корените на всяко действие, което е продиктувано от желание за утвърждаване на егото, са в сатанизма.

Редактирано от Kaлoмaин на 11.09.08 20:06.



Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанинови [re: Kaлoмaин]  
Автор Meмeнтoмopи ()
Публикувано11.09.08 19:55



Именно,именно -дори на по-префърцунени егота





Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанинови [re: xenox]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано11.09.08 20:26



За сатанизма можем да говорим на три нива


Върховното ниво е юдаизма и масонерията това са античовешки учения чиято единствена цел е да заробват и контролират хората
За това и тези религи са адски нетолерантни към всички освен към своите изчадия християнство, ислям, кумонизъм и нисшия сатанизъм


Храмовете в цял свят са маркирани със масонски символ номер 1 всевиждащото око
Защо ли
Никой християнин неможе даде логично обяснение
Е обяснението е просто вие сте овцете на господаря
Само че този господар не е добър и благ а твори воини по целия свят
Християнството и исляма са му най силните уръжия които искат да унищожат всичко което не се вписва в юдейската история
Сатанизма в опозиционисткия му вид е дело на Антон Шадор Лавей син на унгарски циганин и еврейка, направо комбинация за всяка ситуация
Тоя вид сатанизъм е изцяло изопачаване на християнския ритуал, но в него има и доста мистични масонски практики
Да той е провокиран от свинщините на християнството но е под контрола на същите господари и така едни свинщини водят до други свинщини

В сатанизма няма нищо езическо, поне не и от европейското езичество от семитското има доста

Да и в основата си е егоизма както каза каломаин
Хеноксе и ти се пишеш християнин но никога няма да постъпиш както е учил исус да продадеш всичко и да го раздадеш на бедните просто защото ни си по различен от сатанистите те поне не са лицемери



Тема Re: Я малко еврейски песнинови [re: Koпpивeнa Meтлa]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано11.09.08 20:27



Е крайно време е да си направите едно пътешествие до иран





Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанинови [re: Meмeнтoмopи]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано11.09.08 20:29



Да много точно християнин е диагноза



Аз така и не разбрах какво трябва да му харесвам на християнството и на чифутина



Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанинови [re: БoянlYl]  
Автор Meмeнтoмopи ()
Публикувано11.09.08 20:32



Ми като толерантен митралез не би трябвало тезата ти да е анти,а да е за нещо си.Иначе гледам си повтаряш едно и също,а както знаеш това няма да го направи истина





Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанинови [re: Meмeнтoмopи]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано11.09.08 20:45



Да тезата ми не е против християнството то и без това си умира


Тезата ми е за вързаждане на традициите и борба с масонерията
Те всички зловедни учения покрай него ще си умрът като я няма главата



Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанинови [re: БoянlYl]  
Автор Meмeнтoмopи ()
Публикувано11.09.08 20:49



Да тезата ми не е против християнството то и без това си умира
Желаното да се приема за действително е приоритет знаеш на кои


Тезата ми е за вързаждане на традициите и борба с масонерията
Съжалявам но ти говориш 99% срещу уважаваните световни религии и само мимоходом споменаваш за митрализма
Те всички зловедни учения покрай него ще си умрът като я няма главата
Разбира се това са някакви фантазии от една страна.От друга дори съвсем хипотетично да се съглася с теб това не значи,че ще избуи мъртвия митрализъм ами може пък нещо още по-страшно



Тема Re: Я малко еврейски песнинови [re: БoянlYl]  
Автор Koпpивeнa Meтлa ()
Публикувано11.09.08 21:08



Аха, до

ще стигнем. На море ще ходим, ти идваш ли с нас?



Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанинови [re: БoянlYl]  
Автор мapдyk (Enlil)
Публикувано11.09.08 21:31



далеч си от истината.



Mvlti svnt vocati, pavci vero electi

Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанинови [re: мapдyk]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано11.09.08 21:35



Мисля, че все пак е близо. Не ми харесва с каква лекота обвинява в лицемерие, ама и аз го правя.





Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанинови [re: Kaлoмaин]  
Автор мapдyk (Enlil)
Публикувано11.09.08 21:48



невидимият господар на Вавилон е Луцифер според евреите.

ако приемем, че Християнството е със семитски корен, то колко ли са семитските възкръсващи или прераждащи се богове?

Mvlti svnt vocati, pavci vero electi


Тема Re: Я малко еврейски песнинови [re: Koпpивeнa Meтлa]  
Автор Einherjer-2 (сбъркан)
Публикувано12.09.08 00:01



Той ще ходи в Русия като войник!



Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанизманови [re: xenox]  
Автор Einherjer-2 (сбъркан)
Публикувано12.09.08 01:02



Като цяло тва е сатанизма , който е популярен. А я ми кажи нещо за ученията на Алистър Кроули ааами дори и Лавей- в него няма нищо езическо .
Тва тяхното не е сатанизма на метълите , които са си езичници.
Аз съм от последните. Един поздрав:





Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанизманови [re: Einherjer-2]  
Автор Meмeнтoмopи ()
Публикувано12.09.08 01:05



С дълга коса ли си?





Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанизманови [re: xenox]  
Автор Einherjer-2 (сбъркан)
Публикувано12.09.08 01:10



Още един:





Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанизманови [re: Meмeнтoмopи]  
Автор Einherjer-2 (сбъркан)
Публикувано12.09.08 01:11



не



Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанизманови [re: Einherjer-2]  
Автор Meмeнтoмopи ()
Публикувано12.09.08 01:12



Е дано ушите да са ти големи





Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанизманови [re: Meмeнтoмopи]  
Автор Einherjer-2 (сбъркан)
Публикувано12.09.08 01:15



на бияч ли ще ми се правиш!
Много кухо гледаш на нешата, Освен че съм сатанист, аз съм и нацист, и расист абе всико квот ти хрумне





Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанизманови [re: Einherjer-2]  
Автор Meмeнтoмopи ()
Публикувано12.09.08 01:16



Споко бе просто си тренирам способностите да визуализирам по виртуален образ





Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанизманови [re: Meмeнтoмopи]  
Автор Einherjer-2 (сбъркан)
Публикувано12.09.08 01:18



С мен ще сбъркаш 100%.


един велик химн на мъртвия Валфар.



Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанизманови [re: Einherjer-2]  
Автор Meмeнтoмopи ()
Публикувано12.09.08 01:19



Е ти си си го написал в обяснението към ника за това и те подпитвам





Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанинови [re: мapдyk]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано12.09.08 06:40



Колко?



Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанинови [re: Kaлoмaин]  
Автор xenox (елфът савин)
Публикувано12.09.08 07:49



имаше един филм с Джони Деп на тая тема. разни сатанисти викаха ли викаха дявола, а той се разхождаше покрай тях в образа на руса мацка, без никой да го забележи.



Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанинови [re: БoянlYl]  
Автор xenox (елфът савин)
Публикувано12.09.08 08:03



здрасти!

много разбираш от Сатанизъм!

онзи пръч с пентаграмите над главата (нъл тъй го рисуват) нали бил древен бог на плодородието? дето после християнството казало, че е дявола.

наистина - една свинщини, например да се къпеш в бича кръв, водят до други - някой да реши, че е гнусно и да ти затрие култа.

както обличаш да казваш, Библията трябва да се разбира в контекста на времето и ситуацията. освен това бих добавил, че трябва да се разглежда изцяло, а не на отделни откъси. след случката с момчето, дето имало много имот Христос казва и още нещо. а преди и след нея прави много други. не, че няма хора, които се отказват от светския живот, но не на всяки е отредено да го прави.



Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанинови [re: Meмeнтoмopи]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано12.09.08 12:37



Желаното да се приема за действително е приоритет знаеш на кои

На всички които им е писнало от християнската простотия и лицемерие


Включително и на създателите им масоните
Скоро мога да ви заменят с една по еволюциона религия бахайството смес от всичките им свинщини

Съжалявам но ти говориш 99% срещу уважаваните световни религии и само мимоходом споменаваш за митрализма

Говоря срещу религии следствие от юдаизма, не коментирам будизъм, шинтоизъм, даоизъм, хиндуизъм и различните езически религии които съставляват не малка част от света
Митраизма не е световна религия, макар и на времето да е била сред ариските и някой други народи Езичествата на европейските народи макар и различни имат доста общо помежду си

Разбира се това са някакви фантазии от една страна.От друга дори съвсем хипотетично да се съглася с теб това не значи,че ще избуи мъртвия митрализъм ами може пък нещо още по-страшно

Това означава само едно край на чифутомасонските глупости в европа



Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанинови [re: мapдyk]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано12.09.08 12:38



Сподели как е според теб





Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанинови [re: мapдyk]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано12.09.08 12:39



Култа към адонис е бил разпространен сред евреите не юдеи и то в близос до региони в които исус е проповядвал и живял





Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанинови [re: xenox]  
Автор Einherjer-2 (сбъркан)
Публикувано12.09.08 12:45



Какво толкова страшно каза Боян , че усещам някаф яд и злоба в писаното от теб?!





Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанинови [re: Einherjer-2]  
Автор xenox (елфът савин)
Публикувано12.09.08 12:54



човек усеща това, което носи у себе си.



Редактирано от xenox на 12.09.08 12:55.



Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанинови [re: xenox]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано12.09.08 12:55



Онзи пръч с пентаграмата на главата е доста различен по вид от Пан бога с когото го свързват сбърканите християни


Единия е весел бог свирещ на флейта сред природата с кози крачета и рогца
Докато другото е сбъркан хемафродит с козя глава

Това с къпането в бича кръв кой го казва в авеста ли го пише или е дело на някой поп Междо другото много от нещата свързани с митраизма са били унищожени от раните християни има съвсем малко неща писани от християни против тях

Да библията не представя едно едино учени и не защото бог се е променял с времето а защото лудите в различните времена които са писали тази книга са били различни
Различните пророци са давали различни наставления
Исус е бил последния но май на никой не му изнася да следва точно учението на исус по скоро всички са привлечени от една идея да се молят и да се надяват на прошка
Лицемерен сатанизъм от най висш тип

Така хеноксе обясни ни все пак защо главния масонски символ е неразделна част от християнската църква



Тема Re: Я малко еврейски песнинови [re: Einherjer-2]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано12.09.08 12:56



Поне ще видя от близо земите на Велика България





Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанинови [re: Kaлoмaин]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано12.09.08 12:58



Обвинявам защото исус е дал някой доста точни и ясни принципи на последователите си, но на никой не му стиска да следва принципите му


Всички разчитат на прошка, не е важно какво правиш важното е да получиш прошка преди да умреш
Прошка от попа



Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанинови [re: БoянlYl]  
Автор xenox (елфът савин)
Публикувано12.09.08 13:01



пръча е Бафомет. не е същото като Пан. и начина по който го изобразяват сатанистите не е измислен от християнството. пък и да е измислен, май ги кефи.

да, всичко, което не ни изнася хриситяните са го изопачили. както за хриситяните всичко гадно е езическо.

Библията, като я четеш с разбиране, а не с неприязън, си е с ясна идея от началото до края.

а защо да е масонски тоя символ? не беше ли египетски? в християнството има символи от много религии, стига да се връзват с идеята.



Тема Re: Я малко еврейски песнинови [re: БoянlYl]  
Автор Koпpивeнa Meтлa ()
Публикувано12.09.08 13:48



И ние ще видим земите на още по-велика България.



Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанинови [re: БoянlYl]  
Автор Meмeнтoмopи ()
Публикувано12.09.08 15:05



Еми много революционно и напредничаво се обосноваваш не защо си ЗА,а защо си анти.Ако се беше родил в будистка или с друга религия държава може би щеше да се бориш за въвеждането на християнството

Ем само ревеш от "насилственото" му въвеждне ем по същия злостен начин искаш да го "свалиш".Естествено реалността мисли другояче и не ти остава нищо друго освен да злобееш



Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанинови [re: Meмeнтoмopи]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано12.09.08 17:02



Виж сега религии чиито главно мото е да няма различни от тях няма как да си толерантен с тях


Големите религии които не преследват инакомислещите са малко и по много странни причини нямат нищо общо с юдаизма

Насилствено бих премахнал само масонерията всичко останало ще си изчезне от само себе си
А пък и в крайна сметка какво ме бъркат някакви си 10% тотално луди християни които немогат да живеят без идеята за разпнатия йешуа и прошката
Нормално е лудите няма да се излекуват, хубаво е поне да симат утеха

Аз вчера много си мислех и за строевете значи робовладелството било с 1% хора на които им е било добре другите 99% били роби хах това е невъзможно
Значи имаме семейство свободни хора жената и децата не ги броим защото дори и да не са свободни то те не са и роби
Как тоя един човек контролира други 99 на него му трябват поне 20 души охрана които също не са роби и няма да живеят зле тия хора също имат семейства които не са роби
Ами реално погледнато същата йерархична система я има и през феодализма има я и в съвременото демократично общество
Има една прослойка от 10% пълновластни господари и една малко по голяма от около 20% кучета които пазят тези господари
Днес даже е по зле има едни между 5и10 % от обществото които са в сверата на производството едни 60% в сверата на услугите и отново господарите и кучетата

А как е било в езическа България Има малък воено админестративен апарат издържащ се от воини и данъци а по същество всеки селянин или занаятчия си е държал собствено снаражение за случаи на война това с робите май не се среща много в нашата история
Е това не е много актуална форма за икономиката на една страна но повярвай ми има възможности за реформи в световен мащаб това и стряска господарите на робските системи
Да се отхвърли робската икономика, робската идеология и религия е това е кошмар
Хората никога не са били равни и никога не са били напълно свободни, но някой неща просто минават всякакви граници на наглоста



Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанинови [re: xenox]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано12.09.08 17:21



Да пръча бафомет не е измислен от християнството ти май надценяваш болните мозъци в него


Хората дето са измисли бафомет са измислили християнството това са две различни неща
Те си имат своята религия на пастирите, религията за овцете е друга

да, всичко, което не ни изнася хриситяните са го изопачили.

Естестествено е да изопачавате всичко което не ви изнася и сега го правите.
Което не ви се вписва в идеологията е от дявола

за хриситяните всичко гадно е езическо.

Или по точно казано всичко което не разбирате всяка една религия която не почита йехова и сина му йешуа
За това и всичко трябва да се унищожава в името на добрия и благ бог
Е няма страшно всичко се връща наказанието за християнството ще е Исляма

Библията, като я четеш с разбиране, а не с неприязън, си е с ясна идея от началото до края.
Ами чел съм я спорел съм и с богослови но винаги се стига до обяснения на библията с други книги
А всякаква историческа истина се критикува като конспирация на дявола и се предлагат изопаченията на разни псевдонаучни християнски историци
Това може да убеди два типа хора малограмотни и с разни душевни терзания
И тъй като ти не си глупав става ясно че си от групата на комплексарите

Корените на масонерията се крият във няколко религии които са пречупени през юдаизма
Това са Шумер, Египет и разни други семитски вярвания
Да не забравяме че моисей чието име от египетски означава син на фарона е бил запознат добре с тяхната религия и прави първата им религиозна реформа от политеизъм към монотеизъм
Храма на Солом центъра на юдейската религия е построен от Хирам египетски архитект от там тръгва и идеята за зидарите
Та да се върнем на значението на символа в египет това е окото на Ра богинята Хатор(богиня на отмъщението), тя се опитала да унищожи човечеството. Ра в последния момент решава да го пощади по същия начин по който йехова прощава на хората след потопа, но богинята Хатор вече си е поставила за цел неговото унищожение. Всевиждащото око е интересен символ който може да се намери навсякъде където пипа масонерията
Та така хеноксе как този зловещ символ на античовешкото се вписва във вашата религия

Редактирано от БoянlYl на 12.09.08 17:23.



Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанинови [re: БoянlYl]  
Автор Meмeнтoмopи ()
Публикувано12.09.08 17:29



Гледам си много озлобен и заменяш реалността с некви фикции."Езическа" България е била държава в преход от племенен родовообщинен строй минава директно към феодализма и то поради своята изостаналост.Кога в Рим се създават чудеса на изкуство,литература,материални придобивки нашите пасат овци некъде из степите или под брезите

Роби е имало и още има даже сред "прогресивните" религии като будизъм и шинтоизъм -това няма нищо общо с религията,а с начина на производствоСамото християнство или будизъм или квото и да е ако се прилага според каквото са имали предвид основателите му може да води само до едно-вътрешен мир и покой и една ведрост и радост от живота -гледах един православен свещенник по телевизията -ми той беше битер дебелшък зачервеничък будистТака,че не пътя е виновен,а тия които го следват.И съвсем естествено обществото възсяда квато и да е религия и я скопява така,че да му върши работа.И ти точно като удавник за сламка се хващаш за самите скопявания ,а не за религията



Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанинови [re: Meмeнтoмopи]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано12.09.08 17:51



Да съм озлобен ли, просто правя грешаката да хвърлям камък по умряло куче


Каква реалност е християнството по скоро умираща религия
Ти какви истински християни можеш да дадеш за пример, някой дето да следва пътя посочен от исус
Двама трима има ли поне


Ахъм в българия не имало робство защото сме били изостанали, е сега си наваксваме
С християнството и съвремения неофеодализъм сме цъфнали та вързали
Скоро няма и да има българи в българия

Къде са тия роби в будизма и шинтоизма

Да бе чували сме ги тия приказки то не бил крив пътя били криви хората по него

Ами хубаво то кви хора да привлича християнството освен криви , с какво то е по добро от старите култове ами с нищо масонска простотия
Освен неща дето да ме дразнят друго не намирам

Та пак те питам ти себе си ли опитваш да убедиш че струва, на някой друг тука ли се опитваш да спасиш душата или мене се опитваш да убедиш
Ако е мене просто няма как да стане, запознат съм достатъчно по тоя въпрос история и религия, запознат съм с християнството просто не знам с какво ще ме впечатлиш

Ако искаш да спасиш някоя друга душа направо се обърни с призив към нея и без това не съм се забавлявал отдавна със спасители

Ако искаш да убедиш себе си, то не ти трябва истината важно е да вярваш



Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанинови [re: БoянlYl]  
Автор Meмeнтoмopи ()
Публикувано12.09.08 18:01



Няма да се спирам на неизненадващия ме факт да приемаш желаното за действително превръщайки се в един трагичен образ


Само това Къде са тия роби в будизма и шинтоизма показва колко си незапознат.Има нет поразрови се



Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанинови [re: БoянlYl]  
Автор xenox (елфът савин)
Публикувано12.09.08 18:21



бафомет Е старо езическо божество. ако езичниците са измислили християнството...

а при таб което не ти харесва го приписваш на християнството, сатанизма и т.н. от кого се учиш? от християните? от сатанистите?

един професор по патоанатомия казваше: човек вижда кавото знае. така е и с Библията.

този символ изобразява всевиждащото око на Бога, който си е все толкова добър и т.н., без значение каква е била Хатор за египтяните. ако масоните започнат да използват IYI (както са използвали свастиката при Хитлер) ще се отречеш ли от него?



Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанинови [re: Meмeнтoмopи]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано12.09.08 18:22



Нета и библята предлагат еднакво достоверна дезинформация





Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанинови [re: БoянlYl]  
Автор Meмeнтoмopи ()
Публикувано12.09.08 18:29



В индокитай робство има до ден днешен докато в Япония е премахнато но все пак човек ако не иска няма как да бъде убеден и това се нарича фанатизъм -да възприемеш представите за реалност





Тема Всевиждащото оконови [re: xenox]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано12.09.08 18:36



Да от семитското езичество също като йехова а исус е измисления герой за идеологически покорените народи


Бафомет не е част от европейското езичество от света на ариите


Ами не християнството, ислям, кумонизъм са следствия
Но пък много готини сатаниснки следствия играят точно по нисшите нива на хората

Ами хубаво библията е неразбрана то е ясно иначе щеше да има едно християнство и на мен ми е ясно че това е твърде странно религиозно послание за да е боговдъхновено

Да но масоните не са ползвали този знак нито пък са използвали свастиката на Хитлер Хитлер е единствения човек който им е сбъркал плановете знаеш ли колко ложи са пропищяли и до днес това е най сатанизирания човек на земята
Архивите които СС са конфискували от масоните после ги лепват кумонистите Сталин веднага му хрумва да направи еврейска държава в сибир, берия се усеща и го гътва И днес в русия доста се говори точно за масонерията и евреите и то на официялно ниво
Видя ли чичкото в първото филмче генерал маьор в психоаналитични войски Руснаците се усещат на къде духа вятъра
Скоро или всички ще сме подчинени на всевиждащото око или ще има една последна голяма битка преди освобождението

Та така пич какво означава всевиждащото око в християнството



http://www.youtube.com/watch?v=srYlZ2KshCQ&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=hWvCNe-7EPQ&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=SWaniFVWIF0&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=pc1x55ah2zU&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=3mg5rZrd2xg&feature=related



Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанинови [re: Meмeнтoмopи]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано12.09.08 18:42



Та така будизма ли го насърчава и това вярващи хора ли са


А това че японците са свръх работни на тях така си им харесва явно


Да можем да кажем че робията не се насърчава от нито една религия освен юдаизма но тя има достатъчно дъщерни фирми които просто да създават роби

Защо не сравним един поп със будиски монах, колко разлики ще открием в морално и всяко друго отношение


Ама да се върнем на въпроса ти кого убеждаваш че християнството е нещо за предпочитане



Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанинови [re: БoянlYl]  
Автор Meмeнтoмopи ()
Публикувано12.09.08 18:47



Да можем да кажем че робията не се насърчава от нито една религия освен юдаизма
Ще се радвам да ми цитираш къде юдаизма и християнството и исляма и будизма "насърчават" робовладелството.Това са духовни учения със съвсем друга цел,а че робовладелците по света са използвали неква мимикрия и изопачаване за да оправдават това си дело е съвсем друга песен





Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанинови [re: Meмeнтoмopи]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано12.09.08 18:57



Мога да ти посоча места в стария завет които насърчават евреите да властват над гоите, че Йехова им е обещал световно господство


Мога да ти посча конкретна заповед на моисей която негласно го насърчава и конкретни закони за действия при евреи попаднали в робство

Само че ти като си вярващ за какво да го правя слепия като не иска да види няма да види как да е вие и без това сте си на изчезване

И пак питам ти сега кого се опитваш да убедиш в християнството себе си, мене ли, някой друг ли
Ако е някой друг се обърни направо към заблудената му душа и действай и без това ми се чете нещо смешно



Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанинови [re: БoянlYl]  
Автор Meмeнтoмopи ()
Публикувано12.09.08 19:01



Опитвам се да ти кажа,че нещата не са толкова просташки колкото ги изкарваш в своите представи

И,че при реална среща с някой от ранга на Христос ще си глътнеш слюнката и ще мигаш на парцали както е направил и бога Мита преди да умре-т.е. изчезне от съзнанието на следовниците си



Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанинови [re: Meмeнтoмopи]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано12.09.08 19:13



О напротив точно толкова са просташки, религия която се е дискредитирала в продължение на 2000г като най голям враг на свободния ум и на всяка друга религия


Моля ти се тия неща ги обяснявай или на някой неграмотен или на някой много отчаян човек дето има нужда да го спасяват от самия него

Ама то от ранга на исус има живи хора бе
Висарион е жив има и последователи и те вярва че това е завърналия се исус

Та пак те питам ти кого се опитваш да убедиш отговори ми на този прост въпрос и си дрънкай каквото щеш

А и митра не е умрял докато има хора да се възхищават на древните митове и легенди ще има и такива като мен
Ти си прекалено куха лейка за да схванеш че един символ неможе да бъде убит че така или иначе какво мислиш ти или който и да е било за бог е все тая защото вселената си действа по нейните правила



Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанинови [re: БoянlYl]  
Автор Meмeнтoмopи ()
Публикувано12.09.08 19:18



която се е дискредитирала
Що ползваш страдателен залог или Христос е слязъл от небето да я "дискредитира".Ти просто слагаш знак за равенство между религия и църква.

Приемаш за изконна даденост,че най е християнин робовладелеца или тоя който е налагал църквата с огън и меч или инквизицияГолям човек си отърси се от тия заблуди и употребявай не страдателен залог ами конкретно кой какво е дискредитирал.



Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанинови [re: Meмeнтoмopи]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано12.09.08 19:32



Слагам знак на равенство между едно кретеноидно митологизиране на един чифут и църквата която го проповядва


Няма нищо оставено от исус само от ученици на неграмотните му ученици или още по зле от учениците на учениците на учениците
На развален телефон всички сме играли като малки
А и по важното е в тая игра на развален телефон не се казва почти нищо ново взаимствани идеи, и кумонистическа пропаганда която никой не следва

Приемам че сатанизма е религия на пастирите, а всеки пастир се нуждае от овце за това и трябва една овча религия
Това не е религия която променя хората и овцете и пастирите са си един долу дренки, за това се създава и опозициония сатанизъм.

Та за 10 път те питам кого искаш да убедиш явно няма да получа отговор на този въпрос



Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанинови [re: БoянlYl]  
Автор Meмeнтoмopи ()
Публикувано12.09.08 19:35



Слагам знак на равенство между едно кретеноидно митологизиране на един чифут и църквата която го проповядва
Ми то чудото на възкресението е за най-ниско интелигентните и ти както очаклвах си се хванал точно за нея като удавник за сламка.Да не ти казвам,че Айнщайн също е "чифут"





Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанинови [re: Meмeнтoмopи]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано12.09.08 19:55



Айнщайн е чифут но с него не се изчерпва физиката нали се сещаш



И фройд е чифут но психологията не се изчерпва с него

Не бих казал че има чудо но възкресението но ще се съглася и непорочното зачатие е доста забавна измислица

Ти няма ли да кажеш все пак кого убеждаваш на толкова упорит въпрос не получих дори един зле скалъпен отговор



Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанинови [re: БoянlYl]  
Автор Meмeнтoмopи ()
Публикувано12.09.08 20:05



Ами просто се опитах да ти покажа,че "чифут" е нещо като българин дори ако искам да съм гаден може да кажа и повече щото няма български айнщайн с който ни да се изчерпва ми даже и да почва физиката


И с концентрацията ти върху чудесата показваш за н-ти път степента на елементарно-вулгаристичния си подходецСигурно можеш и още ама не го показваш



Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанинови [re: БoянlYl]  
Автор Kaлoмaин (сурикат)
Публикувано12.09.08 20:42



Я си признай какво си чел този месец.





Тема Обаче изненада!нови [re: Koпpивeнa Meтлa]  
Автор Koпpивeнa Meтлa ()
Публикувано12.09.08 21:40



Еврейстака песен сега се оказа босненска. Тоя Йехова, тоя Йехова...!



Редактирано от Koпpивeнa Meтлa на 12.09.08 21:40.



Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанинови [re: xenox]  
Автор Einherjer-2 (сбъркан)
Публикувано12.09.08 22:26



да , друга хртистиянак глупост да ми кажеш. Тъпак



Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанинови [re: БoянlYl]  
Автор мapдyk (Enlil)
Публикувано13.09.08 09:28



евреите не юдеи



това което си написал е тъпня



Mvlti svnt vocati, pavci vero electi

Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанинови [re: Kaлoмaин]  
Автор мapдyk (Enlil)
Публикувано13.09.08 09:32



възкръсваш бог и пантократор е Мардук, който според юдеите е Луцифер.



а са кой кой е?

Mvlti svnt vocati, pavci vero electi

Тема Re: Всевиждащото оконови [re: БoянlYl]  
Автор xenox (елфът савин)
Публикувано13.09.08 10:25



няма значение, че не е от света на ариите. пак е езически бог, при това европейски - ариите са азиатски народ.



изопачаването на фактите както ти отърва не е чудно, всъщност - целия ти мироглед е формиран върху литература, диктувана от същите, с които си въобразяваш, че се "бориш". и тя е, колко изненадващо, антихристиянска. а останалата е просто тъпа, като онази научна фантастика за анунаки и нибиру. това наистина са приказки за ... "низшите нива на хората".

така и хитлер (сатанизиран с право) е антитезата на сталин (просто параноичен човек с власт) - две чудовища, които познай кой ги синтезира във втората световна война, за да може САЩ пак да спечели война, която де факто не са водили.

свастиката може да е била позитивен символ на сила в миналото, но след Хитлер в нея се виждат експерименти с хора, масови убийства, ужасяваща расова дискриминация и т.н. за това Сталин не се сатанизира толкова - той просто е убивал хора от параноя. Хитлер и приближените му са го правили по извратен, целенасочен начин.

символите, в това число окото в пирамидата, се насищат със смисъл от действията, разбиранията и вярата на хората. в християнството то е положителен символ, на добрия Бог, за масоните - ти ще кажеш, повече техни пропагандни книги си чел, за египтяните вече стана ясно.

а в Русия се говори сериозно за това - и Слава Богу!

Редактирано от xenox на 13.09.08 11:35.



Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанинови [re: Einherjer-2]  
Автор xenox (елфът савин)
Публикувано13.09.08 10:30



и ти ще ми говориш за злоба и агресия...



хората виждали те на живо казаха, че си готин тип. предполагам, че само тук се държиш гадно, по незнайно какви причини. все пак ако форумния ти образ отговаряше на действителността бих казал, че си доста нещастен.



Тема Re: Всевиждащото оконови [re: xenox]  
Автор мapдyk (Enlil)
Публикувано13.09.08 10:35



всевиждащ е наместика му на Земята,

а самият той е всезнаещ.

Mvlti svnt vocati, pavci vero electi

Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанинови [re: мapдyk]  
Автор мapдyk (Enlil)
Публикувано13.09.08 10:37





това е по-

Mvlti svnt vocati, pavci vero electi

Тема Re: Всевиждащото оконови [re: мapдyk]  
Автор xenox (елфът савин)
Публикувано13.09.08 10:41



а пък аллах има още 97 епитета.

поздрав и от мен:





Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанинови [re: xenox]  
Автор Einherjer-2 (сбъркан)
Публикувано13.09.08 12:05



Всъщност с глупаци не ми се говори повече. твърде сте ограничени.....



Тема Re: Всевиждащото оконови [re: xenox]  
Автор Einherjer-2 (сбъркан)
Публикувано13.09.08 12:16



така и хитлер (сатанизиран с право) е антитезата на сталин (просто параноичен човек с власт) - две чудовища, които познай кой ги синтезира във втората световна война, за да може САЩ пак да спечели война, която де факто не са водили.

свастиката може да е била позитивен символ на сила в миналото, но след Хитлер в нея се виждат експерименти с хора, масови убийства, ужасяваща расова дискриминация и т.н. за това Сталин не се сатанизира толкова - той просто е убивал хора от параноя. Хитлер и приближените му са го правили по извратен, целенасочен начин


Много ограничено и опростенческо мислене пропито с медйни образи а не с реални расъждения и анализи.


Питам аз, на някой прави ли му впечатленеи,че всички хитлеристи(особено сс-овци) в американските ( а и ен само там) са показани с гърбави носове, чернооки и тънки устни или ако не са такива то са педали. На някой прави ли му впечагтленеи,че всички кадри за Хитлер , които се показват го показват как вика нещо неразбираемо и ръкомаха. КаК кадрите от третия райх са нрочно затъмнени за д аизглежда всичко мрачно. Да не говоря за кадрите от "концетрациуоните лагери" Та кой казва че тва са евреи от лагерите. някой шибан чифут да не би да е познал дядо си хахах
За капак на всичко платени медии ще ми сравняват Волен с Хитлер! НИЩО ОБЩО НЯМА!!
Знаеш ли що не забраниха петолъчката..Ами щот я има на знамената на САЩ и на ЕС хахаха



Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанинови [re: мapдyk]  
Автор Einherjer-2 (сбъркан)
Публикувано13.09.08 12:23



Хителите на Юдея....... не всички са изповядвали култа към Яхве, имало е такива кото са вярвалив Астарта, Адонис и др.



Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанинови [re: мapдyk]  
Автор Einherjer-2 (сбъркан)
Публикувано13.09.08 12:24



Боян не слуша метъл!! Не му е в кръвта





Тема Re: Всевиждащото оконови [re: Einherjer-2]  
Автор xenox (елфът савин)
Публикувано13.09.08 12:38



не си прав за СС-овците. Хер Флик беше рус и синеок. разбира се, самият Хитлер не е бил такъв. предполагам, че неговия образ как крещи на тълпата е изфабрикуван 60-те години в Холивуд, от гадните чифути, нали? а всички документални кадри са иззети и заменени с еврейска пропаганда - такава една, затъмнена. и концентарционните лагери са били приятни места за отдих всъщност. и тези, които си спомнят за убийствата и изтезанията там и по-стращно - униженията, са платени агенти на ционистите. жените (не еврейки, а полякини), с които са правили експерименти за стерилизация си измислят. и те са на заплата. и анатомичния атлас на Менгеле е фалшификат, за да очернят Хитлер.

горкият Хитлер, толкова добри намерения е имал - да избие и премахне нечистите раси (според него). жалко, че не е успял - колко прекрасен щеше да е света днес! пълен със синеокички, русоляви момчета и момичета.
и евреите! какви причини имат да го мразят?! да е посегнал на децата и близките им? да ги е смятал за низши не-човеци? възмутително! и не ги е срам постоянно да правят филми и да пишат книги колко ужасно било всичко в хитлериска Германия. не, наистина не мога да разбера.



Тема Re: Всевиждащото оконови [re: xenox]  
Автор Einherjer-2 (сбъркан)
Публикувано13.09.08 12:40



Ти си смотаняк.



Тема Re: Всевиждащото оконови [re: xenox]  
Автор Einherjer-2 (сбъркан)
Публикувано13.09.08 12:44



самият Хитлер не е бил такъв
А какъв е Хитлер ? да не би да е с черна коса и кафяви очи, бре тъпунгер!!??



Тема Re: Всевиждащото оконови [re: Einherjer-2]  
Автор Meмeнтoмopи ()
Публикувано13.09.08 13:03



Кво си се разпенил -Хитлер е продукт на своето време и ако не е бил той е щял да бъде някой друг без секво значение на мутрата





Тема Re: Всевиждащото оконови [re: Meмeнтoмopи]  
Автор Einherjer-2 (сбъркан)
Публикувано13.09.08 13:08



Абе, не въпроса на мутра, а тва че целенасочените глупости се говорят и пишат по медиите и тоя глупак с промит мозък Ксерокс ги преповтаря като папагал.


Драйфа ми се от папагалщина и тоталния нихилизъм обзела света.



Тема Re: Всевиждащото оконови [re: Einherjer-2]  
Автор мapдyk (Enlil)
Публикувано13.09.08 13:31



определено го тормозят чифутски страхове.

дали е чифут е се тая.

Mvlti svnt vocati, pavci vero electi

Тема Re: Всевиждащото оконови [re: Einherjer-2]  
Автор xenox (елфът савин)
Публикувано13.09.08 13:41



а рус и сиеок ли е, бе? неограничения и непромития мозък!





Тема Re: Всевиждащото оконови [re: xenox]  
Автор Einherjer-2 (сбъркан)
Публикувано13.09.08 14:02



Ти не си ред!



а ето как са го рисували:




Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанинови [re: Meмeнтoмopи]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано13.09.08 14:07



Чифут не е като българин


Българите нямат религия която им казва че са богоизбрани и че трябва да подчинят на себе си целия свят
Българите нямат дума като гой с която да наричат всички различни от Българите

Има само два паразитни народа на тая планета циганите и евреите едните действат хитро чрез икономиката а другите крадят и паразитират благодарение на закони направени от първите за да се набиват на очи

А какъв е твоя подход на неуверен във вярата си човек който се надява да убеди другите в нещо в което сам не вярва



Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанинови [re: мapдyk]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано13.09.08 14:11



На гербчето пак има едно всевиждащо оченце



Само че защо така лаконично се изказваш, "тъпо" било но защо
Би трябвало да имаш поне мнение по въпроса или така ти се казва от горе



Тема Re: Всевиждащото оконови [re: Einherjer-2]  
Автор xenox (елфът савин)
Публикувано13.09.08 14:12



признавам, моя грешка. не съм го гледал много-много в очите.

но това не променя нищо.



Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанинови [re: Einherjer-2]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано13.09.08 14:14



Блек метъла си е сатанинска музика, но един архитект би трябвало да знае това по добре


Иначе метъл си слушам



Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанинови [re: Meмeнтoмopи]  
Автор Einherjer-2 (сбъркан)
Публикувано13.09.08 14:18



Да бе , голям мозък и човеколюбие се иска да създадеш средсвто за масово изтребление и да го приложиш. Ако не знаеш Опнхаймер и Хари(соломон) Труман са чифути!
нещо котео самаят дявол( хитлер) не посмя да направи. Кой е по-дявол, този който приказва открито или този който избива , хитро и нагло и се крие някъде.



Тема Re: Всевиждащото оконови [re: xenox]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано13.09.08 14:55



Да а ние почитам е продукт на семитското езичество, Исус е еврейския адонис

При това и мюсюлманите и евреите които са семити не вярват че той е бог

А европейското езичество си е наше и е различно от чифутската митология която обикновения християнин изучава през пръсти без да познава дори библията

Мирогледа ми е базиран на много по сложна основа от колкото е на един християнин четящ само библията
Достатъчно е да се огледа човек за да види колко много неща му се натрапват покрай чифутската история която човек изучава като свещенна

Хитлер е най страшния човек на земята самия дявол просто защото успява да излъже масоните Това е единствения човек който успява за кратко време да прекара и евреи и масони
А войната която предизвикват срещу него естествено е неизбежна, все пак тя е щяла да промени света
Ако трябва да направим елементарна съпоставка между хитлер и сталин ще видим че сталин е убивал далеч повече хора и то в собствената си родина само че никога не е успял да подгони евреите и масоните за това и кумонизма е нещо естествено в нашия свят и макар сталин да е демонизиран той изглежда направо като добряга сравнение с демоничния образ на Хитлер
Само че похода на хитлер срещу кумонягите е благословен от папа Бенедикт 15 днешния папа е бил в хитлер юнген и страно защо пак си е избрал името бенедикт

Сащ печелят войната защото масоните са движели провокациите
Достатъчно е да видиш кой е движил войната от трите страни
от страна на на англия и сащ са мсоните които рушът обществото от друга са комунягите и евреите и Хитлер злодея който е искал да възтанови германия след първата имперска война да я направи независима от другите две сили

Свастиката винаги е била и ще бъде позитивен символ, независимо масонските промивки на мозъци
Докато има бели хора което както е тръгнало няма да е още дълго

Та така отново избягваш основния въпрос защо всевиждащото око какво значи то за вас За масоните то е жив белег емблемка за тяхното присъствие и тяхното велико дело

В русия се говорят много неща има много християнски филмчета много откровено езическа пропаганда на славянството това е съвсем нормално
Още навремето Хитлер е бил наясно че християнството е една болна религия която на принципа на юдаизма колкото по преследвана е толкова по настървено обединява лудите
Ясно е че лудите които отчаяно имат нужда от спасение винаги ще ги има
За това дори той е гледал на тези неща под два ъгъла
Християнството е за вярващите то просто трябва да се изчисти от чифутската и масонска простотия а езичеството е за елита и сега в русия се работи на две плоскости
Поповете обясняват разни неща на пенсиите и лудите докато другите си правят езически общини а генерали като тоя ти обясняват точно за контрола над света и чифутските религии
Християнство ще им докато има луди и комплексари това е неизбежно



Тема Re: Всевиждащото оконови [re: БoянlYl]  
Автор xenox (елфът савин)
Публикувано13.09.08 15:15



аз вярвам в Христос, не в еврейския адонис. не митологичен образ, а реална личност. какъвто и да се опитват да го изкараш, въоръжен с... еврейска пропагадна. на нея ти се крепи и мирогледа.

Сталин е действал масово, но просто от параноя, без идеология спрямо раси и т.н. просто е смятал, че постоянно го предават и преследват. Хитлер никой не го обвинява за това, че е възстановявал Германия. евела му - вдигнал е една опропастена страна. обаче това, което е направил с евреите (и циганите, педалите и т.н. - но за тях никой не плаче) си е гадно. и евреите днес с право не искат то да се повтаря и държат да го припомнят на всички. както арменците искат да им се признае геноцида.
след като в Русия се настанява болшевишки режим Хитлер първо е допуснат да събере сили на спокойствие и в разбирателство със Сталин, а после ги въвличат в конфликт, от което Германия, хилавите Италианци и Япония са смазани, а СССр е оставен да се разпадне в последствие, защото просто няма шанс.

този филм е правен от изповедника на Путин - човек, който ще влияе на Руската политика за десетилетия напред. езическите филмчета и онзи клип "славяните също са се били в редиците на СС за чистотата на арийската кръв" са дело на разни откачени самодейци.

кое езичество било за елита - сварог и перун? когато руснаците са били езичници князете им в мирно време са орали на нивата.



Тема Re: Всевиждащото оконови [re: xenox]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано13.09.08 15:28



Да така е ти вярваш срещу вярата фактите са безсилни


Вярата е в основата на пропагандата но не и на истината

Както е казал Аристотел, Платон ми е скъп но истината ми е пос къпа

Да така е сталин е действал от параноя трепъл е наред
Докато хитлер е бил изверг трепъл е масони и евреи, цигани, кумонисти
Няма страшно както вървят нещата скоро ще си наваксаш пропуснатите моменти с циганорите






след като в Русия се настанява болшевишки режим Хитлер първо е допуснат да събере сили на спокойствие и в разбирателство със Сталин, а после ги въвличат в конфликт, от което Германия, хилавите Италианци и Япония са смазани, а СССр е оставен да се разпадне в последствие, защото просто няма шанс.

Болшивизма се настанява в русия със злато на холандски евреи а берия се е грижил да подхранва параноите на сталин
Всичко е било по план да умрът максимално много европейци
Да вкарат в клопките на кумонизма и масонерията и азия
Е трябва да си щаслив скоро навсякъде ще е шареничко от раси като заживееш в едно гето с сенегалци и цигани ще се чудиш как да си опазиш дъщеричката

Тоя филм е правен от изповедника на путин другия за езичниците от генерал майор на психоаналитични войски абе изобщо на човек му става защо русия е такава заплаха за света
Дори всички да са копали на нивата разликата между мислещ и вярващ човек е очевидна




Тема Re: Всевиждащото оконови [re: БoянlYl]  
Автор xenox (елфът савин)
Публикувано13.09.08 15:47



извинявай, ти вярваш в анунаки и нибиру...



Хитлер не само е трепал - измъчвал е, стерилизирал е, използвал е хора за опитни мишки. гадно.
различните раси имат шанс да живят заедно в мир, ако нямаше хора, за които е добра идея да се насаждат конфликти между тях, да се смятат за висша раса и без проблеми да унищожават низши раси.

няма разлика между вярващ и мислещ - и двамата могат да бъдат излъгани. важно е какво мислиш и в какво вряваш.



Тема Re: Всевиждащото оконови [re: xenox]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано13.09.08 17:04



Анунаките и нибиру ги възприемам като вероятна хипотеза


В същност вярвам в извънземни и че те са ни посещавали, но това е напълно вероятно и е подплатено с доста повече факти от колкото че исус е заченал непорочно и че е син йехова
Докателства за посещения има в митологията в археологията а днес доста от воените в цял свят ги засичат къде ли не
Дори и католическата църква побърза да се застрахова че такива има и е нормално те да не вярват в исус понеже при тях можело да няма първороден грях

Да точно Хитлер ги е правил тези неща някъде да има подобни заповеди подписани от него Германците са си водели доста стрикна документация

Хората ще си живеят в мир ако никой не се бърка в културата и територията на другите или на малкото войните щяха да са местни локални явления на определени периоди
За съжаление юдаизма е първия нацизъм а техните учения трябва да са световни
Няма страшно с изчезването на белия човек всичко ще се оправи, ще изчезне и християнството

Вярващия е 100% излъган мислещия винаги търси
Мислещия дори и да е излъган ще отчете грешката, докато вярващия ще е най яростния защитник на лъжата
Аз не чета само библията и не се интересувам само от индоевропейско езичество имам широк спектър от интереси които навързвам в една идеология и представа за света



Тема Re: Всевиждащото оконови [re: xenox]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано13.09.08 17:27



Да хитлер е държал гръмогласни речи, но те и досега се изучават във всички курсове по риторика


Документалните кадри от концлагерите дават само едни изгладнели хора от края на войната и много трупове
Е в края на войната и германците не са имали какво да ядът
Измислици са 6 милиона в газовите камери жертви несъмнено е имало, и експерименти с хора и сега си има
Ти какво мислиш че сега не се клонрат хора ли
А каква е съдбата на неуспешните експерименти

Евреите са паразити жалко е че днес хитлер не е спечлил но ти трябва да си доволен от това децата ти могат да отраснат заедно с мангалите в гето
Мога да са жертви на оранжеви революции или да станат клошари могат да живеят и в един прекрасен умиращ свят изопщо все светли идеяли на глобализацията
А християнството във всички случаи е най печелившо прогресивно изчезваща религия

Книги за това колко е било ужасно в германия не се пишат
Пишат се книги за това колко ужасно било в концлагерите
Пишат се и много книги за хитлер която описват една сложна и противоречива личност но в никакъв случай някакъв демоничен изверг
Има достатъчно книги писани от негови лични познати не от евреи които го изкарват импотентен сатанист



Тема Re: Всевиждащото оконови [re: БoянlYl]  
Автор xenox (елфът савин)
Публикувано13.09.08 17:37



те католиците са много пари имат да губят, ако случай излезе, че има извънземни. но анунаки и нибиру са нещо друго - това са извънземни в световна конспирация срещу човечеството. сигурно вярваш, че буш, английската кралица и блеър са гущери? пък не бих се учудил - във всичко би повярвал, стига пред него да пише, че християнството е нещо лошо.

да, Хитлер може да е бил блага душица, но неговия режим ги е вършил тия неща, което е все едно. ако не се бе самоубил можеше да се защити в съда - гьоринг го прави много добре.

белия човек яма да изчезне, а християнството - да. само си го е предсказало. но не заради расата. то е надрасово учение, макар на места да са го обвързали с расата и Христос да се изобразява като синеок рус младеж. какъвто май няма начин да е бил.
белия човек е направил много с надмеността си, за да породи сега гнева, завистта и злобата на другите раси. нацизма е едно такова нещо. юдаизма също - много золуми са направили евреите, но гоненията само още повече са ги озлобявали. наистина око за око ще направи сляп целия свят.

за това Христос казав, че трябва да се обича Бог със сърце И разум и да се изпитват ученият, преди да се вярва в тях. но вярата е задължителна и неминуема за всички. ти също вярваш - вече се разбрахме, във "вероятни хипотези"...

на търсещият, особено на този, който си мисли, че разумът му може безпогрешно да отсява истинно и неистинно - винаги може да му се поднасят фактите така, че сам да си направи желания от поднасящия фактите извод. особено ако му се напомня, че е разумен човек и му се повтаря, че като си напарви този измод ще е умен, обективен и свободен. гордият човек общо взето лесно се лъже, като му се ласкае гордостта.



Тема Re: Всевиждащото оконови [re: БoянlYl]  
Автор xenox (елфът савин)
Публикувано13.09.08 17:46



няма спор - бил е магнетична фигура, може би малко импулсивен човек със свои странности. но дори жертвите да не са били 6 милиона (да речем - 3 милиона да са били), пак е гадно. пък и не всички са били избити в камерите. това, че експерименти има и сега не го оневинява - просто и в америка и в русия, хайде да кажем, не са стока.

ако даден проблем се решаваше с геноцид щяхме да живеем в прекрасен свят, защото такива не са преставали. пък и да сложиш всички различни от теб под общ знаменател и да ги изколиш, без да ти пука, че сред тях има и свестни хора... но какво ти разправям - за теб няма нищо лошо, стига да не живееш в гето. нито пък виждаш друг изход.
но какво ти пука! нали ще ходиш по горите, да си близо до бог.

в германия си е имало борба с вътрешните врагове, дето не са искали да изколят всички различни от тях.



Тема Re: Всевиждащото оконови [re: xenox]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано13.09.08 18:41



Анунаките и нибиру са само една хипотеза при това доста по вероятна от човека бог


Следи от златни рудници има още когато на земята не би трябвало да има хора
Кроманьонеца е вид който се появява от нищото
Камената епоха за човечеството свършва със шумерите и една високо развита цивилизация която е познавала слънчевата система по добре от всеки друг през последните 5 000 г
Египет също има своята вяра за това че са дошли от боговете, те посочват и родината им една слънчева система с двойна звезда
А в африка има племе което неможе да смята но знае че сириус е двойна звезда това им го казали боговете

Аз не съм привърженик на риптилоидната теория макар че и тя си има някакви митологични основания

А християнството добро ли е, колко хора са били избити в името на исус, да това било църквата това не си ти Вярата в исус не е променила хората, напротив винаги е служила за оправдание на тъмната им страна и това няма нищо общо с НЛО

Да исус е казал по делата им ще ги познаете за това и мнението ми за християнството е такова хубаво
Вярата е задължителна спор няма
Европейското езичество се основава на митология, митологията на психология аз няма защо да вярвам в мит който е психическа реалност
Бог можеш да го наречеш всякак но бог е природата, няма сила която да се меси напреки природните закони освен човек
Всички чудеса са свързани с хора
Това не е като да вярваш че има само един бог и това е Йешуа и сина му чизас крайст
Това вашето е шизофрения
А анунаките ги приемам за вероятни, не вярвам твърдо в тях нали се сещаш каква е разликата

Аз чета всичко и библията я познавам по добре от теб
На мене никой не ми подбира четивата и интересите
А какви са фактите за исус една религиозна книга писана на развален телефон от учениците на учениците на исус



Тема Re: Всевиждащото оконови [re: xenox]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано13.09.08 18:47



Абе най много 200 000 евреи да са били жертви в тези лагер и то не от газови камери и не по заповед на хитлер, но да са си взели поука напротив сега те трепят арабите в региона


Е експерименти има и християнството не ги е спряло нищо няма да ги спре науката по някога е по силна и страшна, но все пак необходима

Не проблема не се решава с геноцид
Хитлер е имал формулата всички евреи в мадагаскар
Сталин им е направил република в сибир
Англичаните днешен израел
Никога няма да коля ако имам възможност ще ги върна от там където са дошли и ще оставя цивилизациите им да се развиват по техен път

Да ще ходя по горите да съм близо до бог черквите са пълни само с жалки душици

И вътрешните врагове са били масони и кумонисти и малко заблудени



Тема Re: Всевиждащото оконови [re: БoянlYl]  
Автор xenox (елфът савин)
Публикувано13.09.08 18:59



а знаеш ли кое е по-верятно - някой си е измислил цялата тая глупост и е направил пари от разпространението и. не много, защото малко са готови да плащат, за да четат такива глупости. има къде къде по-стойностна фантастика.

човека също не се меси напреки на природните закони. нищо извън тези закони не може да направи. самата природа си ги спазва, така че няма как тя да ги е разпоредила.

виж, на мен също никой не ми подбира четивата и интересите. но си правим различни изводи от това, което четем.



Тема Re: Всевиждащото оконови [re: БoянlYl]  
Автор xenox (елфът савин)
Публикувано13.09.08 19:02



всеки гони евреите - ако накрая се окаже, че всъщност повечето от тях не правят заговор срещу човечеството ще е страшно тъпо.
а да избиеш враговете си, дето мислят различно от теб, с какво е по-различно от инквизицията?

и най-добре стой си в горите! да си близо до бог и длече от масоните.





Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанинови [re: БoянlYl]  
Автор Einherjer-2 (сбъркан)
Публикувано13.09.08 22:50



Не ти е в кръвта! Намери себе си въпреки,че нямаш слух!



Тема Re: Всевиждащото оконови [re: xenox]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано13.09.08 22:50



Ами като не правят заговор всички в израел и да се оправят както могат



Ами зависи от враговете, един достоен враг можеш да го пощадиш да му се възхитиш. Един враг който е като змия и очаква само да проявиш слабост или благородство за да те убие наистина трябва да се преследва до крак

Християните не са ми смъртни врагове нито мюсюлманите
Християните са идиоти винаги ще има вярващи и плачещи пред кръста хора това е неизбежно въпроса това е да са само крайно заблудени безнадежни, исляма в арабския свят оставен на мира може да твори цивилизации
Просто аз съм против глобализацията водеща до унищожение на раси и култури

Ами те горите ги изсичат от тях, останаха малко места на света в които можеш да живееш естествено
Но така или иначе Бог-природата държат на живота и ще заличаът излишната част от човечеството



Тема Re: Всевиждащото оконови [re: xenox]  
Автор Einherjer-2 (сбъркан)
Публикувано13.09.08 23:01



Това или онова не ме интересува! Вие сте педераси дето живете във виртуален свят, Скопци и педераси. Пикая ви в устата!
Лягайте си съвместно с меките китки на Ромънъ и Конемори.



Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанинови [re: Einherjer-2]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано13.09.08 23:02



Да твойте сатанизми определено не са ми в кръвта



Моята чест се нарича вярност. Слънчев поздрав





Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанинови [re: БoянlYl]  
Автор TlNlT (ba+RA+on)
Публикувано14.09.08 09:29



+ Сигуренъ ли си въ това, кое-то казвашъ?!?








Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанинови [re: Meмeнтoмopи]  
Автор TlNlT (ba+RA+on)
Публикувано14.09.08 09:32



+ ТшиФутъ е турска дума и се превежда приблизително като : двуЛитшникъ!





Тема Re: Всевиждащото оконови [re: xenox]  
Автор TlNlT (ba+RA+on)
Публикувано14.09.08 09:35



+ Всеки си измисля по нешто!







Тема Re: Всевиждащото оконови [re: БoянlYl]  
Автор TlNlT (ba+RA+on)
Публикувано14.09.08 09:38



+ Споделямъ въ обшти линии подобно мнение!









Тема Re: Къде е разликата между християнството и сатанинови [re: TlNlT]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано14.09.08 14:32



Напълно съм убеден





Тема Re: Всевиждащото оконови [re: xenox]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано14.09.08 14:53



Явно има предприемчива псевдоконспирация, още от времето на фараоните защото те са първите пропищели от хиноксите(чужденците-евреи)


Много хора плащат да четът такива глупости а пък соломон паси чак плака като влизахме в нато
Абе защо всички евреи не се съберат да живеят в израел, защо ли толкова много се парадира с техния геноцид а геноцидите на много други народи остават в сянка, защо се парадира с един чифут разпнат на кръст

Като е лъжа защо няколко месеца след като Родшилд обявиха подкрепата си за макейн, започнаха страните събития в грузия и днес той води пред обама
Достатъчно е човек да следи политиката в цял свят за да види че това не са просто розови измислици.
Евреите могат да трепят палестинци в концлагери и да казват на САЩ какво да прави и всички намират това за нормално
Ти си един промит мозък

О човек се меси напреки тях, използва един закон против друг, но понеже не познава още всички закони, природата си го връща
Летенето на самолетите става благодарение на познанията ни за закони преодоляващи гравитацията
Но няма случаи когато природата да си противоречи сама на себе си, няма чудеса където няма хора
Законите са във самата природа още нито един физик не е доказал че има външна намеса, има само една сложна материя пораждаща живот

В момента в който ти почнеш да вярваш безприкословно в една книга като библията, оставаш сляп за много други неща
Когато ти не искаш да проумееш множеството и противоречия в самата нея, значи няма да искаш да проумееш и противоречията които тя поражда и с реалния свят
Новия завет можем да го разгледаме през призмата на историята психологията, тогава ще видим просто един митологизиран човечец за който дори не сме сигурни дали е бил много начетен или последователите му са омешели неговите думи с тези на други
При всички положения това не е бог а еклектично учение в което по голям дял има Митраизъм, зороастризъм, будизъм и други средиземноморски учения и култове
А религията му е била използвана само за да гнети свободните хора
От извора ли да пие човек вода или от блатото с трупа на исус



Тема Re: Обаче изненада!нови [re: Koпpивeнa Meтлa]  
Автор TlNlT (ba+RA+on)
Публикувано14.09.08 16:17






Редактирано от TlNlT на 14.09.08 16:28.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.