Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:30 01.06.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Тема Re: Ние сме европейцинови [re: Elpharan]  
Автор Darth†Vader™ (power)
Публикувано28.08.08 14:03



След 5 години ще ги видим и китайците. КАто се повишат заплатите на обикновения китаец, а и с близо милиард пенсионери, тогава ще говорим пак за колоса с глинени крака.

P.S.
Сащ и Русия са "врагове" само за пред Европа, срещу външна опасност бързо се обединяват.



Тема Re: Ние сме европейцинови [re: Elpharan]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано28.08.08 14:04



Е това е предвидено от Нострадамус главния шпионин на ордена на сион във франция


Това го предвижда и сольовьов един руски Масон
Изобщо това си е част от плана просто края на дните идва

Намери си "Края на Света или новият глобален ред на третия Израел" на д-р Е.Антонов той цитира доста някой интересни книги на Ноам Чомски, Бжежински и една много добра книга на Самуил Хънигтън

Америка неможе да си позволи силни свободни и независими от израел държави за това и ще бъде третата голяма война



Тема Re:нови [re: БoянlYl]  
Автор Elpharan ()
Публикувано28.08.08 14:16



Ами не съм много съгласна за бездуховността. Щом има хора, които все пак разсъждават поне малко, значи надежда има. Плюс това да ти кажа моето мнение - тук в света на консуматорите не може да търсиш духовност и да намериш такава сред хора, които седят и гледат ТВ реклами и след това отиват да си купят продуктите веднага и на момента, да бездуховни са. Но има хора, които все пак се занимават със себе си, общуват с природата, ходят и лазят по планини с раници на гръб, спускат се в разни пещери и дупки, копаят чушки и домати, гледат животни, спортуват, плуват, медитират, четат и се интересуват за ставащото около тях, не вредят на другите, не хулят, колят и словоблудстват, не бесят и не сочат с пръст други. Да - има такива хора. Търсещи хармонични природни закони и доколкото позволява действителността нормално, без фанатизъм и припадане по едно или друго течение - една или друга наука, книга, филм гледат напред и влизат в бъдещето. За мен бъдещето е на един интелигентен и освободен човек, духовно ограмотен, енергийно изчистен. Може да ти се сторя куку - обаче да ти кажа - за мен интересното време е дошло. Децата стават все по-отворени към финия свят, раждат се така, има много случаи какви ли не - до колко си готов да приемеш т.нар. духовна еволюция обаче. Така че в момента може би се намираме в едно междинно време, догмите и порядките постепенно ще отпаднат във вида който познаваме, ще обърнем внимание на природата и земята и тогава ще дойде времето на истинското ЕЗИЧЕСТВО - нашата майка земя и нашия баща слънцето! Богът и Богинята отново ще седнат заедно и ще бъдат уважавани и почитани както им се полага и хората ще живеят в хармония. Това мисля аз.



Тема Re:нови [re: БoянlYl]  
Автор Elpharan ()
Публикувано28.08.08 15:04



По принцип главата е на козел до колкото си спомням - козелът е символ на похот, от друга страна Бафомет е бил почитан от тамплиерите - в протоколите от съдебните им дела има обвинения, че са се кланяли на глава, която наричали Бафомет (???)эно според мен това май по-скоро е някаква измислица.
Дано не си прав за животинския нагон и безполовото същество на бъдещето.



Тема глупости!нови [re: Elpharan]  
Автор Einherjer-2 (сбъркан)
Публикувано28.08.08 15:52



не говоря за мнението на някой си ТИНИТ , а за това къф човек е какви убеждения има и в крайна сметка помисли: що за полезна информациа може да ти каже един силно зависим човек .





Тема Re:нови [re: Elpharan]  
Автор katiysha (the wild rose)
Публикувано28.08.08 16:01



Децата стават все по-отворени към финия свят, раждат се така, има много случаи какви ли не - до колко си готов да приемеш т.нар. духовна еволюция обаче. Така че в момента може би се намираме в едно междинно време, догмите и порядките постепенно ще отпаднат във вида който познаваме, ще обърнем внимание на природата и земята и тогава ще дойде времето на истинското ЕЗИЧЕСТВО - нашата майка земя и нашия баща слънцето! Богът и Богинята отново ще седнат заедно и ще бъдат уважавани и почитани както им се полага и хората ще живеят в хармония. Това мисля аз.


Аз пък май съм по-склонна да мисля, че тогава всичко ще е с главата надолу, защото за по-горните си редове може и да си права, но за боговете.......Това за мен е нож с две остриета.



Тема Re: глупости!нови [re: Einherjer-2]  
Автор TlNlT (ba+RA+on)
Публикувано28.08.08 16:05



+ Силно зависимъ?! Отъ какво? Отъ кого?




Редактирано от TlNlT на 28.08.08 16:06.



Тема Re: Elpharanнови [re: Elpharan]  
Автор TlNlT (ba+RA+on)
Публикувано28.08.08 16:12




======================================================
В отговор на:

Автор: Elpharan
Тема: Re:

Ами не съм много съгласна за бездуховността. Щом има хора, които все пак разсъждават поне малко, значи надежда има. Плюс това да ти кажа моето мнение - тук в света на консуматорите не може да търсиш духовност и да намериш такава сред хора, които седят и гледат ТВ реклами и след това отиват да си купят продуктите веднага и на момента, да бездуховни са. Но има хора, които все пак се занимават със себе си, общуват с природата, ходят и лазят по планини с раници на гръб, спускат се в разни пещери и дупки, копаят чушки и домати, гледат животни, спортуват, плуват, медитират, четат и се интересуват за ставащото около тях, не вредят на другите, не хулят, колят и словоблудстват, не бесят и не сочат с пръст други. Да - има такива хора. Търсещи хармонични природни закони и доколкото позволява действителността нормално, без фанатизъм и припадане по едно или друго течение - една или друга наука, книга, филм гледат напред и влизат в бъдещето. За мен бъдещето е на един интелигентен и освободен човек, духовно ограмотен, енергийно изчистен. Може да ти се сторя куку - обаче да ти кажа - за мен интересното време е дошло. Децата стават все по-отворени към финия свят, раждат се така, има много случаи какви ли не - до колко си готов да приемеш т.нар. духовна еволюция обаче. Така че в момента може би се намираме в едно междинно време, догмите и порядките постепенно ще отпаднат във вида който познаваме, ще обърнем внимание на природата и земята и тогава ще дойде времето на истинското ЕЗИЧЕСТВО - нашата майка земя и нашия баща слънцето! Богът и Богинята отново ще седнат заедно и ще бъдат уважавани и почитани както им се полага и хората ще живеят в хармония. Това мисля аз.
========================================================



+ Съжалявамъ, тше нема тука отъ ония емотиконтше-та, дето пляскатъ съ рътсе!!!

Редактирано от TlNlT на 28.08.08 16:20.



Тема Re: глупости!нови [re: Einherjer-2]  
Автор Elpharan ()
Публикувано28.08.08 16:15



Ами виж сега - зависимостите са неприятни за каквото и да става въпрос. Някои от алкохола, други от наркотици, трети от фобии, четвърти от какво ли не - това е материалното проявление на духовните ни потребности.
Когато обаче един човек се остави да бъде зависим от каквото и да било без да иска се ограничава. Аз ТНТ не го познавам човека, и не мога да кажа до колко и към какво са неговите зависимости. Аз също си ги имам - завися от работата си, за да си плащам сметките например. ЕУЕментарно е.
А пък за полезната инфо - ми все пак мога да си реша какво да приема и какво не. Или кое да приема и до някъде.





Тема Re: глупости!нови [re: Elpharan]  
Автор Einherjer-2 (сбъркан)
Публикувано28.08.08 16:23



Нищо не хващаш! Толкова ли е трудно да свършеш двете изречения в една мисъл...
Той, Зиези , дядо миню и цялтаа изпращяла шайка се правят на единсвени познвачи на истината. но не се усещат може би,че с тези си претенции за ужасно зависи от страстите си, от "любовта към истината" и омразата си.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.