Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:37 03.07.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Питаненови [re: ThunderGoddess]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано17.07.08 00:18



Ти разбираш състраданието по странен начин, съученичките имат двойки някой умрял


Майната им на двойките да са си учели уроците, мъртвите не ги боли, боли ги само живите които страдат по тях
Да загубиш някого е наистина болка.
Живите ги боли по много причини, не изпитвам състрадание към хора които сами си докарват нещо на главата, обаче в живота има твърде много драми
Хора съсипани и прегазени от други хора в това наистина има някакъв сатанизъм



Тема Re: Питаненови [re: инцидeнтeн]  
Автор Kossoman ()
Публикувано17.07.08 06:53



Българин = езичник.
За обратното не знам.



Тема Re: Питаненови [re: Kaлoмaин]  
Автор ThunderGoddess ()
Публикувано17.07.08 09:34



Не бих ти проговорила след такава обида





Тема Re: Питаненови [re: БoянlYl]  
Автор ThunderGoddess ()
Публикувано17.07.08 09:40



Всеки ден умира някой по света. В тъпата ни държавица всеки ден стават катастрофи. Какво очакваш от мен? Да седна в някой ъгъл, да се клатя и а рева по тях и колко е жесток света ли? За това си има емота, няма да им крада работата. Просто живеем в толкова жесток свят, че ако състрадаваме на всички, няма да имаме време да бъдем щастливи, а щастието е едно голямо парченце, от мозайката, която трябва да наредим, за да имаме пълноценен живот. Да загубиш някого наистина е болка. И ако аз ревна за този някого, да не мислиш, че на тъгуващия ще му олекне особено. С моето състрадание аз няма да променя факта, че някой вече е умрял. Другото, което е, имам някакви скромни познания по сатанизъм, но не съм срещала някъде, че хората непременно трябвало да бъдат съсипвани, прегазвани и т.н. Правиш нещо гадно на сатаниста и той ти го връща 666 пъти тъпкано ===> просто не го прави. Който не си го търси, не си го намира. Това е простата ми философия за живота.



Тема Re: Питаненови [re: БoянlYl]  
Автор ThunderGoddess ()
Публикувано17.07.08 09:43



Като си заслужиш нещо, твоя воля е дали да го делиш с другите, които не са го заслужили. Не смятам благотворителността за нещо задължително. Ако си си го заслужиш нечестно - тогава другите са виновни, защото не са те изконтролирали. А за лицемерието и фалша си прав - но нейсе, и да си прав и да не си, нищо няма да се промени.



Тема Re: Питаненови [re: agrimonia]  
Автор Kaлoмaин (Баба Яга)
Публикувано17.07.08 10:59



Значи тогава нарочно се прави, че не разбира.





Тема Re: Питаненови [re: БoянlYl]  
Автор Kaлoмaин (Баба Яга)
Публикувано17.07.08 11:00



Прав си.



Тема Re: Питаненови [re: ThunderGoddess]  
Автор Kaлoмaин (Баба Яга)
Публикувано17.07.08 11:01



Не е чак толкова голяма обида.





Тема Re: Питаненови [re: ThunderGoddess]  
Автор Kaлoмaин (Баба Яга)
Публикувано17.07.08 11:03



Добре си се ориентирала за по-малко от две десетилетия живот.



Тема Re: Питаненови [re: ThunderGoddess]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано17.07.08 11:11



Да както е казал Сталин смърта на един човек е трагедия на хиляди е просто статистика


Ако намираш загубата на човешкото в себе си за нещо нормално това определено не е трагедия, но имено за това имах в предвид че живеем в сатанински свят
Състраданието драга не е към мъртвите а към живите, то не е и за някой дето сам си е навлякъл белята на главата а за дребните хора които ги смазва живота, ако можем да наречем така системата
Наистина няма смисъл да седнем да плачим всеки отделен индивид ама имено като съзнателни същества трябва да сме на ясно от къде идва злото в тоя свят и да се борим по някакъв начин с него

Злото идва от, Алчноста, Лакомията и Егоизма тия неща са и вътре в нас и навсякъде около нас
А за философията ти какво да кажа, ти тепърва ще растеш или ще осъзнаеш някой неща или няма




Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.