Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:00 01.07.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re: Питаненови [re: Einherjer-2]  
Автор katiysha (царица)
Публикувано15.07.08 14:57



И ти си добъ, не ми се прави на страшен и зъл.

Бааааааааааа! :)



Тема Re: Питаненови [re: инцидeнтeн]  
Автор katiysha (царица)
Публикувано15.07.08 15:06



Въпросите са път. ;) Затова пък има кой да ми отговаря :)

Дори и да провериш или не, ако вярваш, че всичко ще е ок, значи нещо не ти е наред. На езичниците не им е присъща сляпата вяра. Има различни видове вяра. Не, не трябва да ми казваш, че вярваш, че вярваш, ами ...... например, че вярваш, че знаеш....защото ти това и искаше - да знаеш, но ако не вярваш в себе си.....



"Мразя да мразя"......нещо като страхувам се от страха.



Тема Re: Питаненови [re: ThunderGoddess]  
Автор katiysha (царица)
Публикувано15.07.08 15:18



Извини ме, но не си съвсем права. Вярно е, че човек трябва да е егоист и да се самосъхранява, но тогава отива по дяволите нещо друго. Ако например ти се беше родила бедна, саката и никой не те беше погледнал или погрижил за тебе, нямаше ли това да те озлоби? Състраданието не може според мен да доведе до нещо лошо.



Тема Re: Питаненови [re: katiysha]  
Автор Capa_ ()
Публикувано15.07.08 15:30



Трудно е да се постигне баланс, по-скоро се мяткаме от крайност в крайност.





Тема Re: Питаненови [re: katiysha]  
Автор ThunderGoddess ()
Публикувано15.07.08 15:45



Защо пък не? Като ти направят нещо, отвръщаш, не смятам че не е несправедливо - било то добро или лошо.



Тема Re: Питаненови [re: katiysha]  
Автор ThunderGoddess ()
Публикувано15.07.08 15:47



Изградила съм си такава житейска философия поради ред фактори. Когато на човек не му помогнат, а само го прецакват през целия ми живот, нормално е да се опита да се съхрани. На мен никой не ми е дал нищо добро, всички са ме прецакали. Като изключим майка ми и сестра ми, хаха. Всички други уж близки ме правят на маймуна. Що да не ги правя и аз? :)



Тема Re: Питаненови [re: Capa_]  
Автор ThunderGoddess ()
Публикувано15.07.08 15:48



Така е :)



Тема Re: Питаненови [re: ThunderGoddess]  
Автор katiysha (царица)
Публикувано15.07.08 16:02



За това си права , да. Аз също не мога да си трая, нито пък да оставя някой да ме тъпче или каквото и да било там. мах друго нещо предвид, но се опетлах нещо и го забравих.....


Ох, тежки дни са ми тука в София



Тема Re: Питаненови [re: katiysha]  
Автор ThunderGoddess ()
Публикувано15.07.08 17:08



Що? Чух за жегата ...? :)



Тема Re: Питаненови [re: ThunderGoddess]  
Автор katiysha (царица)
Публикувано15.07.08 18:00



Хах, когато се явяваш на изпити, те те стоплят допълнително, покрай тях е още по-горещо и нажежено и реотана се награвя до толкова, че в един момент просто изпушва.......и всичко е дим и мъгла после






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.