Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:09 15.06.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Re: Пътуване до белинташ или до там и обратно.нови [re: Kossoman]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано11.07.08 13:55



Ами аз си казвам в пътеписа


Абе или археолози или иманяри предполагам че е първото защото щеше да е нагло при положение че е петъчен ден и будката на уредниците на крепоста работи вътре да се вихрят иманяри



Тема Re: Пътуване до белинташ или до там и обратно.нови [re: Kaлoмaин]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано11.07.08 13:59



Чак да сме бягали просто заехме очаквателна позиция но кучетата не ни оставиха да разберем какво е


Между впрочем за втори път ни се случва да имаме животни пазачи предния път зимата за коледа една котка ни следва 20км в снега



Тема Re: Пътуване до белинташ или до там и обратно.нови [re: БoянlYl]  
Автор Kaлoмaин (Баба Яга)
Публикувано11.07.08 14:10



Много ми е интересно защо някои животни търсят човешка компания. Преди време даваха един филм по нешънъл джеографик за една лъвица, която отглеждаше малки антилопчета - е само едно оцеля повече от две семици и накрая беше убито от един мъжки. Но беше направо сюрреалистично.



Тема Re: Пътуване до белинташ или до там и обратно.нови [re: Kaлoмaин]  
Автор БoянlYl (магесник)
Публикувано11.07.08 14:30



Ами отговора може би се крие в неща като, енергии, души прераждания.
Животните и хората имат енергини полета, може би дори нещо като висша същина която ги води през нивата на еволюцията.
Котката беше с нас и от време на време гонеше разни невидими неща в снега


Може би си чувала за фамилярите

Ако ги нямаше кучетата незнам как щяхме да се справим с пътя на долу, ние минахме на косъм през цялото дере въпреки, че предлагаше богати възможности за пребиване и най накрая те ни пазеха цяла вечер до сутринта когато си тръгнахме
Няма случайности съдбите се преплитат защото така е полезно за нас за животното, за всички заедно.

Всеки който има животно може да се сети за необичайно поведение което малко или много имитира човешки храктер или поведение, което е нетипично за животно. Моята котка например не обича студена вода и намира начин да те накара да я смениш, храни се само на масата иначе се сърди и не яде каквото и да и дадеш



Тема Re: Пътуване до белинташ или до там и обратно.нови [re: БoянlYl]  
Автор мarьocниk (непознат)
Публикувано11.07.08 15:21



Страхотен разказ! И страхотни преживявания!

Изчетох го на един дъх.
Блазя ти, че си имаш такова другарче за походите.
Интересно, но и аз бях в този район на 6-ти. Правихме си пикник на първото място, което описваш, че сте спали. А и по-нагоре над водопада. Наблизо има параклис на св. Георги, май.
Освен пеперудите, на мен силно впечатление ми направи силния звук, песента на щурците и свяка друга твар, което направи ми се наби в ушите.



Тема Re: Пътуване до белинташ или до там и обратно.нови [re: БoянlYl]  
Автор мarьocниk (мarьocниk)
Публикувано12.07.08 08:55



Нещо много ги стресна езичниците с тоя разказ, май?

Или се уплашиха от мечките и змиите, та загубиха ума и дума?

Редактирано от мarьocниk на 12.07.08 08:56.



Тема Re: Пътуване до белинташ или до там и обратно.нови [re: мarьocниk]  
Автор Kaлoмaин (Баба Яга)
Публикувано12.07.08 09:07



Може би ни е вдъхновил да последваме примера му. Или просто няма какво да се каже при това описание, освен, че бихме искали да сме били с тях. Как да се коментират такива преживявания?

Редактирано от Kaлoмaин на 12.07.08 09:10.



Тема Re: Пътуване до белинташ или до там и обратно.нови [re: Kaлoмaин]  
Автор мarьocниk (мarьocниk)
Публикувано12.07.08 18:10



Аз обаче усещам нещо друго. Всъщност всеки може да го усети.





Тема Re: не се плашим лесно,нови [re: мarьocниk]  
Автор Roxy (rascal)
Публикувано13.07.08 19:05



пък и знаем, че ни обичаш, а някого - най-много. и ние те обичаме, особено ако не си споделяш душевно-"моралните" терзания с всички...





Тема Re: не се плашим лесно,нови [re: Roxy]  
Автор Kaлoмaин (Баба Яга)
Публикувано13.07.08 19:13



Знаеш ли, при всичките игри на гоненица и на криеница из толкова клубове и мен ми се върти тази мисъл в главата. Имам чувството, че точно тези, които най-много гонят някого, са искрено привързани към обекта на своя гняв. Иначе не биха се впрягали. И това се отнася за всички такива двойчици.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.