Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:30 28.09.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ПОмогнете!!! Нова!!!нови  
Автор angel_wings (непознат )
Публикувано20.06.08 21:55



Здравейте Езичници!!! Моля да помогнете да се намеря на място!!!
Но първо Бих желала да се представя:
Аз съм на 18 от София и последните 10 месеца прекарах в Минесота САЩ като чуждестранна ученичка!!! Един от съученицете ми там и баща му бяха пагани, те започнаха да ми разказват за вещерството и Огнените кръгове ( Fire circle dance). За деня на благодарността ме зажедоха на сбирка където присъстваха хора от много религии и вери, и вещици и уикани. Тогава за първи път чух Drumming!!! Беше голяма чест че Барт( бащата) ми даде неговия Buffalo Spiritual Drum to play on!!! След един час бях като опиянена!!! Чувствах всяка клетка на тялото си и силите на земята във вените си!!! Магическо усещане!!!
Малко преди да си доида бъдещата ми свекърва ме посвети като неина Духовна Чероки Дъщеря!!! Друга велика магия!!!
Лично аз никога не съм се възприемала като православна въпреки че съм кръстена, възприемам се като агностик и наистина искам да се уча за Майката Природа и силите на елементите!!! Моля ви да ми помогнете да намеря себе си и по възмойност ментори!!! Благодаря предварително!!!



Тема Re: ПОмогнете!!! Нова!!!нови [re: angel_wings]  
Автор hadjiyata (дядо)
Публикувано20.06.08 22:13



Човек е такъв , за какъвто се приема . Това че си кръстена ( по волята на родителите ти ) , не те задължава да отхвърлиш сливането си с природата .



Тема Re: ПОмогнете!!! Нова!!!нови [re: angel_wings]  
Автор Kaлoмaин (търсеща)
Публикувано20.06.08 22:17



Предполагам, че сега не си в Минесота, за да търсиш тук ментори.
Не знам доколко бихме могли да ти помогнем. Човекът, който сигурно може да ти даде някаква информация ще се намеси, ако пожелае - имаме един мълчалив експерт по индианските въпроси.

А през това време ти би могла да опишеш по-подробно събитието на което си присъствала. Мисля, че на всички ще е интересно.



Тема Re: ПОмогнете!!! Нова!!!нови [re: angel_wings]  
Автор timberwolf (consiglieri)
Публикувано20.06.08 22:23



Скъпа, извинявай ако те обижда, ама ти си попаднала на някакви селяни от Минесота. Целият ти живот ти предстои в търсене на себе си. Да се омъжиш за американец е лесен начин, за да останеш там, но се запитай струва ли си. Може и да не съм прав и това да е съдбата ти, но...дали не ги възприемаш по-безкритично, само защото са американци?



Тема Клонингите атакуватнови [re: angel_wings]  
Автор timberwolf (consiglieri)
Публикувано21.06.08 13:44



За сведение на посрещачите: Бързия влак за спирка Пързалка Малка заминава с първите отговори на постинги на "потребители "-еднодневки!

Реторичен въпрос: Каква ли е мотивацията на човек, който се опитва всячески да руши възможностите за комуникация?

Сега може би се разбира по-добре необходимостта от физическия свят, където всеки е отделна идентифицируема единица и следва да отговаря за действията си. Най-добрия начин да бъдат овладяни своеволията на ума. "Пъхай се сега в това тяло и така ще ходиш разпознаваем по тази земя." "Ама господи, как да напъхам тази безгранична душа в това мижаво тяло?" "Такаа, чакай да помисля...Ей, сетих се!" (и така били изобретени zip файловете!)



Редактирано от timberwolf на 21.06.08 13:51.



Тема Re: ПОмогнете!!! Нова!!!нови [re: angel_wings]  
Автор angel_wings (непознат )
Публикувано22.06.08 11:50



Благодаря на hadjiyata и Каломаин, за посрещането!!! А относно предположението на timberwolf, ще кажа само: това че са америцанци не ги прави по малко способни да усещат силите на природата или да обичат безрезервно.... и там има добри и лоши хора както и тук.... И за селячеството... извинете но откога човек може да общува с земята затворен в циментова кибритена кутийка както съм принудена да живея в София!!!



Тема Re: ПОмогнете!!! Нова!!!нови [re: angel_wings]  
Автор timberwolf (consiglieri)
Публикувано22.06.08 11:53



Извинявай! Не бях справедлив.



Тема Re: ПОмогнете!!! Нова!!! [re: angel_wings]  
Автор BlackWolf (ловец)
Публикувано22.06.08 11:55



Ако питаш за уикани тук, по принцип май има някакви, но не съм чувал да са се организирали, нито да се събират някъде...

Добър лов на всеки по тези пътеки, Законът сега е със нас!


Тема Re: ПОмогнете!!! Нова!!!нови [re: angel_wings]  
Автор cuddly (whatever)
Публикувано22.06.08 13:57



винаги можеш да избягаш от цивилизацията, нищо че живееш в софия - ей я Витошата колко е близо.


когато човек търси, намира.




Тема Re: ПОмогнете!!! Нова!!!нови [re: angel_wings]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано22.06.08 15:32



Ейнджъл ,моля те, намали количеството на удивителните, че ме заболяват очите. И не се оплаквай от панелите в София-ей я къде е Витоша, при добро желание можеш да се разхождаш там в събота и неделя, например.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.