Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:27 03.06.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Тема № 1000 - "юдео-юдейството"нови [re: agrimonia]  
Автор Capa_ ()
Публикувано16.06.08 09:47



Извън шегата вече, някой трябва да им го набута на арабските монополисти вече, изваждайки дълго критите изобретения наяве, които ще ни лишат от удоволствието да им пълним ненаситните гушки.



Тема Re: човекът е животно мързеливо...нови [re: Capa_]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано16.06.08 09:52



"Вие като икономисти, за или против кредитите сте? "

Мога да защитавам и двете тези

, сори-професионална деформация. Всичко зависи от гледната точка. За месец май са изчислили 11% инфлация. Сравни лихвите по кредитите с постоянно нарастващата инфлация и ще видиш, че е изгодно да живееш на кредит. Ако говоря за себе си, ще се радвам ако не ми се налага да тегля кредит, просто защото съм зодия телец и не обичам да сължа пари на някого. Имам две кредитни карти и така ми харесва. От друга страна, както и да го погледнеш, кредита е изгоден, особено когато е в лева, защото когато приемем еврото за парична единица у нас, пресмятането на заварените левови кредити в евро ще бъде на далавера за хората, имащи към момента левови кредити. Обаче пак има уловка-не се знае колко ще се разтвори ножицата на лихвения процент, но това е дълга тема.



Тема Re: Тема № 1000 - "юдео-юдейството"нови [re: Capa_]  
Автор agrimonia (гностичка)
Публикувано16.06.08 09:52



Ами петрола все някога ще свърши...



Тема Re: Тема № 1000 - "юдео-юдейството"нови [re: katiysha]  
Автор ThunderGoddess ()
Публикувано16.06.08 11:41



Абе раждат се - простотиите на френската революция. Някой се раждат тъпи по гениален начин. Не трябва да се месят в нещата на умните хора. Имат си други достойнства, да се грижат за тях :)



Тема Re: Тема № 1000 - "юдео-юдейството"нови [re: katiysha]  
Автор ThunderGoddess ()
Публикувано16.06.08 11:45



Да, бе. Даже законите са ни такива. В смисъл като сключваш договор или изобщо правиш нещо юридическо, то трябва да може да се приравни в пари. Какви смешни неща съм челааа. Някой съди някого, защото 1 е бил блъснат от втория. "Искам този, който ме блъсна да ми плати обезщетение в размер на 2000 лева, защото преживях психически шок и често ме болят гърдите и краката след катастрофата". И к'во като ти плати парите? То няма да се оправи здравето на човека от това ... Ама ей тей ... да вземем нещо. От всичко гледаме да имаме изгода.



Тема Re: Тема № 1000 - "юдео-юдейството"нови [re: ThunderGoddess]  
Автор Kossoman ()
Публикувано16.06.08 12:28



Ахам...
Друго си е съдът да присъди първият да се засили с колата и да блъсне втория. Ама много да внимава, да му нанесе точно същите повреди, щото после ще последва обратно дело, и т.н.



Тема Re: Тема № 1000 - "юдео-юдейството"нови [re: ThunderGoddess]  
Автор katiysha (naked soul)
Публикувано16.06.08 13:09



От всичко гледаме да имаме изгода.
Ами да ти кажа, то не е лошо.


Или ако нямаме, то поне да не излезем на минус.
Хех, сетих се за Америка, където някой би могъл да осъди друг, само щото онзи го е напсувал.
Лошото е, че вече май понякога и здравето трябва да си го купуваме.

Народе????

Тема Re: Тема № 1000 - "юдео-юдейството"нови [re: agrimonia]  
Автор katiysha (naked soul)
Публикувано16.06.08 13:13




Съгласна, парите могат да донесат и много проблеми, но всичко зависи от този, на когото са му в ръцете.

Народе????

Тема Re: Тема № 1000 - "юдео-юдейството"нови [re: katiysha]  
Автор ThunderGoddess ()
Публикувано16.06.08 15:26



Еми именно ... не можем си купим здраве, затоваа просто да не се занимаваме. Относно мнението на Косоман - еми не, не трябва да го блъска, хахаха, но трябва тоя, който е блъснал някого да си лжеи в затвора и толкова. Малко да го лишат от вода, храна и т.н - да страда





Тема Re: Тема № 1000 - "юдео-юдейството"нови [re: hadjiyata]  
Автор XOPЪ БATЪ/XOPЪ BATЪ (член)
Публикувано16.06.08 19:56



!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!






Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.