Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:39 26.04.24 
Религия и мистика
   >> Езичество
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема ОФФ: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12...  
Автор Roxy (rascal)
Публикувано24.05.08 08:31



УРАААААААА!!!!!
Днес, 24 май 2008г., Националната Априловска гимназия в Габрово остана с едно заредено оръжие по-малко... Катюшата завърши и ще взриви града на абитуриентския си бал! Софиянци очакваме победоносния й учебен поход в нашия град и още повече взривоопасни събития...
Но сега нека се върнем на произведенията на класиците с един творец от задължителната учебна програма по РОК и една негова творба, близка по съдържание и настроение до този паметен миг:







Тема Re: ОФФ: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12...нови [re: Roxy]  
Автор Kaлoмaин (търсеща)
Публикувано24.05.08 08:44



Честито и на Катюша.


Аз след малко отивам да манифестирам, но за този празник си пожелавам - всички езичници до следващия 24 май да започнат да се размножават по естествен път. Сигурна съм, че тези деца ще са от най-добре направените и ще се избиваме с колежките за честта да им преподаваме. Е, най-младичките разбира се правят изключение - да не приключат училище принудително.



Тема Re: сакън...нови [re: Kaлoмaин]  
Автор Roxy (rascal)
Публикувано24.05.08 09:39



някои вече са размножени, на други ни е още рано и зелено, пък ако и децата ни се извъдят бунтарчета спрямо нас, значи ще са християни...





Тема Re: сакън...нови [re: Roxy]  
Автор Kaлoмaин (търсеща)
Публикувано24.05.08 13:33



Не ми се вярва - дори и да станат християнчета, ще са станали такива не защото не са имали избор и не са познавали нищо друго, а защото сте ги научили да вземат решения сами.



Всъщност вчера едно осмокласниче ме помоли ни в клин ни в ръкав да му дам 4 минути (не знам защо точно толкова) за да докаже на класа, че има бог. Не му обещах нищо, но доколкото подразбрах единият му довод бил обидата, че може да има нещо общо с маймуните.

Сега се чудя да му разбия ли илюзиите или да изчакам живота да го направи.



Тема Re: ОФФ: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12...нови [re: Roxy]  
Автор Einherjer-2 (антисемкит)
Публикувано24.05.08 23:49



Аз пък помислих,че си броиш годините по пръстите на ръцете и не са ти стигнали.
Ами, Рокси, виж и на краката!!





Тема Re: ОФФ: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12...нови [re: Roxy]  
Автор cuddly (whatever)
Публикувано25.05.08 00:02



Катюшата, да си ми жива и здрава и много мечти да сбъднеш занапред!
целувки.






Тема Re: ОФФ: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12...нови [re: Roxy]  
Автор Kaлoмaин (търсеща)
Публикувано25.05.08 07:42



Надявам се, че ще можем да видим някъде снимки от бала.





Тема Re: ОФФ: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12...нови [re: Roxy]  
Автор Last RomanМодератор (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано25.05.08 10:20







Тема Re: ОФФ: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12...нови [re: Roxy]  
Автор katiysha (lady in black)
Публикувано25.05.08 21:12



Ей ме на!

Завърнах се, не с гръм и трясък, защото съм леко изцедена откъм силови възможности.
Много съм благодарна и трогната за оказаната чест!
Сега вече съм сигурна, че никога няма да забравя как се брои т 1 до 12
Балът беше от луд по-луд - музиката варираше от чалга и въртене на гюбеци, минаваше през народните хора под ритмите на Бяла роза и много сиртаки, та стигаше до Рейнбоу, Юръп и пр. Цяла нощ не съм сядала на масата, да не говорим, че менюто не беше кой знае какво....въобще от толкова емоции и танци кой огладнява.
Имаше много игри - една от тях беше следната - нареждат се като бирени шишета няколко момчета, а момичетата клякат пред тях. Водещия се бъзика, че играта се казва Хвани ме за топките
Целта е момичето да прекара едно малко топче през единия крачол на панталона и да го изкара през другия и най-бързата естествено печели.
Афтър партито не беше обаче нищо особено - класът се пръсна, нищо изненадващо - едни се ориентираха към посрещане на изгрева, други към разни забутани дЪскотеки, трети да спят...
След това аз с няколко момичета се понесохме по пътищата прашни на България да оглясаме кварталите с песни и броения. По пътя се запознахме с едни веселяци от друго училище - беше голяма банда момчета. Те ни повлякоха, запознахме се и бум - в една тъпа дискотека....не беше зле, малко тъпо, но като завършек на вечерта - става. После с роклите по такситата и докато си говорих слядко сладко с кръстницата ми, у която спах, започнах да я гледам размазано...и заспах блажено

Благодаря за пожеланията!
Снимки ще пращам по скайповете!

Народе????

Тема Re: ОФФ: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12...нови [re: katiysha]  
Автор Roxy (rascal)
Публикувано27.05.08 11:02



хм, браво, браво...


само за играта бих казала, че е един от случаите, в които поне теоретически - най-грозната печели - поради минималната възможност да се появи пречка на пътя на топчето.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.